Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
O kakvom dovođenju desnog beka pišeš?
Mi desnog beka nemamo. Imamo dva igraca na toj poziciji koji su kalibar za klupu Partizana, ne vise od toga. I jedan i drugi su fizicki inferiorni u odnosu na prototip danasnjeg desnog beka. Sta to mene briga sto su potpisali i Zivka na zimu? Imaju oni dovoljno kombinacija da mogu u neke Lucane ili Surdulicu uvaliti Miljkona. Sabotaza kluba ce biti ako Miljko ostane desni bek. Jedno je igrati beka-krilo u 3-5-2 formaciji, a druga stvar je igrati beka u formaciji sa 4 pozadi. Tako da, ne znam zasto racunas tu Holendera.

Pozicija levog beka je solidno popunjena. Urosevic za fizicke zahtevnije utakmice, gde je potrebna tuca, duel i skok igra, a Obradovic za ove livadarske. Ja bih najvise voleo da na pozicijama desnog i levog beka imamo neke Portugalce ili Brazilce ali posto je to utopija...

Sto se tice stranaca, nek resavaju kako znaju i umeju raskid ugovora sa Bajbekom. Banjak nije ni trebao biti doveden, nesto najgluplje moguce je dovoditi stranca stopera, a preko imas bar 5-6 kvalitetnijih fudbalera od njega.

Suma je vec 4 godine kod nas, bilo bi lepo da zaradimo nesto od njega. I mnogo bolji od njega su odlazili pa smo se snalazili, snacemo se i bez njega.

Nama su potrebni stranci kao sto su to bili Juca, Moreira, Dijara, Kleo, Tejgo, Leonardo, Everton. Moramo pogoditi 3 kvalitetna stranca, koja ce doneti instant kvalitet. Nadam se da se Iliev ne igra i da ne razmislja o nekim klincima koji ce se na nama uciti.

Sto se tice domacih igraca, olimpijakos salje na pozajmicu Randjelovica, treba videti imamo li sansi da ga dovedemo. Taj Vukadinovic moze, ako ce biti pojacanje za klupu, a koliko sam shvatio desno krilo ce biti stranac.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa ja znam da nemamo bekove, duže od decenije je ista situacija.Pa sabotaža je što je uopšte doveden.
Ali trener je zadovoljan bekovima, i nema šanse da svog miljenika Miljkona dovede u opasnost da izgubi mesto startera.Isto i Jojića.
To su činjenice i žalosno je što je to tako.Zato te i pitam odakle ti informacija da uopšte jurimo bekove?
Ti pišeš svoju želju, i ja se slažem sa tobom ali poznajući ovu izdajničku upravu, nema ništa od toga.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Bilo je kuknjave i za Bošnjakom, Šehovićem, Kokirom, Maksimovićem itd... Niko od njih niti se proslavio niti pokazao da je dovoljno dobar za Partizan. Šehović se najavljivao kao neki Marselo za sirotinju a dečku 2 godine ne raste tržišna vrednost. Bošnjak još gora situacija...

Neću da grešim dušu, ovog malog nisam gledao, možda je bolji od gore nabrojanih ali čisto sumnjam da bi ovi naši tek tako odustali da se ugrade u još jedan potencijalno veliki transfer...
E pa, ja sam ,,malog,, Slobu Stanojlovića gledao, i svakako da nisam vrač-pogađač pa da mogu da proreknem koliki će biti njegov najveći transfer u životu...ALI...momak je igrao špica (centarfora, napadača, povremeno i krilo) i sa svojih 19 godina, postigao je 25 golova u ovoj sezoni, u seniorskoj konkurenciji, igrajući za Teleoptik i Loznicu...a dati 25 golova u svojoj prvoj seniorskoj sezoni...hm...nije to baš tako lako...

Imate njegove ,,hajlajtse,, iz Teleoptika (na datoj temi) posle završene jeseni, a tamo su vam i ,,hajlajtsi,, iz proleća i Loznice...ne dribla kao Mesi, ne šutira kao Ronaldo, nema pregled kao Natho, nije dugačak kao Sadik, nije brz i radan kao Asano...ALI...momak je igrao špica...a šta je posao špica?
Da daje golove.
Jel ih ovaj momak daje?
Daje.
Molim lepo, kraj priče.

