Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
tobacco Nisam naravno mislio svih navijača ali ga svakako nismo sačuvali. Čovek je glavu na panj gurao misleći da je general nekakvoj armiji koja će jurišati sa njim kad ono prc! Bilo je svega tu i nije nam na čast. Tribina se ućutala. Kad je Božić seo na klupu svi su priželjkivali "novog Željka" umesto da se napravi zid oko te klupe i da se umesto "da volim crno bele" grmelo "Duško Vujošević".

Da smo tada pokazali jedinstvo i revolt, možda ne bismo sačuvali njega ali bi sa Partizanom moralo da se vodi računa i ne bismo doživeli u ovoj meri sve što smo doživeli. Na kraju, čovek bi znao za šta se borio! Drugu ludačku priliku smo dobili sa Trinkijerijem i pustišmo da ode čovek kome ni ugovor nije istekao a da niko kurcem nije mrdnuo! /imao izlaznu klauzulu samo, ali važeći ugovor/. Umesto da se pobunimo, polovina ga počela prozivati za stanove, pljeskavice i slične baljezgarije.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako ćemo zajedno da peremo savest, neka bude. Ali niko me ne može ubediti da je više udbaša od navijača... Na kraju krajeva, i DV se protiv udbe borio... Ali jbg, bilo kako bilo. Neka nam je Bog u pomoći da Željko stavi taj paraf pa kako god nam bude /a ako to bude, loše biti ne može!/ :ziveli
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
lako je nama da prdimo ovde... priznajem da ni ja u nekom momentu nisam kapirao šta nam je sns i žvalavi poslao na tribine.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nas dvojica ćemo lako da se razumemo... Željko je sada primarna tema i cilj. U narednih par dana se rešava da li se takmičimo ili ne. Sve drugo ćemo lako, veruj mi! Punih deset dana spavam na kašičicu, rifrešujem sve moguće vesti i molim se Bogu. Vreme je za mene stalo! Obratim se rođenoj ženi sa "imam jednu lepu vest" ona kaže "Može ako nije opet Žoc. mislim može i on samo ako je potpisao" :D Neće više niko sa mnom da razgovara niti sam u stanju razgovarati o bilo čemu drugom :buhaha
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Kakva armija? Kakav revolt? Pa nije protivnik navijača Partizana neki tamo klub ili košarkaški i fudbalski savez pa pevaš pesme i pokrećeš neku revoluciju (koja ni u tom slučaju ne bi nešto promenila a kamoli sad).

Protivnik je neko ko drži apsolutno sve u državi pod kontrolom, neko ko može da razbuca te navijače za pet minuta(i jeste), neko ko može da skloni najboljeg trenera u istoriji Partizana jer mu se ne svidja što ovaj "laje" istinu. Protivnik radi šta god poželi u našem klubu, da im je želja da nam menjaju boju u crveno-crvenu mogu to da urade i neće biti nekih posledica, njih ne zanimaju prazne hale, ljute poruke na forumima ili fejsbuku, aman.. Oni se svakodnevno bave takvim aferama i prevarama, ne postoji zakon koji nisu prekršili i opet ne odgovaraju ni za šta, šta je za njih uništiti jedan sportski klub a povampiriti drugi?

Ljudi kao da ne čitaju, svi bi voleli da vide Željka u Partizanu, nismo budale, ali ovo je takvo vreme da prosto znaš da ne postoji način da će ti dozvoliti neki uspeh dok vladaju trenutni iskompleksirani vladari.

Više puta sam rekao da ne znam šta je rešenje, ali ovaj ničim izazvani optimizam me iskreno iritira. Da, ovo je napokon godina u kojoj će Ostoja lupiti šamar svom bogu koji ga je i postavio na to mesto, da, Željko će dobiti sve što mu treba i imaće priliku da on lično, pošteno i sportski udari psihopatu predsednika tamo gde ga najviše boli, sigurno da će to ova vladajuća garnitura koja iz kabineta prenosi utakmice miljenice dozvoliti..

Čitam ovde da režimske novine sigurno neće blatiti njegov lik jer je to ipak Željko, oni su čoveče Dudu provlačili kroz blato, oni bi satanizovali bilo koga samo da im šef naredi.

Stvara se utisak da mnogi i dalje jako naivno doživljavaju stanje koje traje dobrih deset godina ili ih prosto ne zanima politika i žele da raspravljaju "samo o sportu", a to je tek vrhunac zablude kada znamo kako stvari zaista funkcionišu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Manite se ljudi prepucavanja i rasprave koje ne vode nikuda.

Svi dobro znamo gde živimo i u kakvim uslovima se nalazi Partizan već godinama unazad, ali ako je neko optimista, to je jer ima makar malu nadu da će stvari biti bolje u ovim vremenima sa dolaskom Željka.

Na kraju krajeva, za nas Grobare važi ona čuvena -
"Realnost nije briga na koju se mi obaziremo!"
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Majke mi ti si totalno lud čovek! Eto... Čoveče ne spavam nikako, nisu se neki ni za Željka osvestili ti sad prosipaš EL :D Pola foruma ćeš nositi na duši videćeš! Ako ništa, mene sigurno.

I da odgovorim na pitanje slavlje je slavlje, al dvaput je dvaput - Slavimo prvo Željka a onda i pozivnicu u EL, mada ti za ovo drugo još ne mogu poverovati, stvarno će mi srčka pući... Nisi normalan al nek si živ i zdrav 1000 godina! :ziveli

P.S. Ajde malo obrazloži, bar nešto u asocijacijama... Ili nas samo malo zajebavaš? :D
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ide izborna godina, ocigledno se pickoustom nije svidela pesma protiv Mege, pa ajde daj da malo para pustim. Ali nije svestan da cemo samo jos jace da mu skandiramo, jer za razliku od one sekte iz zeleznika mi se ne prodajemo tako lako, barem ja necu, a nadam se ni ostali.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako se Željko ne umeša, slažem se u potpunosti! Ako on bude insistirao da se ne skandira, poslušaću bez pogovora!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nacuh da oba predizborna poklona idu zajedno.
Neko drugi je nacuo da ce grmeti vucicu pederu u svim halama i na svim stadionima pa hoce da ih napravi na smesne i apsurdne, samo toliko.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Nemam nista protiv ni u fudbalu ovako da nas pravi ludima. Nego sto su u fudbalu ipak toliki retardi da ne bi ni znali sta da rade da dobiju ovakvu priliku. Jedino da im zavrsi vajldkard za ligu sampiona. Nego sta nego ce da grmi, mora da grmi, a sama cena koju placa Zocom za to je poprilicno visoka. Ja mu skandiram zato sto mi je razjebao zemlju i napravio da prvi put u zivotu zelim da vodim decu odavde negde drugde. To kosta mnogo vise. A ima i sa druge strane brda mnogo njih koji tako misle. Jedva cekam derbi da vidim kako ce da se pere posle...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nego se nešto razmišljam.
Ako dodje Žoc.
A žvalavi pusti navijače na tribine, i kaže kao u Izraelu, samo špricani na tribine...
Šta ćemo tada...

Da ne gađa on ovde i izbore i vakcinaciju u jednom potezu...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako zeljko stvarno dodje.
Svi Tuljanu dodju po jednu gajbu piva. Za muštuluk

Ja čoveku obećao već al neće da kaže gde da šaljem... Kaže vidimo se pred neku tekmu :D I naravno, ne obično, već isključivo Žoc pivo kako dolikuje! :ziveli P.S. Jel neko probao kakvo je? Iskreno, nisam ga nikad pio. Planirao da poručim Tulji i društvu kući kad mi se ćera rodi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top