Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Tacno sam znao da ce ovako da bude. Pre derbija se pravi atmosfera da ih dobijamo 0:5, i onda ako ne uspemo, ide pljuvanje.

Ne verujem sta citam ovde. Dali jedan gol ljudi iz prekida, na nasu gresku, imali jos jednu ozbiljnu sansu preko Nikolica i to je to.

Covek koji nije gledao utakmicu, i dodje ovde da procita komentare, reko bi da su nas unistili.

Malo realnosti nije na odmet. Poraz boli, ali ovde definitivno treba da se uvede neki filter, neka provera pre postovanja komentara.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Ljudi koji večeras pljuju Stanoja su ljudi koji su emotivni i samosvesni. Navijači Partizana su prevareni sa 17 pobeda u nizu. Večeras je ciganski plan idealno ispunjen.

Svako ko zove ovaj poraz nesrećnim ili je lažov ili nema pojma da gleda fudbal. Partizan je imao šanse u prvom, na gerilu i da je dao bar jednu, izvukao bi večeras X.
Ovako su nas zatvorili kao mi njih u kupu 2019. i 2020. i rutinski dobili.

Očigledno je da su blago kvalitetniji, a navijaču Partizana koji je gledao 17 rapsodija, sada nije jasno kako zašto, pa se poziva na nesreću.

10 derbija: 3 poraza, 6 remija i 1 pobeda.
Partizan je u krizi i rezultata, a boga mi i derbija.

Partizan možda dobije utešni kup, poklon od vrhovnog komandanta i gospodara.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Nisam gledao utakmicu.Al po statistici ne videh da su oni bili bolji:confused-smiley-013:.Cak ni u drugom poluvremenu.Istina nismo ni mi blistali.Velika su bila ocekivanja.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
@Slomljeno srce malo je falilo da te posaljem da ides malo nekud ali necu da se upecam na tvoje provokacije.

Kompletno su svi podbacili I ako bi mogli da dobiju preodu ocenu za prvo poluvreme drugo je bilo katastrofalno I razocaravajuce.
Prekoputasi dobili ni krivi ni duzni odnosno mi smo uspeli sami sebe da dobijemo.
Mozemo da nabijamo jsl sirotinju bez pravog napadaca ali u ozbiljne utakmice vidi se koliko nam fali prava devetka. Pored toga danas nije bilo ni nekog lidera u veznom redu ko ce da poveze igru ili bar sa energiom I agresiom da pokrene I ostale. Kakva iritacija su bila ona cesta klizanja tokom celog meca na sta je samo to licilo. Da pomenem I sudisko govno ko je opet onako podmuklo I tendeciozno sudio nisto novo od njega.
Pamet u glavu svima i igracima i strucnom stabu molim vas da pronadjete svoja muda I osvoite kup da se koliko toliko operete posto sve dobro sto ste uradili predhodnih 19 utakmica danas ste zasrali i to za medalju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stanojević ima fantastično suđenje, dok su sve prethodne trenere sakatili i to iz utakmice u utakmicu.
Naravno da će te sakatiti kad vodiš 1:0 ili 2:1, malo je teže 5 puta okrečiti oko 16m ili izmisliti penal... Toliki mađioničari nisu. O kakvom bre suđenju pričate i pišete dajte nam situacije, razvalili smo svakog livadara sa 3, 4, 5 komada.

Lepo je viditi posle duže vremena određene članove na FK temi, dočekali su svojih pet minuta.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Razocaran sam, ne do mjere bola, nego do ravnodusnosti. Mislim da nismo izvukli maximum iz sebe ovaj put, al nismo ni poraz zasluzili. To sto smo se izmjestili iz stvarnosti pa se ovdje licitiralo kojom razlikom dobijamo, i u proslosti se zavrsavalo ovako.

Nasa taktika se zasnivala na tome da trcimo kontru ili polukontru. Posto smo prvi primili gol, ta prica je otisla u kurac i to je to. cigani kad stanu duboko pozadi nema prostora da se trci i daje lopta u prostor. Tu nemamo izbora i valja uci u krkljanac i antifudbal gdje su oni jaci. Kljuc je bio u tome da prvi postignemo gol pa da cekamo da ih ovjerimo.