Super što, recimo, Holender trči kao navijen, ali šta vredi kad gol daje svake prestupne godine!
Ja da sam trener, bilo bi mi bitno da mi centarfor daje golove (pa makar ga ,,pravio,, od krila, a eto, i Sloba se snalazi i po krilu), a za trčanje i defanzivu...tražio bih neke kojima i nije baš posao da daju golove...

Ne mogu ja SADA da znam da li će 19ogodišnji Sloba postati neki as većeg formata, ili će mu maksimum karijere biti to što je potpisao za Metalac...ALI...meni je uvek važnija praksa od teorije!

Dakle, u teoriji je debeli Somborac apsolutno nepotreban NBA ligi, ali u praksi je on tamo postao MVP, u teoriji je Slobodan Santrač previše žgoljav da bi bio centarfor, u praksi je postao najbolji strelac YU fudbala, u teoriji Sadik izgleda kao ždrebe žirafe koje će da se saplete i smandrlja...a u praksi je Bog fudbala...i tako redom...
Ne gledam ja u fudbalerima šta nemaju i šta ne mogu, nego šta imaju i šta na terenu MOGU da URADE...šta im ,,ide,, šta ih ,,hoće,,...

Recimo gledao sam ja i Lakčevića u Teleoptiku, imao je dribling brži i bolji od Stanojlovića, nekako je ,,lakonog,, mek na lopti...i sve je to o.k. na prvi pogled, na utakmicu, dve , tri...
Ali, ako gledaš na duže...on retko konkretizuje tu svoju veštinu, nikako da postigne gol, itd...neće ga gol, brate...
A Stanojlovića hoće, 1 utakmica - 2 gola...pa malo malo...pa gol...pa opet gol, pa gol, itd...i tako cele sezone...
Brate, to je konkretno, opipljivo...

Štulić, o.k. krenulo ga u prvom timu, pa...stalo...fizički je verovatno jači od Stanojlovića, ali tehnički nije, gol nikako da ponovo postigne...
O.k. razumem, Super liga, PLS, Srpska liga, nije isto...ALI...

Ako ti Stanojlović odigra najbolju sezonu u svojoj karijeri, delom u tvojoj ,,filijali,, delom u PLS, a ti ga ne zadržiš u Partizanu, pa bar da ga povedeš na pripreme, bar da ga proslediš posle negde, itd, kakvu to poruku šalje svim ostalim igračima i te ,,filijale,, pa i među mlađim kategorijama?
Da nije toliko bitno kako si odigrao i koliko si se potrudio i pokazao?
Nego je bitno...

Šta?

Dečko je sledeće sezone i dalje u tim ,,bonus,, godinama...a znamo da ti nisu dovoljna ona dva ,,bonusa,, na terenu, nego moraš da imaš i rezerve...pa ako se neko od njih povredi ili dobije kartone, treba ti još...itd...
Znači treba ti bar 6 bonusa...
E pa brate, među 6 tvojih bonusa za sledeću sezonu, tj. 6 nekakvih ,,naj,, igrača iz mlađih kategorija, omladinske škole, Teleoptika...valjda se moglo naći i mesta za dečka koji je već ,,spakovao,, 25 golova, podvlačim, u SENIORSKOJ konkurenciji...?

Ili nije?
A kako vidimo da nije, nije ni čudo što pitamo, a zašto nije?

Dugačka je to priča...već sam iznosio neke svoje ,,utiske,, i na temi o mlađim kategorijama...pa...hajde da vidimo kako će Teleoptik proći u baražu, pa da onda znamo (bar što se toga tiče) na čemu smo...

Tačno je da neki mladi igrači zalsužuju NEGDE neku svoju šansu, ali tačno je i to da stranci koji dođu kod nas, po pravilu igraju mnogo bolji fudbal...

Idem u neki off, ali baš malopre čitam u Žurnalu kako Marina Maljković ima problem da košarkašice iz domaće slabe lige dovede do nekog reprezentativnog nivoa (standardne reprezentativke igraju u mnogo jačim ligama u inostranstvu)...

A nešto slično je i u fudbalu - domaći ,,klinci,, žele uspeh, šansu, slavu, transfer, itd...ali kvalitet naših liga (seniorskih, juniorskih) i igre koje oni tamo pružaju, nisu na najvišem fudbalskom nivou...

Evo, i F.K. Partizan je već ,,zglajznuo,, u kvalifikacije za tek TREĆE po redu evropsko takmičenje...ali se i tu Grobari ,,hvataju za glavu,, da nam ne dođe neko ko će da nas ,,lagano odradi,, i izbaci...
Eto, to vam je pokazatelj kvaliteta naših igrača - prvotimaca...

