Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

palace

Početnik
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
3
Reaction score
1
mislim da je 2 ili 3 meseca bez plate, onda moze da dobije ciste papire. ali pre toga je valjda morao da posalje upozorenje upravi da mu se isplate pare. tako sam nesto citao, e sad...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci

Ne razumem postavu sa Jojicem na krilu?

Decko je zavrsio karijeru odavno, on nema vise koordinaciju pokreta, isto kao ja posle 10 godina kad igram basket, mozak hoce, ali telo ne prati.

Uz malu razliku, ja ne primam platu za to.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Decko je zavrsio karijeru odavno, on nema vise koordinaciju pokreta, isto kao ja posle 10 godina kad igram basket, mozak hoce, ali telo ne prati.

Uz malu razliku, ja ne primam platu za to.
Ne bih baš rekao, od kad je došao nije odigrao bog zna šta to je tačno ali ima najbolji prekid u ligi i dalje to potpisujem. Pustite priče iz jedne emisije propagandnog tipa, Jojić za sada nije opravdao novac koji doduše vrv uopšte i ne dobija redovno ali sramotno je kakav tretman ima. Neverovatno mi je kad jedna persona koju uopšte ne želim da imenujem jer ne zaslužuje kaže “Šta je to nama Jojić doneo ikad” kao da nam svojim golom nije doneo titulu. Smatrao sam pre njegovog dolaska a i dalje smatram da nije trebalo da se dovodi jer imamo već dva igrača na njegovoj poziciji i zato jer dugo nije igrao ali daleko od toga da je Jojić beskoristan igrač čak i u ovakvom stanju.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Meni je veoma zanimljivo recimo to da ti imaš profil već 3 godine, a prvi upis si ostavio 3 dana posle poraza u derbiju, i od tada debelo preko 100 upisa. Nisi se, npr. osetio pozvanim da čestitaš ijedan osvojeni kup u međuvremenu, ili ulazak u Evropu, da pretuguješ ispadanje itd...

Veoma zanimljive stvari koje očito nikoga ne zanimalju... a moderacija spava snom pravednika.

Witch huntera više nema?
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ne bih baš rekao, od kad je došao nije odigrao bog zna šta to je tačno ali ima najbolji prekid u ligi i dalje to potpisujem. Pustite priče iz jedne emisije propagandnog tipa, Jojić za sada nije opravdao novac koji doduše vrv uopšte i ne dobija redovno ali sramotno je kakav tretman ima. Neverovatno mi je kad jedna persona koju uopšte ne želim da imenujem jer ne zaslužuje kaže “Šta je to nama Jojić doneo ikad” kao da nam svojim golom nije doneo titulu. Smatrao sam pre njegovog dolaska a i dalje smatram da nije trebalo da se dovodi jer imamo već dva igrača na njegovoj poziciji i zato jer dugo nije igrao ali daleko od toga da je Jojić beskoristan igrač čak i u ovakvom stanju.

Pa slazem se da ima sramotan tretman. Odigrao je dvocifren broj utakmica gde se saplitao, ali bukvalno saplitao o loptu i padao na zadnjicu, i dalje je redovno dobijao sansu da igra.

Evo sad i kao krilo.

