Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mislim da u finalu prvo idu produzeci. Bar je tako bilo prosle godine protiv Vojvodine u finalu.
Ne znam za polufinale, kad vec njih pomenuh.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja sam odavno shvatio da Štulić ne igra a nije doveden špic upravo zbog vedete na bekovskoj poziciji.Pošto bi novi špic prebacio Holendera na beka ili možda na krilo.I pojačanja ima da se gledaju na taj način da se ne ugrozi pozicija par trenerovih miljenika.
Bliži se prelazni rok i i to sigurno ima da se dogodi.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Ja sam uvek, I uvek ću uživati navijati za Partizan. Tvoja izjava apsolutno nema nikakvog smisla. Zašto navijaš ako ti to nije uživanje?
 
  • Like
Reactions: Dzo

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
E ovako....

cigani su videli sta se desava, gde su pare i spremili odlicnu kombinaciju za nih :

- kad je najzajebanije, na pocetku sezone, igraju rastereceno, posveceni su samo evropi, a za nasu ligu nemaju briga zato sto :
1. Ipak naprave tim za vrh tabele
2. Nigde ne zapninje oko namestanja....timovi da se sklonjaju jer imaju instalirane ili trenere ili upravu tih klubova
3. kad bas nista ne ide, tu su im sudije
4. Te iste sudije rade dupli posao - na pocetku sezone, kad smo mi "optereceni" igranjem kvalifikacija za evropu, nas kasape, a cigane guraju i prave razliku oko 10ak bodova, koji su dovoljni ciganima za titulu (nije isto kad im disemo za vratom i kad imaju bonus od 10ak bodova)

I tako iz godine u godinu...Plus, kod njih ne kaplje lova, kod njih lova lije.

Kako se boriti protiv toga ?

Pa mozemo mi da se svadjamo (razmenjujemo misljenja) danima, ali je samo jedan odgovor : UPRAVA

Zasto uprava ?

Zato sto ce naci sponzore, doneti, stvoriti, izmisliti pare za klub, a ne samo da sede, jedu i piju na racun kluba i cekaju da prodamo nekog igraca.
Zato sto ce voditi racuna o marketingu i imidzu kluba.
Zato sto ce braniti klub kad god i gde god treba.
Zato sto ce dovesti "generalnog direktora", a ne nekog velikog Grobara, koji veze nema, ali je Grobar...
Zato sto ce taj GD dovesti "sportskog direktora", a ne nekog velikog Grobara, koji veze nema, ali je Grobar...
Zato sto ce taj SD planski voditi kadrovsku politiku (dovoditi prava pojacanja, prodavati kad je pravi momenat)
Zato sto ce taj SD dovesti Trenera (veliko T) koji zna kako ce sa tim sto ima i koji ce da postuje te koje ima.
Zato sto ce Uprava moci da kaznjava, za sve sto ne valja, bez izuzetaka, ali i da nagradjuje kad to treba.

E kad budemo sve ovo imali, onda mozemo da se raspravljamo o igracima.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Благо теби и другима који видите разлог за уживање. Пратити и волети овај клуб је чист мазохизам.
A kada je bilo drugačije?
Verovatno dok je bio Savo, tad je cveće raslo na JNA umesto korova.
Ajde bre, kukate ko strine neke. Izgubili smo od cigana u koje je ulozeno 40 miliona evra godišnje i to iz jednog suta iz kornera. Da je bilo pravde, na poluvreme bi otišli sa 0-2. Svi znamo da pravda ovde ne stanuje, zato prekinite sa kukanjem ili idete gledajte fmp.
Ponavljam, jebacemo im mamu sledeci put. Ako im ne jebemo mamu sledeci put, jebacemo je kad budemo u mogućnosti i to je to.
Živeo Partizan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.449
Ne vidim logiku u tome da krivis Stanojevica zbog ispadanja iz evropskih kvalifikacija.
Osim, ako nisi fan Zeksa Pantica?
Значи свако коме засметају резултати који су остварени ове сезоне је пантићев сведок ? Има ли Станојевић неки термин од кад могу да му се упућују критике или је имун на њих целе ове сезоне ? Да чекамо следећу, а ову полако да архивирамо ?
Не интересује ме глорификовање било ког тренера, ни Сава ни Станоја, интересује ме само Партизан. Од прошлости нема вајде, а почели смо да живимо од сећања на њу као што су живели цигани за време наше доминације. Мора да се гледа оно што је сада "ни по бабу ни по стричевима" иначе се нећемо извући из овог живог блата линг-лонга....немамо ми као цигани државу иза себе да нас вади нити ћемо икада имати.
 
