Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Hvala bogu te vi mnogo toga cinite da se ne izjednacimo sa ciganima i da se nesto promeni. Samo pisete po forumu i to je to. Sto juce niste dosli u halu pa iskazali misljenje protiv av zajedno sa nama? Sto onda ne organizujete neke proteste? Samo sedite za tastaturama i lupetate.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Niko normalan ovde nije protiv vredjanja predsednika ili uprave ili ostalih članova mašinerije.

Poenta je u tome šo su oni dozvolili sa razlogom, a taj razlog je opravdavnje okupljanja navijača crvene zvezde protiv budućnosti. Par dana pre toga smo imali derbi u fudbalu bez publike, na otvorenom, tako da je puna hala navijača mnogo veći propust i pokazatelj da crvena zvezda može kako hoće, sve dok i mi nismo napunili halu, sad nestaje taj argument.

Zamisli da u finalu u košarci ukrademo pehar, ispred stadiona metnemo tenk, to su takodje stvari koje bi samo dale legitimitet njihovom ponašanju i gušile naše argumente.

Ponavljam, niko nije protiv pune hale navijača Partizana, a pogotovo ne protiv vredjanja naprednjaka.

Ali treba se pitati zašto su dopustili, a došlo je vreme, da kada god bilo ko uradi nešto u korist Partizana, ja znam da iza toga stoji nešto sasvim šesto što šteti klubu. Eto, sad ovi intervjui predsednika koji će nas izjednačiti sa njima i navijački i finansijski i bla bla bla..
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
„Govorili su Vučiću pederu, ja se izvinjavam, ali znate šta je interesantno…“, rekla je novinarka Pinka, a predsednik je opet dobacio:
„Nisu samo govorili, nego vikali“.
„Vikali su. Ali je interesantno i da vas optužuju da vi kontrolišete sve te navijače. Pa gde je tu logika, to je moje pitanje“, zaključila je Uzelac.