Derbi je otkrio da je Nemanja Jovic vec sad fudbaler. Ostalo smo sve znali i prije, golman, komplet odbrana i pravi klasicni spic trebaju ovoj ekipi. Sto se tice trenera jedino bi stavio Urosevica prije Obradovica. Ostalo je sve uradio onako kako jedino moze. Kad se sjetim juce se pisalo da je problem sto Markovic ne moze od pocetka a danas....

Podrska za momke, glavu gore, sluti da cemo imati jos jednu priliku da se obracunamo sa ciganskom stokom ove sezone.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Derbi se igra srcem i mudima.
Toga nije bilo, ali hej, nije ovo prvi izgubljeni derbi pa da teram 5 igrača i trenera.
.
Nije prvi put ni osećaj da me je moj Partizan sjebao ali po prvi put imam osećaj da me je izdao i prevario.
Po početku trke ti pucanj upute u noge umest u vazduh dok se ne napravi razlika "odbi na deset metra".
U tom prostoru ti budi car ali ako te neko pita ti kaži "sve je regularno"
Iskreno nadao sam se da ćemo ih odrati od k.. Upravo zbog takvog tretmana.
Samo vas molim da neko ne kaze da smo dobri bili pa da me unisti kao nijedan ciganin što ne može sada.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.078
Локација
Kipar
Ocigledno je bilo da ce sudija uraditi sve sto je potrebno da cigani ne izgube. Ta logistika je jedan od faktora koji prave razliku.
Drugi faktor je gomila para koja se upumpava u drzavni klub kroz sponzorske ugovore a jos veci deo ilegalno.
I na kraju, uprava kluba. Ljudi koji cute da ne bi naljutili gazdu. Ljudi koji ne rade nista a primaju platu. Ljudi koji su sastavili ovakav tim Partizana.
Svaka cast Stanojevicu jer on realno cedi suvu drenovinu. Pod broj jedan Lazar Markovic, igrac koji jednostavno pleni svojom fizickom slaboscu. Iza njega je Jojic. Fudbal moze da se zna vise i manje ali fizicka sprema mora da bude vrhunska. Tu se vidi odnos prema sportu i zivotu generalno.
Pored ove dvojice, celokupna zadnja linija tima, sa golmanom na celu je vrlo slaba za ozbilnjije meceve. Tu je potreban potpuni remont. Zasto igra Obradovic pored zivog Urosevica je za mene enigma i to je jedna od zamerki treneru.
Sredina terena treba jednog klasnog igraca, plejmekera kakvog trenutno nemamo.
I na kraju napad, katastrofalna odluka da se proda Sadik a dovede invalid je jedna od klasicnih svinjarija uprave.
Zakljucio bih sa tvrdnjom da mi titule videti necemo dokle god je ove vlasti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Nadam se samo da ce Stanojevic do kraja sezone konacno napraviti smjenu na golu i da vidimo na sta ce to liciti u kontinuitetu sa Popovicem.
Zahvaliti se Stojkovicu na svemu do sada uradjenom, u najboljim godinama je bio tu, ali vec odavno to nije to, i ako vec ima zelju za ostankom dati mu sansu kao treneru golmana.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Ljudi koji večeras pljuju Stanoja su ljudi koji su emotivni i samosvesni. Navijači Partizana su prevareni sa 17 pobeda u nizu. Večeras je ciganski plan idealno ispunjen.

Svako ko zove ovaj poraz nesrećnim ili je lažov ili nema pojma da gleda fudbal. Partizan je imao šanse u prvom, na gerilu i da je dao bar jednu, izvukao bi večeras X.
Ovako su nas zatvorili kao mi njih u kupu 2019. i 2020. i rutinski dobili.

Očigledno je da su blago kvalitetniji, a navijaču Partizana koji je gledao 17 rapsodija, sada nije jasno kako zašto, pa se poziva na nesreću.

10 derbija: 3 poraza, 6 remija i 1 pobeda.
Partizan je u krizi i rezultata, a boga mi i derbija.

Partizan možda dobije utešni kup, poklon od vrhovnog komandanta i gospodara.