Последња измена:

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
E ovako....

cigani su videli sta se desava, gde su pare i spremili odlicnu kombinaciju za nih :

- kad je najzajebanije, na pocetku sezone, igraju rastereceno, posveceni su samo evropi, a za nasu ligu nemaju briga zato sto :
1. Ipak naprave tim za vrh tabele
2. Nigde ne zapninje oko namestanja....timovi da se sklonjaju jer imaju instalirane ili trenere ili upravu tih klubova
3. kad bas nista ne ide, tu su im sudije
4. Te iste sudije rade dupli posao - na pocetku sezone, kad smo mi "optereceni" igranjem kvalifikacija za evropu, nas kasape, a cigane guraju i prave razliku oko 10ak bodova, koji su dovoljni ciganima za titulu (nije isto kad im disemo za vratom i kad imaju bonus od 10ak bodova)

I tako iz godine u godinu...Plus, kod njih ne kaplje lova, kod njih lova lije.

Kako se boriti protiv toga ?

Pa mozemo mi da se svadjamo (razmenjujemo misljenja) danima, ali je samo jedan odgovor : UPRAVA

Zasto uprava ?

Zato sto ce naci sponzore, doneti, stvoriti, izmisliti pare za klub, a ne samo da sede, jedu i piju na racun kluba i cekaju da prodamo nekog igraca.
Zato sto ce voditi racuna o marketingu i imidzu kluba.
Zato sto ce braniti klub kad god i gde god treba.
Zato sto ce dovesti "generalnog direktora", a ne nekog velikog Grobara, koji veze nema, ali je Grobar...
Zato sto ce taj GD dovesti "sportskog direktora", a ne nekog velikog Grobara, koji veze nema, ali je Grobar...
Zato sto ce taj SD planski voditi kadrovsku politiku (dovoditi prava pojacanja, prodavati kad je pravi momenat)
Zato sto ce taj SD dovesti Trenera (veliko T) koji zna kako ce sa tim sto ima i koji ce da postuje te koje ima.
Zato sto ce Uprava moci da kaznjava, za sve sto ne valja, bez izuzetaka, ali i da nagradjuje kad to treba.

E kad budemo sve ovo imali, onda mozemo da se raspravljamo o igracima.
U ovoj državi je sve strogo kontrolisano i određeno pa tako i ko sedi u upravi Partizana. Da neko u upravi Partizana poseduje te navedene kvalitete ne bi ni mogao da dođe u Partizan ili ako bi slučajno skupio petlju i pokušao tako nešto, doživeo bi takav linč i progon da bi mu se život smučio. Zato svi koji nešto vrede uopšte ni ne pomišljaju na tako nešto već ostaju u pozadini a neki Vazura je u prvom planu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ja sam uvek, I uvek ću uživati navijati za Partizan. Tvoja izjava apsolutno nema nikakvog smisla. Zašto navijaš ako ti to nije uživanje?

Ja nešto kapiram da roditelje i Partizan ne možeš da izabereš.. il' se rodiš crno beo, il' nemaš to u sebi, pa završiš kao klošar i ciganska kalaštura. Univerzum nas obeležio, to mu je što mu je @patakštrudla
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja sam uvek, I uvek ću uživati navijati za Partizan. Tvoja izjava apsolutno nema nikakvog smisla. Zašto navijaš ako ti to nije uživanje?

Voleti Partizan i navijati za Partizan, ne podrazumeva samo uživanje.

Gde živimo i kakav je odnos prema Partizanu, to i jeste često mazohizam.

Ne znam da li sam češće pio ranisan ili kafetin posle utakmice ili uživao, ali ko da je i bitno, u oba slučaja isto volim Partizan.

Tako da ima mazohizma, što kaže @batakpudla :D
 

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Ovi što govore o jurenju titule u prvenstvu u kojoj su u poslednje dve sezone (ne računam prethodnu jer niko nije ispao?!) ispadali klubovi koji nisu uzeli ni bod Partizanu (Bačka, Zemun, Dinamo + Javor i Borac) su isti kao vrh JNA koji 1991. dok se komunizam raspada u celoj Evropi, Jugoslavija počinje da gori, pričaju kako je po svaku cenu potrebno sačuvati samoupravni socijalizam.