I sad onda kao pričamo, ko od ,,klinaca,, zaslužuje šansu...
Ma uredu šansa, ali teško da će biti pojačanje...

A i ko može da bude pojačanje sa 19 godina?

Nego, ovi naši, gledaju ako ima neko sa 19, popriličan talenat, pa da ga odmah prodaju, a ovi od 21-22, već ih ne interesuju, jer neće niko da ih kupi...ali zato jedva čekamo da vratimo nekoga sa 30 (koji nije igrao nigde ko zna koliko dugo)...

Nego....jel Ivica stvarno misli da će, posle bega Asana kome nisu davali plate, neka fudbalska aždaja tek tako da dođe i da igra ovde na ,,dođem ti, nekoliko plata, ali ,,će prebijemo,, dug kada budeš odlazio...

Ili pobegao...

Ako dođe pod tim uslovima, taj stvarno nije normalan...ili je maksimalno čuknut u glavu, ili fudbalski bogalj (u noge)...
Pa da vidimo...
Čekamo...

Bacaj te bombe, Ivice...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
'LEBE MEKANI
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
da je tu za rotaciju iza Sume-Natha, pa čak i Pavlovića, podržao bih, ali ovo je već pišanje u usta i znajući kako ovaj klub ne funkcioniše, naznaka da Suma verovatno ide, da za Pavlovića nema mesta i da nemamo šta da tražimo i naredne sezone. ovo nisu igrači za ulazak u Evropu i dobro igranje iste a kamoli pohod na titulu ili makar borba za istu.

šteta, jer spadam u manjinu koja čak i ceni Pantića kao fudbalera, mislim da nije ni izbliza toliko loš kao što neki pokušavaju da predstave, ali to je nivo Čukaričkog i Vojvodine. Kamo sreće da se zajebu i dovedu Šapića ili nekog zaista ozbiljnog igrača, još mrcvare oko Vukadinovića.

ako ćete već da samo potpisujete škart i slobodne igrače, nemamo špica, Kleo je slobodan, makar obradujte nas napaćene
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
šteta, jer spadam u manjinu koja čak i ceni Pantića kao fudbalera, mislim da nije ni izbliza toliko loš kao što neki pokušavaju da predstave, ali to je nivo Čukaričkog i Vojvodine.
Lebe mekani, gasi svetlo!
Nivo Čukaričkog...ili...

Prema glasanju novinara iz 16 redakcija, najbolji igrač Čukaričkog je Docić, drugi na listi Šapić, a Danilo Čelzi Pantić je - JEDANAESTI...
A kad su sastavljali idealni tim (u formaciji 4-2-3-1), naš ,,Dača,, je uspeo da ,,dobaci,, - do klupe za rezerve...
Izvor informacije?
Sportski žurnal, 9. jun 2021, strana 5:



Čim sam čitao da ga je Čelzi, otpustio, odmah sam pomislio, pa neće valjda opet kod nas?
Da li je moguće da ljudi u Partizanu ne vide dalje od svog nosa, ili da znaju samo da ,,vrte,, nekoliko imena, pa tako u krug?
Ili su primorani da uzimaju igrače za koje im neko naredi da moraju da ih uzmu?

Da, nije on tako loš, samo je dosta lošiji od Natha, Sume i Lazara Pavlovića, a nama trebaju tri igrača bolja od ove trojice, pa da se ,,pokoljemo,, za titulu!
Prema ovoj anketi, Dača je dosta slabiji od Đoleta Jovanovića i Birmančevića (koji Partizanu nisu bili potrebni)...pa šta ćemo onda sad sa njim?
Da ga razigravamo i čekamo da postane veliki igrač?

I posle, navijači Partizana ne vole našu ,,decu,, traže od njih više nego od stranaca i bla, bla...
Ne brate, ja ne idem na fudbal da gledam nekoga koga volim ili ne volim, stranca ili našeg, crnca ili belca, nego idem da gledam fudbal i fudbalere!
Ko zna da igra i ko je fudbaler, može u Partizanov dres...
A čak i ako zna, i fudbaler je, ali ne može više da igra ili trči na potrebnom nivou...vreme je da taj dres da nekome ko može...

Ivice, bacaj bombe, Ivice...

Vreme je, dok ovakve novinarske patke stvaraju ,,maglu,, zaklanjajući, neko, nadam se, RAZUMNO, rešenje u prelaznom roku...