Sa dobrim delom se slažem, ali si malo kontradiktoran. Za početak, svi smo ovde valjda emotivni, samo se ne osećaju svi lakše kad ovde istresu govna po treneru koji je prvi put u derbiju izgubio. Ni meni se ne sviđaju neka rešenja, ali sumnjati u dobru nameru Stanoja mislim da je bezobrazluk, ne kažem da je to tvoj stav. Drugo, ovi sto pljuju su samosvesni? Da ne ulazim u psihološki profil samosvesnih koji su izmileli posle 3 meseca, a nisu bili tu da nam otvaraju oči iz nedelje u nedelju. Oni koji su samosvesni su valjda mogli i pored 17 pobeda da vide da je sve ovo nivo dovoljan za livadare, ali da će sa ciganima biti povuci potegni.
A onda su ti samosvesni prevareni? Pa ko ih je prevario, valjda su samo potvrdili svoje sumnje?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ajde malo oladite sa tom Savo vs Stanoje pričom.
Prije svega želim da pozdravim mamu elvisu prisliju koji je odradio jako dobar posao za njih i puštao da nas tuku ne kažnjavajući ih. Prvo poluvrijeme je bilo dobro, da smo dali gol ili dva bilo bi odlično, jako dobar presing koji je prouzrokovao dosta njihovih grešaka u posljednjoj liniji, koje mi nažalost nismo iskoristili. I naša zadnja linija je imala par grešaka u pasu, za mene očekivano, s'obzirom da su i ovako skloni greškama, ali sve u svemu, dosta dobro poluvrijeme. U drugo poluvrijeme smo ušli jako mlako, gdje su nas uzeli na sredini i nismo znali kako da odgovorimo na to. Oni dolaze do gola iz prekida gdje jebeni najniži igrač tuče loptu glavom pored naše trojice, a gdje je Zdjelar, mora se priznati reagovao presmiješno. I onda....kraj. Zatvorili su sve prilaze golu i nismo mogli ni jednu šansu da im stvorimo dobrih pola sata, 30 minuta za brigu i duboku analizu. Jurimo rezultat, a ne možemo prići golu. Da li smo ostali bez snage, da li nemamo ideju šta sa loptom čim izađe Natko, pojma nemam, ali užasan period utakmice za nas. U suštini, odigrali smo bolje od njih ali morali smo odlučnije i tvrđe na sredini, hladnokrvnije u napadu. Što se tiče pojedinaca, osamnaestogodišnji Jović je bio najopasniji, svaka čast za utakmicu. Takođe Šćekić je uvijek bio tu na lopti. Holender se borio koliko je mogao, izvukao jako dobar slobodnjak, prečka. Asano je takođe bio svuda. Bekovi loši, štoperi nesigurni u pasu, Marković i Jojić premekani za derbi, mora to dosta bolje. Za pobjedu u derbiju mi moramo da ih pojedemo na sredini i ne dozvolimo duže od 15-20 minuta njihove inicijative i lakog građenja igre. Vidjeli smo gdje škripimo i nadam se da ćemo izvući pouke iz ovoga. Tjeraj dalje.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.179
Локација
Kej Republika
Ljudi koji večeras pljuju Stanoja su ljudi koji su emotivni i samosvesni. Navijači Partizana su prevareni sa 17 pobeda u nizu. Večeras je ciganski plan idealno ispunjen.

Svako ko zove ovaj poraz nesrećnim ili je lažov ili nema pojma da gleda fudbal. Partizan je imao šanse u prvom, na gerilu i da je dao bar jednu, izvukao bi večeras X.
Ovako su nas zatvorili kao mi njih u kupu 2019. i 2020. i rutinski dobili.

Očigledno je da su blago kvalitetniji, a navijaču Partizana koji je gledao 17 rapsodija, sada nije jasno kako zašto, pa se poziva na nesreću.

10 derbija: 3 poraza, 6 remija i 1 pobeda.
Partizan je u krizi i rezultata, a boga mi i derbija.

Partizan možda dobije utešni kup, poklon od vrhovnog komandanta i gospodara.

Znaci plan je da mi vezemo 17 u nizu, a oni nas onda drknu u rupi?
Jel trebalo da nas odvale sa 3 razlike ili je i mrsavih 1:0 ok?
Pored Vodje, cigana, Stanoja, sudija, ko je jos deo ovog plana? Jesam li nekog preskocio?