Još samo da vam nacrtaju i oboje, što se juče moglo ući u halu.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Novinarka i psiho naravno svesno zamagljuju sustinu,pricom o sportskom jednakom davanju para od strane drzave Partizanu i Zvezdi.Sto ni to nije tacno,naravno.Sustina je da se ne skandira samo zbog diskriminacije Partizana vec da je problem vise od sporta.Skandira se zbog diktature i samovolje jednog coveka i stranke.Zbog celog stanja u zemlji i opsteg nezadovoljstva .Nemanja slobode i demokratije u zemlji i javnim medijima.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Расправа је на нивоу Сума добар-Сума лош, Милошевић - Станојевић, тотално беспотребна. Ко је решио да оде у халу, нашао је разлог, ко није хтео, исто тако.
Безвезе је ово етикетирање, пљување по људима, писање како је неког срамота јер навија за исти клуб као ти који су отишли на утакмицу.
Лично, пратим Партизан са неким кругом од 20-25 људи у распону година од 16-60 година ,и неки од њих су јуче отишли у халу, неки смо остали кући,свако је имао разлог зашто.
И нико од тих који су отишли није мањи, Гробар, Партизановац, навијач Партизана од нас који смо остали кући. Неки од њих имају више избијених циганских зуба него појединци који по њима серу утакмица, хиљаде и хиљаде пређених километара с Партизаном...
Једино што је власт успела је да нас опет подели, да опет пљујемо сами по себи.
А кога више боли курац шта Уснија прича, кога поистовећује, кога изједначава?
Да је среће да на некој од следећих конференција изјави да укида сваки динар Партизану и да повуче све своје људе из управе јер му ето, незахвални навијачи вичу да је педер, па да видимо колико је нас спремно да издвоји 20-30-50 евра за тај независтан Партизан, и од Вучића, Дачића, Тадића... било кога од тих лешинара. Да ли ће нас бити 100,200,500 хиљада или ће нас опет бити класичних 3-4 хиљаде са ЈНА?
Не пљујте по Гробарима јер ћете сутра можда стајати наспрам цигана и са Душном Петровићем и Харикиријем и тада неће бити битно ништа друго осим да сте Гробари.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.317
Локација
underground
Kršenje mera bi bilo da je neko ušao tamo gde ti neko brani da uđeš...ali, juče niko ništa nije branio, samo su puštali ljude grupu po grupu, da se ne bi pravila gužva tamo gde neko treba da ih pretrese...
I bilo je JAVNO najavljeno, očigledno u dogovoru sa vlašću, policijom, redarima, klubom - da će tako biti...
Več više puta sam pisao o tome, ali obzirom da sam bio na licu mesta, još jednom bih da vam skrenem pažnju na nešto:
U Bgd-u juče lep dan, mladi šetaju, smeju se, druže se, sede po kafićima, Fontana grobarski kraj, a i inače u celom Bgd-u sve radi, pozorišta, bioskopi, noćni prevoz, u baštama sve ,puno ko oko, jedu se hamburgeri u Meku... baš briga omladinu da nešto bojkotuje dolazak na utakmicu koja im je tu ,ispred nosa,...da postavljaju neke ideale, ispred svoje želje da se druže, zabave, da im bude lepo...zabole njih i za vlast i za opoziciju i za mere...
Ali čekajte ljudi, i kad država deli 30 evra, koliki je procenat odbio da to uzme?
Ovde je daj šta daš, i zašto bih se mučio ili trudio ako to nije u moju ličnu korist?!
Daj 30 evra, može, daj 3000 dinara, može, daj utakmicu, može...
I sve je to od SNS-a?
Baš briga ljude od koga je, ako im je ,na korist, - oni će da uzmu i od nekog drugog ,S-a, kad im taj bude davao...
Što pre shvatimo kakvi su današnji stavovi velikog broja ljudi, onda možemo da razmišljamo o tome šta dalje...
Sa tim i takvim ljudima.
Sa njima, bez njih...
Ali koje druge imamo?
I kakvi su ti drugi?
Ja mislim da na forumu niko nije uzeo 3000 dinara . To bi nas izjednacilo sa njima i dalo im legitimitet, i narusilo bi ogromnu moralnu vertikalu ovog foruma i pokazalo bi se licemerstvo, Ili se varam?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.317
Локација
underground
  • Like
Reactions: ZM

