Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Kako je bilo ovo lijepo gledati.

Razmjena pasova, kombinatorika, pametno trčanje, otvaranje. Baš mi je bilo krivo kad je izvršio višestruku izmjenu, jer je to značilo da neću svih 90min gledati vrhunski fudbal.

Jedinu zamjerku bih uputio za izmjene, tj Lazaru Pavloviću i F. Stevanoviću, jer su očigledno zjevali dok su bili na klupi i nisu gledali saigrače kako pametno igraju i da se fudbal ne igra samo kad je lopta u tvojim nogama, već moraš i da zaradiš posjed, tj da trčiš i bez lopte.

Bravo Stanojeviću!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Ne mogu a da opet ne istaknem Asana. Jeste kup, omladinci, sve... čovek se kida i cepa kao da je finale LŠ. nestvaran pristup.
želim da ga zauvek gledam u našem dresu.
Srbiji i Partizanu treba još stotine i miliona Asana.

Bravo i za Vujačića, unovčio je dobre igre u reprezentaciji, preneo ih ovde i sad igra sjajno za ovo blato gde je potrebno biti stabilan.
Bravo Stanoje, bravo momci!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Bravo za pobjedu. Opet zamjerka našim mlađim igračima, momci iz prve postave po ko zna koji put za njih odrađuju posao, da bi i oni dobili priliku da istrče na teren. E problem je kad ti mlađi to olako shvate pa uđu i otaljavaju posao. Ne nije 4:0, za vas treba da je rezultat 0:3 i ima da otegnete muda svaki jebeni minut tog meča! Pa većina ovih momaka iz Voždovca su im vršnjaci a u par situacija su naspram njih izgledali kao pjetlići. Kako se oni misle izboriti za mjesto u timu?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sta radi Natho. Skidam mu kapu. Kakav igrac. Davno ovako dobrog igraca nismo imali.

Markovic iz utakmice u utakmicu sve bolji.

Asano, kida kao lud na svakoj.

Suma? Smijesan naravno.

Stanoje svaka cast stvarno. Sad cigane da prebijemo pa nek im titula.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444

OE5Y7Mc.jpg

Li1cAL3.jpg
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Do trenera je. Preslikano gazi Partizan u prvom i drugom Stanojevom mandatu. Vujacic i Scekic otkrovenja bukvalno. Voleo bih da i mali Stulic krene da pogadja njemu bi bas znacilo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Necu neke bivse trenere da pominjem, ali bih im preporucio da pogledaju po neku utakmicu ovog Partizana.
Pa Stanoje je za sad uspjeo da sjebe i Miljkovica i njegovo malerstvo.
Gdje ces vise od toga traziti, a mi jos igramo konacno i fudbal, i to kakav.
Bravo momci, bravo Stanojevicu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ne mogu a da opet ne istaknem Asana. Jeste kup, omladinci, sve... čovek se kida i cepa kao da je finale LŠ. nestvaran pristup.
želim da ga zauvek gledam u našem dresu.
Srbiji i Partizanu treba još stotine i miliona Asana.

Bravo i za Vujačića, unovčio je dobre igre u reprezentaciji, preneo ih ovde i sad igra sjajno za ovo blato gde je potrebno biti stabilan.
Bravo Stanoje, bravo momci!
Za to će i, verovatno biti nagrađen laskavom titulom partizan.net za igrača sezone 2020/21! ;) ;-)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Branio sam Stanojevica na pocetku, govorio da je Miljkovic bolji bek od celavog, svadjao se sa ljudima koji su bili za dovodjenje Sulejmanija jer sam vjerovao da Markovic jos nije za staro gvozdje, branio dovodjenje Jojica i Obradovica jer mislim da su klasa za ovu ligu kada su bar na 80%, ali ovo nisam ocekivao...

Stanoje je pokazao da prvi mandat nije slucajnost i da nije ladio jaja u egzoticnim drzavama. Svi smo ocekivali da se Asano nece bas uklopiti u njegov sistem - on igra bolje nego ikad, Markovica i Stojkovica je nekako natjerao da se uozbilje, Natha da smrsa, Miljkovica da ne bude Miljkovic... Jednostavno, svi su odlicni i svi su u sluzbi sistema, a mnogi mogu jos mnogo bolje. Nesto slicno kao Trinkijerijev Partizan.

Rezultati, stabilnost, fina igra, trcanje, tuca...
Moze bez Stojkovica, Zdjelara, Sume, Natha, spica...Ko god istrci, odradi ono sto se ocekuje.

Jedino sto meni malo kvari utisak je Vujacic - ovjek daje golove, primamo gol svaku 10. utakmicu, ali je on meni i dalje igrac za prosjecnog JSL-igasa. ..
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top