Partizan mora da preživi ovo zlo vreme a može da ga preživi samo kroz igranje Evrope i prodaje igrača kojima cena raste u Evropi.
Daju ciganski igrači godinama 20+ golova u ovoj prevari od lige pa ne mogu da ih prodaju nigde za više od 2 miliona jer ništa u Evropi ne pokažu.

Nemojte da se jedno jutro probudite i pitate za kim to zvone zvona.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ništa, ajde da iskoristimo ove upise i osnujemo našu grupu - “Mazohisti”

Mogu da zamislim šta bi pisali do derbija 2:4 u rupi kad su nas guzili kako su nas videli. Derbi ja na jugu očekujem da ih sameljemo 2003, 3:0 kraj. Ne sećam se da sam terao Mateusa i pričao kako nema pojma. Umesto nadogradnja tog tima tebi sledeće sezone kad smo prošli grupne faze i igrali protiv CSKA ni trener ni sastav 8/11 novih. Pa onda sledeća godina štekanje za pojačanje pre Artmedije već ideš sa Grubješićem i Bojom na iste i popušiš kurac.

Šta se promenilo u našoj istoriji kad idemo od sjaja do očaja i nazad? Apsolutno ništa.

Velika je žal što smo u ovakvom sistemu/državi. Evo obrazložiću vam i zašto i šta podrazumevam pod jebenom nadogradnjom koju sva je prilika neću ni ja a ni mnogi od vas doživeti.

Naravno, ovo dole može samo na igrici, jer bi letele glave kad bi se dozvolilo da Partizan bude moćan. Da Partizan bude ono što je Ajax jer smo rame uz rame po proizvodnji talenata.

Sve je ovo znam, utopija, mašta i sve ostalo. Ali nije nerealno. Uzmite samo u poslednjih 10 godina po pozicijama sve koje smo prodali iz naše škole, videćete da dole na tabli fali još 10tak odličnih igrača...

Trener: Marko Nikolić (slučajan izbor formacije)
D16B91E8-D947-442B-9C3E-E9BD3A1D1D0A.jpeg

I, šta sad? Da patim sledećih mesec dana zbog 1:0 koje su dobili na čistu sreću.

Kao i svake sezone ostaje nam da se nadamo da će se bilo šta promeniti u selekciji. I jednu jako bitnu stvar da vam kažem, ovi debili nikog prodali nisu Savi pre početka ove sezone. Bio sam ljut kad je izjavio na svim pozicijama smo puni.

A ako slušate Stanoja, daleko je od zadovoljnog za sledeću sezonu. On je već najavio pojačanje u napadu. Ostaje nama mazohistima da se nadamo...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Partizan nema pare.
Partizan nema upravu, okupiran je, postoji kao ikebana, sparing partner ciganskom projektu. Sve je idealno podešeno.
Sledeće godine ćemo nastaviti da dobijamo "male" utakmice, biće par kikseva čisto da se ovi odalje 2-4 boda, pa kao neka doza neizvesnosti i zanimljivosti, pa onda derbi X ili poraz i tera se dalje, podgreva se atmosfera do sledećeg derbija, a titula tako blizu, a tako daleko.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Значи свако коме засметају резултати који су остварени ове сезоне је пантићев сведок ? Има ли Станојевић неки термин од кад могу да му се упућују критике или је имун на њих целе ове сезоне ? Да чекамо следећу, а ову полако да архивирамо ?
Не интересује ме глорификовање било ког тренера, ни Сава ни Станоја, интересује ме само Партизан. Од прошлости нема вајде, а почели смо да живимо од сећања на њу као што су живели цигани за време наше доминације. Мора да се гледа оно што је сада "ни по бабу ни по стричевима" иначе се нећемо извући из овог живог блата линг-лонга....немамо ми као цигани државу иза себе да нас вади нити ћемо икада имати.

Taman posla da glorifikujemo bilo koga.
Nema potrebe za ironijom, svima nam je Partizan najbitniji.