A ako odlazak-povratak-odlazak-povratak (upisati koliko puta je bilo idi-dođi) Dače Pantića bude (ponovo) istina... :icon-rolleyes:
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vazurin mali. Da bi da se naplati od njega, godinama pokušava, ne ide.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Azdaja sa tri glave izgleda .... Ili su pre ova pojacanja mace sa bezbroj zivota . Sve sto je istroseno , pokvareno , olupano , nenormalno , a bilo kakve veze da je imao sa nama makar na dan nama se vraca kad tad .
Dolazimo do price od pre dve ili tri godine , Vukic Zvonimir imao je nekog igraca za nas , koji je igrom prilika imao ponudu i od Svajcaraca nekih . Razgovor u fazonu , jeste daleko bolja i sigurnija plata preko , ali ako upadnes u Partizan , odigraj bar 6 meseci i ides preko , posle sta god da uradis gore , uzimaj pare i uvek imas gde da se vratis ako zaseres nesto . Bukvalno pakao . Sav skart se skuplja kod nas , nije bolje ni kod drugih , ni kod cigana konkretno ali brate ja necu da budemo ko cigani . Daj ako ne mozemo da budemo prvaci , nemamo snage za evropu ili imamo nesposobnu upravu , dajte klince iz skole vezite ih duzinski ugovorima i par matoraca iskusnijh , namazanih , cisto da ih zastite na utakmicama malo i uzivao bih u takvom Partizanu .
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.043
Reaction score
14.089
Локација
Kipar
Kada je Pantic trebao da vrati Partizanu ulozeno pobegao je brze bolje za saku dolara u Celzi. Bez ikakvih emocija. Sada kad nema gde vratio bi se.
Da se ja pitam ni za dzabe da igra ne bih ga vratio. Neka mu tata nadje novi Celzi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Чекасмо аждају и дочекасмо

Бивши играч Челзија пред трансфером у Партизан (ФОТО, ВИДЕО, 18+)

Бомба у Хумској! Партизан доводи офанзивног везисту са Стамфорд Бриџа! (ФОТО, ВИДЕО, 18+)

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Колико год да је све ово виђено и донекле и очекивано ова реконструкција неће да стане док не врате Асена Николова и Бабовића из пензије.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Cigansko govedo mi ogadilo gledanje KKP, taman i Pantić da mi ogadi gledanje FKP oblačeći sveti dres.

Nesrećnika Miljkovića sam nekako svario jer je ok dečko na stranu što fudbala zna koliko i ja koji sam šutno loptu dvaput ( imam bolji centaršut garantujem).
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Kada je Pantic trebao da vrati Partizanu ulozeno pobegao je brze bolje za saku dolara u Celzi. Bez ikakvih emocija. Sada kad nema gde vratio bi se.
Da se ja pitam ni za dzabe da igra ne bih ga vratio. Neka mu tata nadje novi Celzi.
Brate, ajde da je to samo sad, nego je on to već radio...
Troglava aždaja, nema šta...
Treći put u Partizanu, svaka čast, nema mnogo takvih!
Vrćite mi Stefana Babovića iz fuzbalske penzije!
Jojić desno, Markec levo, Dača i Babonja vezisti, fudbalska poezija!
Koga biste na centarfora da se dostojno uklopi u ovaj Drim tim?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Jojić desno, Markec levo, Dača i Babonja vezisti, fudbalska poezija!
Koga biste na centarfora da se dostojno uklopi u ovaj Drim tim?
Оног нападача - Владимира Ђиласа
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kako ce nas odvaliti tamo neki Ki Klaksvik, Runavik, Hafnarfjordur, Stjarnar ili Dunajska Streda u drugom kolu.

Miljkovic, Jojic, Lazar, Pantic, Vujacic to nisu i ne smeju biti igraci za prvih 11!

Sta radite od Partizana picka vam materina? Da li ste bre normalni vise. Svi ovi gore navedeni trenutno su za klupu, ni blizu startnih 11 nisu.

Da li ste bre culi za imena poput Dugalica, Serdara, Rosica, Miladinovica, Djordjevica, Boranijasevica, Randjelovica? Koga da menja Daca Pantic?

Imas Natka u timu, dakle potrebna su ti dva trkaca pored njega u vezi, jednog imas, fali ti drugi dakle. Kakav bre Daca Pantic. Svaka cast Scekicu ali on je igrac zadatka, potreban nam je mobilniji igrac u sredini da igra sa Zdjelarom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top