Gde je i sta radi Denis Stojkovic?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
90% mečeva u ovoj ligi je za nas revijalnog karaktera. Jedva čekam kraj sezone. Losi smo bili u prvom poluvremenu, u nastavku smo igrali brže, ali djeluje da smo u nekom padu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Без Асана смо лоши, без Натха још гори, без обојице смо конкуренција само ТСЦ-у.....у најбољем случају, Сума одавно није део екипе као ни Бањак, Бајбек, Филип..... Чак ни комплетни ове сезоне нисмо могли у ЛЕ (иако смо у том моменту и Садика имали), нисмо добили дерби....шта очекивати онда после губитка Асана и најављених могућих одлазака још неких важних играча.....? Управа која најављује кресање буџета довешће адекватне замене ? Замениће слабе карике ? Аха..... Станојевић није требао да се игра дипломатије него да буде директан јер за два месеца ће бити прекасно за било какве поправке. Мене не занима да подржим тренера којем је највећа амбиција да му цигани не одмакну много на табели......а ако грешим и није то у питању онда нека конкретним делима (не прес-конференцијама) покаже већу амбицију па или нека се ухвати у коштац или нека неком другом препусти то ако сматра да нема снаге да своју амбицију усклади са амбицијом навијача Партизана. Он је малтене у оној изјави прихватио да ради са оним што му управа омогући без икакве намере да њихове одлуке преиспитује. То није довољно да се клуб помери са ове тачке. Не треба да слушаш војне команде ако су уперене против твог народа и земље...исто је и кад неко ради против твог клуба и навијача (ваљда). Асанов пример треба сви да следе или бар да поштују, а не да се ограђују од њега....ако стварно желе добро Партизану. Часније је отићи него бити саучесник...без обзира да ли си саучесник свесно или несвесно. Стручни штаб и играчи могу све да преокрену у апсолутну корист Партизана ако се сложе и стану УЗ КЛУБ, а не уз управу и уз своје личне интересе и амбиције.....али то се нажалост изгледа никад неће десити.
 
Последња измена:

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.496
Локација
"preko bare"
Ljudi, ja ne mogu da verujem šta čitam ovdje. Svi, ili barem većina, na ovom forumu žele moderan, jak i uspješan Partizan. I onda mnogi nalaze zamjerke Asanu za ovo što je napravio!? Te izdao je saigrače, te mogao je ostati do kupa, te mogao je ostati do kraja sezone, svakako bi dobio sve pare poslije tužbe... Da je ugovor prema njemu ispoštovan, nista se ne bi desilo. Kraj priče.

Poslije svakog odlaska čujemo kako je igrač oprostio dug ili tužio klub da dobije svoje pare. I to je postalo normalno. Da su češće igrači reagovali kao sada Asano, možda bi se nešto i ranije promijenilo. Ali ne, nije Asano trebao baš ovako da reaguje. Baš da vidim što će mu neko u normalnom svijetu zamjeriti što je otišao jer mu nije ispoštovano ono što je ugovorom obećano.

Mi smo izgleda toliko dugo u ovome mulju, da smo zaboravili šta je normalno. Nije ni čudo da imamo ovakvu upravu i ovakvu vlast. Očigledno bolje i ne zaslužujemo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Асано је најчасније реаговао и зато га поштујем, а не зато што мислим да је његов одлазак добар за екипу јер и није. Да су сви ударали контру управи као Асано овај клуб би био на стабилнијим ногама. Управу никад нико не провера, они раде са клубом шта год хоће очигледно, а Асано је после дуже времена први који их је онемогућио да раде шта год хоће.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
@lavex
E jbg sad. Ne vidim da je iko opljuvao Asana. Samo diskutujemo jer za to služi forum. Nije sve crno i belo.

@PFChampion
Tačno se plašim toga da Stanoje ode. Ko da dodje? Smeta to što se on etiketira kao neki saučesnik uprave a vidiš da je za normalnu priču, pride smo u ovom mulju od lige bolji od kada je došao.

Ja mu bezuslovno dajem šansu za sledeću sezonu isto kao što je Savo imao kredit zbog renesanse u evropi da proba da pojuri kurvu u sledećoj.