Lazov nisam, da li pojmam imam, verovatno ne. Ovo je XY derbi da samo mi ovako tamo izgubili. Daju nam gol iz nicega i tu se sva prica zavrsi, krenu da ciganisu i leze po livadi.

Kapiram ja da smo pod okupacijom, da nam je namenjeno drugo mesto u najboljem slucaju. Ali kakve veze sa tim imaju Savo, Stanoje i igraci na terenu?
Mozemo da debatujemo sto smo lose odigrali. Sto igraju Miljko i Obradovic? Sto se debitant na derbiju kliza kao Bambi? Sto je Natko nestao? Sto nemamo krstenog spica?

Ali ove teorije i kovanje zavera, ostavite za Balkan Info i DCC.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Mijenjao bih 5 pobjeda u nizu za ovu u derbiju, jer prvenstvo je ionako davno izgubljeno. Ali nažalost imamo niz i izgubljen derbi. Ovaj poraz u derbiju realno ne može da poništi vrhunski niz rezultata koje smo ostvarili. Ipak svima nama ostaje gorak ukus kao da ništa napravili nismo.

Prva ozbiljnija ekipa i mi smo pali. Nismo imali ni sreće mora se priznati. Sada će cigani da likuju kako su najjača ekipa ikada a obični su kurton, dadoše gol iz prekida.

Zašto smo izgubili? Po meni nemamo dovoljno jaku ekipu za iole ozbiljnijeg protivnika, jednostavno. Jedan poluigrač je previše, a kamoli (u napadu neupotrebljivi) Miljković i Obradović, bivši igrači L. Marković i Jojić, zatim po meni nedovoljno dobri Vujačić itd. Tu najviše zamjeram treneru, on ih je selektovao i na nekima insistirao da dođu, a niko nije opravdao očekivanja. Njegova odgovornost. Jedan Suma je tata za sve nabrojane. Jedini koji može iz jednog poteza riješiti utakmicu, šteta što na kraju ne uđe, već sam je vidio u golu.

Ekipa smo koja ne zna izvršiti presing na protivnika. Ko nas je projektovao slabo je odradio. Puno brzanaca i to je odlično ako lopta uđe rano, ali malo igrača koji znaju zadržati loptu i diktirati ritam ako ne uđe u gol pa moraš ganjati rezultat. Naravno već 100 puta ovde ponovljenu legendarnu Surdulicu ćemo odraditi lagano, ali za nešto ozbiljnije treba nam par igrača. Da li i trener? Da, ako se bolji može dovesti, ako ne, neka ga.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Problem su igraci kao sto su Lazar Markovic i Jojic. U teoriji bi njih dvojica trebali biti glavni igraci kod nas, kao sto su kod cigana Katai i Ivanic. U praksi znamo kako je. Za ozbiljan fudbal nisu. Za Surdulice i Zlatibore i vise nego dobri. Obradovic veliko razocarenje veceras. Asano, Scekic i Suma jedini koji zasluzuju platu za veceras, ostali da se dobro zamisle. Neka ozbiljnija analiza se ne moze uraditi, ovo je jednostavno ona utakmica kada nista nece da udje, a drugi tim to iskoristi na ovaj ili onaj nacin. Razocaran sam samo zbog toga sto su bili zreli za jedno ponizavanje, koje bi se i desilo da smo imali srece i da nismo imali beskrvne igrace u vidu Lazara Markovica i Milosa Jojica. Sramna partija. Ako ce da igraju i da postizu golove protiv fenjerasa, a protiv ovih sektasa da se useru i igraju kao picke, onda ne zelim vise nikada da ih vidim u crno-belom dresu. Nije Partizan Cukaricki, pa da u njemu karijeru rehabilituju bivsi igraci. Ili mozda jeste?
Videcemo.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Nisu bili bolji ni po jednom parametru. Bili smo gori u drugom, u odnosu na prvo poluvreme. Njihova igra na kvarenje i soliranje pojedinaca, u drugom se svela na krljanje.
Dali su gol iz prekida, kako ga je kepec dao medju našim igračima je za analizu i čudjenje.
Podrška Stanoju i momcima.
Pozdrav za forumaše koji su se probudili iz zimskog sna!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top