Samo mi je cudno da se za eliminaciju u Evropi krivi trener koji je dosao 20 dana prije toga.
Kao sto ne treba nikoga previse kriviti, tako smatram da je ruzno da se "udara" po covjeku koji nas je toliko puta za godinu i po dana prvog mandata ( zajedno sa timom) znao obradovati. Znas, sa njim smo usli u LS sa onakvim timom, dobijali i male utakmice i derbije, osvajali titule i duplu krunu..

Pri tome, ne mislim da je ovo poziv na staru slavu kao sto cigani rade ( sto imputiras), vec cinjenicno stanje.
Ovde se od strane tebe i par ljudi siri prica kao da je poslat da nas unisti, da su ga ganci licno poslali

Kako onda covjek da ne posumnja u iskrene namjere tvojih poruka? ( a znam da su iskrene, kazem samo).
Smatram da je tvoj stav i stav nekolicine ljudi ovde prestrog

Kako god, nemam namjeru vise da pisem na ovu temu.
Sa drugim dijelom tvoje poruke oko stanja Partizana u ling longu se opet slazem, i nije mi jasno zasto na dijelu na kojem nismo saglasni stalno iniciras polemike, ironises i sl

Ziv i zdrav bio, i naprijed Partizan.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Svako ko je gledao derbi video je perfidno sudjenje koje je po meni uticalo na rezultat. Da li je Stanojevic spomenuo sudjenje u izjavi posle meca? Da li iko iz Partizana sme da kaze ista na tu temu?
A sada zamislite da je bilo obrnuto i da su oni izgubili. Kakva bi se tu buka digla, pronasli bi aut koji nije sudjen za njih.
To je sve sto treba da znamo o nasem klubu u ovom momentu. Svi se prave mrtvi, pocev od uprave do trenera koji je pohvalio rivala za prikazanu igru.
Pa mi ne mozemo(zelimo) da kazemo nesto u odbranu kluba a ovde se kuju planovi i velika ocekivanja za sledecu sezonu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nisi
Šta da spomene suđenje, pa da mu to ispadne alibi, šta da se žali na minus 12? Verujem da bi šou od konferencije napravio da smo bodovno poravnati, živi bili pa videli. Protokolarno je čestitao na pobedi i rekao kako nismo iskoristili šanse u prvom poluvremenu, a zvezda u drugom jeste svoju jednu. A za to suđenje je neko drugi trebao izaći iz kluba.

Partizan nema pare.
Partizan nema upravu, okupiran je, postoji kao ikebana, sparing partner ciganskom projektu. Sve je idealno podešeno.
Sledeće godine ćemo nastaviti da dobijamo "male" utakmice, biće par kikseva čisto da se ovi odalje 2-4 boda, pa kao neka doza neizvesnosti i zanimljivosti, pa onda derbi X ili poraz i tera se dalje, podgreva se atmosfera do sledećeg derbija, a titula tako blizu, a tako daleko.
Nemamo upravu, nemamo legende i nemamo navijače ali imamo stručni štab od kojih očekujem da nas ne jebe kao što nas jebe uprava. Očekujem od Stanoja da ne izađe u junu i kaže kako ima namešten tim.
I šta to stručni štab treba da zanima što nemamo novaca? Prodaj Lazara, Vujačića i Banjaka. Suma, Asano i Zdjelar verovatno idu, od tih transfera se može lepa svota uzeti.

Ako pak uprava ne želi da mu da sredstva za pojačanja, neka postupi kao tvoj avatar. Jel ne možete da mi ispunite želje? Zdravo, doviđenja!
Kad smo kod Trinkijerija, od kad je otišao iz kluba nisam pogledao nijednu košarkašku utakmicu od početka do kraja. Videlo se na šta će nam ličiti sezona. Bojkotujem.
Isto tako me sad u fk sekciji zanima samo prelazni rok, ako ne dovede, bojkotovaću i fk sekciju.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Nego ko treba prvi da kritikuje sudjenje koje je deo igre? Ili ovo sto enslaved kaze da hvalo sudjenje. Pa nije on bas toliko glup da ne zna u kojoj drzavi se takmici. Ako nemas nesto da kazes u korist vracanja fudbala sportu onda bar cuti i ne hvali nesto sto je ocigledno najtruliji deo fudbala ovde.
Moze to tako, da se okrecu stvari kako kome odgovara.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Trener po pravilniku ne sme da komentariše suđenje. Tako je svuda u Evropi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top