Nemamo mi puno opcija ljudi. To nam je što nam je. Revolucije neke neće biti bez jakog i grobarskog juga. Ovo sad je sprdnja da će ovi biti na vrhu lanca ishrane dok god je usna na tronu. VV će da haraju i zbog toga treba gledati samo teren i šta mi radimo tamo. Da se ložimo za nešto više u ovakvim (ne)uslovima teško. To ti je bukvalno kao da očekujemo da će usna da padne na prvim sledećim izborima, isto tako će da odu VV.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ljudi, ja ne mogu da verujem šta čitam ovdje. Svi, ili barem većina, na ovom forumu žele moderan, jak i uspješan Partizan. I onda mnogi nalaze zamjerke Asanu za ovo što je napravio!?
Ja prvi želim 5-6 stranaca u prvoj postavi, sa 4-5 iskusnih internacionalaca i sa 1 klincem u prvih 11. I to bi bio moderan Partizan koji bi igrao i imao rezultate i koji bi se takmičio u Evropi (kao što su se takmičili Apoel, Ludogorec, a sada Slavija i Dinamo iz Zagreba). Ovo što sada imamo i što smo unazad godinama imali je poluprofesionalna ekipa i bićemo uvek dokle god budemo imali ovakvu mešavinu ekipe.


Poslije svakog odlaska čujemo kako je igrač oprostio dug ili tužio klub da dobije svoje pare. I to je postalo normalno. Da su češće igrači reagovali kao sada Asano, možda bi se nešto i ranije promijenilo. Ali ne, nije Asano trebao baš ovako da reaguje. Baš da vidim što će mu neko u normalnom svijetu zamjeriti što je otišao jer mu nije ispoštovano ono što je ugovorom obećano.
U normalnom svetu se duguju takođe plate, koje na kraju sezone budu isplaćene. Eto jedan Inter je u januaru dugovao igračima 4 plate i osvojili su titulu, Barselona je kasnila sa platama itd. Ovo mi je jako glupo što pišem jer ispada da branim upravu ali nije tako. Nigde ne cveta cveće ali poenta je da svuda kasne plate. Nije normalno da se plate opraštaju za čiste papire, svaki igrač treba da naplati svaki evro što mu sleduje po ugovoru.

Asano je ovo uradio verovatno zbog transfera i povlastica prilikom potpisa novog ugovora. Jedino mu zameram tajming i to je to. Pare preko suda bi sigurno dobio i da je sačekao finale kupa. Tako da, ostavio je ekipu na cedilu. Pitanje samo jedno, zašto nije otišao prošle sezone sa 4 gola u prvenstvu u Lokomotivu? Prošle godine su bile redovne plate?

UPRAVA NAPOLJE!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Tsc nas je razneo u prvom poluvremenu! Trebalo je da bude 4:1 za njih posle prvog poluvremena. Drugo je vec bilo dosta bolje,ali ni tu nismo bili ne znam koliko bolji. Sprdali su se sa nasom odbranom kao da ne postoji. Izgleda da su mnogi igraci bili pod uticajem svega sto se desava vezano za Asana,ne verujem da je bas toliko losa odbrana kao danas sto je bila.
Natka da nije bilo danas ne verujem da bi sansu napravili. Prosto neverovatno koliko ti “grozni stranci” znace za nasu igru bez obzira sto “ne osecaju klub”.
Suma i Banjak takodje “ne osecaju klub” dovoljno. Jojic zato razbija! Toliko da sad moze i desno krilo da igra,iako je sporiji i od desnog linijskog sudije. Budalastina Stanojeva danas je Jojic na desnom krilu,on jedva igra i centralnog vezistu u ovakvoj ligi a kamoli da sparta po strani! Muka mi je od svega,uopste se ne radujem ni derbiju a pogotovo ne prelaznom roku.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Zanimalo me u kom minutu primamo golove i kada ih obicno dajemo. Evo mala analiza.

1620244446120.png

1620244460601.png

Neverovatno je da primamo cak 43% posto svih golova izmedju 76-90 minuta.
Ako brojimo i produzetke dolazimo do 48%! Na ovo stvarno neko mora da obrati paznju.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Ekipa je vec na plazi nekoj, raspust se blizi.
Za ovu fazu godine, gde pritom ne mozemo ni gore ni dole, savim korektne partije.
Za neku dublju analizu, nema materijala.

Nadam se ce se motivisati i bar taj Kup uzeti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top