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843

Po sred srede što bi rekli. A za navijače koji su "podlegli" kampanji da se krše mere i ciganiše. Jbg, makar ste jebali pičkousto govno ako ništa drugo. Iskreno, posle Stanojevog podvijanja repa u kupu, zabole me dal cigama dajemo legitimet ovim. Na malo stvari je derpe osetljiv kao na seksualnu orijentaciju. Žulja bogami koliko vidim. Da se začuje i u finalu dok još nema ko da utišava.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843
Kod svakog izbora postoji i za i protiv. Ono sto usledi posle odluke je ono sto je definise. Da su ljudi ostali kod kuce, ne dajemo legitimitet cigama. Ok, koga boli qrac ali ok. Ljudi otisli tamo, nema vise kontrole kakva je bila. Vucicu pederu na sav glas. Ni to nije lose. Moje je misljenje da je efektnije, jer je vrhovni peder pokazao izuzetnu osteljivost na tu vrstu skandiranja. I to ne zbog toga sto pickousta nakaza sad to koristi u svoju korist, nego zato da kad bi se slucajno u ovakvoj situaciji igrao derbi sa publikom iz oba tabora. Plasim se da bi se ceo stadion/hala ujedinila u skandiranju. Za 2 nedelje ce nekog da boli qrac mnogo da li smo cigama dali legitimitet za okupljanje. Iskreno, mi kao korektni, a oni kao nisu, u zemlji gde pola naroda vidi cecu kao majku sbije, svrsava na tekstove tucakovicke, zna sve o zadruzi i parovima a inace niko ne gleda, mi kao drzimo standard? Pa koga boli qrac jbt? Mi cemo progledati kad derpre ode, nikako pre. To je valjda svima jasno do sada. A nece otici ako ne dolazimo na utakmice i glumimo korektnost sigurno. Sad treba preveslati govno, okupiti se na svim utakmicama u i ispred hale ako ne budu dali, i pevati ono sto se pevati mora. Pa jbt, sta treba da glumimo? Da pazi mi damo legitimitet tome sto su oni doveli navijace. Pa cigo pravi cetvorokorak i bezi u svlacionicu... I nista, nema snimka. Kraj. Koga bre boli qrac za legitimitet bilo cega ovde u zadnjih 10 godina?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne treba ići na utakmice. Treba se okupiti ispred borilišta raznih i ne plaćati ništa fašističkoj upravi. Okupiti se ispred i urlati iz sveg glasa ali ne ulaziti. Treba da vide da nas ima i da smo došli da oslobađamo a ne da učestvujemo. Ali sudeći po tekmi sa Megom, ovakvi poput mene su u velikoj manjini i zato će da nas jebu. Sami im to dozvolimo!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Svima onima koji nastupaju sa stavom: "Šta hoćete, jesmo skandirali protiv pedera?!", poručio bih da će se to skandiranje ekspresno zaboraviti čim žvalavi padne sa vlasti (na stranu to što će takva skandiranja do tada već biti organizovana svuda), ali to što su "Partizan i zvezda imali isti tretman od strane države" će da nam se ponavlja i za vrijeme aktuelne i za vrijeme neke druge, ciganskije vlasti kao jedan od glavnih argumenata.
Džaba tebi prijatelju milion parola i transparenata protiv žvalavog ako si glasao za njega.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
A što ti misliš da je taj neko što je vikao ,,Vučiću pederu,, glasao za njega?
Ako ništa drugo, bar zato jer su u pitanju bila i mnogobrojna maloletna lica koja - ne mogu da glasaju...

Ili, što bi kolega rekao (o navijačima Partizana koji su SNSovi glasači) :
Statistički gledano, ima ih 60 posto.

Ali, ne, nema ih 60%...jer na izbore u Srbiji izlazi možda oko 50% ljudi koji imaju pravo da glasaju, a od tih 50% je tek tamo tih takozvanih ,,60 %,, eventualno ili stvarno za Vučića...
Ali, ,,60%,, od 50% nije stvarnih 60%...

Onaj ko bolje stoji sa matematikom od mene, neka vam to tačno izračuna...

Sve u svemu, u ovoj temi već duže vreme nema ni jedne jedine reči o košarci, ali smo zato Vučića apsolvirali...mnogo osetljiv čovek, ni jedan jedini put nije mogao da se (s)uzdrži a da ne prokomentariše antivučićevsko skandiranje PARTIZANOVIH navijača...koji su...kao paradoks paradoksa...ovde često označeni kao ,,Vučićevci,,...

Dobro nisu oni, ali jesu neki drugi, koji možda nisu skandirali, ali su bili na utakmici...
A ko od nas može da zna ko jeste a ko nije skandirao, kad nismo bili na utakmici, a Arena je utišala ton...

Majstori smo paradoksa...
I tastature.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
a zasto su svi misljenja da kada vucic padne da ce nam biti bolje..i od najveceg cigana ima jos veci tako da uvek ce biti slicna situacija i kada njega ne bude bilo...vec vidim kako ce nam radi dodvoravanja i skretanja paznje pokloniti 1titulu u fudbalu,mozda u kosarci mada sumnjam i kako cemo svi ovde pricati kako je njihovo vreme proslo,kako ide nasa dominacija..ali vec sledece godine postavili bi stvari na svoje...pa bi ponovo 2,3,4 godine ponovo radili isto ...uglavnom primali bi milostinju jednom u par godina cisto eto...mada sada i ta milostinja deluje kao velika dobit s obzirom da ovaj ne daje nista...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top