Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nacuh da oba predizborna poklona idu zajedno.
Neko drugi je nacuo da ce grmeti vucicu pederu u svim halama i na svim stadionima pa hoce da ih napravi na smesne i apsurdne, samo toliko.

On moze da napravi smijesnim i apsurdnim samo idiote koji bulje u pink i nasjedaju na njegove spinove, a za njihovo misljenje me tacno zaboli cuna. Oni mu ionako vjeruju sve sto kaze, vjerovali su mu i bez Zeljka da Partizanu daje vise nego ciganima.

Vjerovace mu i cigani, naravno, ali i to nije nista novo. Oni su i do sada vjerovali da je Miljkovic skuplji od dragovica.

Nema tu sta da se filozifira i da se udubljuje u teorije zavjere. Zeljko je odlucio da se vrati, psiho je, u svom stilu, to iskoristio za pozitivan marketing, umjesto da sabotira i izazive sebi probleme. I tek ce da iskoristi priliku i da zasluge pripisuje sebi, ali tu se vracamo na prvi pasus posta - ko mu jebe mater!

Mi smo dobili:

-Najboljeg trenera u Evropi,
- Covjeka koji kratkorocno moze da nam obezbijedi koliko-toliko ravnopravan status,
- Covjeka koji ima kredibilitet da se bori sa zvaljavim kada se taj status pogorsa, a pogorsace se.

Dakle, Zeljko je jedini covjek na svijetu koji je mogao da nam pomogne u ovoj situaciji. Nase je samo da ga maksimalno podrzimo i da ce nadamo da ce imati volje i zivaca za borbu sa vjetrenjacama kada do nje dodje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nego sto su u fudbalu ipak toliki retardi da ne bi ni znali sta da rade da dobiju ovakvu priliku.
U fudbalu nemas toliko velika imena koja nesto u Evropi znace. Izuzimam Mijatovica. Mada ni on nije blizu Obradovicu.

Ako dodje Obradovic, docice jer voli klub i zbog dobrih odnosa sa Kicanovicem.

Moze Ostoja da bude na celu kluba ali nas kk legende posecuju i indirektno ucestvuju u radu kluba, dok je u fk rasulo totalno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.050
Локација
Академија

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Tulji da se sredi posao i stambeno pitanje, dobar auto i sve što mu je po volji :D Od mene večno poštovanje i naklon do zemlje :respect:respect:respect

P.S. Zaboravih tajlandsku masažu! :D
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@IN 10

mislim brate da me nisi razumeo, a ni situaciju..

Zeljko kosta, kostaju tek igraci koji ce doci, kosta i licenca za EL koja se ne dobija, nego se placa.
Kostaju dugovi koje smo nabrali na ozbilinu cifru.
Novac nismo napravili, naprotiv izgubili smo.
Nije zvalavi psihopata nista iskoristio osim svoje (za vecinu naroda NAZALOST) manipulatorske sposobnosti.
Objasni ti ogormnom procentu navijaca Partizana i naroda uopste da je vucic peder kad on izadje na 5 udarnih termina i kaze da nam je dao toliko i toliko love (bez da pominje cigane naravno djubre zvalavo).

Svako ko misli da je Zeljko dosao samo zbog ljubavi je budala, svako ko misli da to nije dirketno od psihopatine love (posto je privatizovao celu jebenu drzavu) je isto budala.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
@IN 10

mislim brate da me nisi razumeo, a ni situaciju.

Zeljko kosta, kostaju tek igraci koji ce doci, kosta i licenca za EL koja se ne dobija, nego se placa.
Kostaju dugovi koje smo nabrali na ozbilinu cifru.
Novac nismo napravili, naprotiv izgubili smo.
Nije zvalavi psihopata nista iskoristio osim svoje (za vecinu naroda NAZALOST) manipulatorske sposobnosti.
Objasni ti ogormnom procentu navijaca Partizana i naroda uopste da je vucic peder kad on izadje na 5 udarnih termina i kaze da nam je dao toliko i toliko love (bez da pominje cigane naravno djubre zvalavo).

Svako ko misli da je Zeljko dosao samo zbog ljubavi je budala, svako ko misli da to nije dirketno od psihopatine love (posto je privatizovao celu jebenu drzavu) je isto budala.

Budala sam… jbg…
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ovaj grk sto ovo pise za evroligu u sta ne mogu da poverujem jer dobro znamo stav evrolige prema klubovima sa ovih prostora,narocito prema Partizanu(*ebo vas prokom)al ajde,neka bude da na Zoc-ovo ime i uticaj i izboksujemo EL,to bi vazilo od sledece sezone jer je za ovu vec zvanicno saopsten spisak klubova koji ucestvuju u EL i Eurokupu.Za finansije se ne brinem jer je Zoc magnet i za igrace,ali i za sponzore.Sve pod uslovom da diktator da amin,u suprotnom loze nas dok ovi drugi kompletiraju uveliko tim za EL pa ce posle biti jbg ja hteo al nece Zoc...
Iz kluba ne izlaze informacije(sto je i dobro),a sve sto citamo po medijima su nagadjanja pojedinih medija i prepisivanje svih ostalih.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sad pažljivo pročitah tekst na b92 i čini mi se da za EL stoji "sledeća sezona"... Ja više fizički nemam snage da iščekujem. Čim budem u mogućnosti odoh da spavam ako budem ikako mogao /brže će mi i vreme proći/. Inače u istom tom tekstu stoji "Garantovani ugovor - A licenca" pa ako je to i od sledeće sezone, dobro je. Pod uslovom da se u međuvremenu nešto ne izjalovi!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
@IN 10

mislim brate da me nisi razumeo, a ni situaciju..

Zeljko kosta, kostaju tek igraci koji ce doci, kosta i licenca za EL koja se ne dobija, nego se placa.
Kostaju dugovi koje smo nabrali na ozbilinu cifru.
Novac nismo napravili, naprotiv izgubili smo.
Nije zvalavi psihopata nista iskoristio osim svoje (za vecinu naroda NAZALOST) manipulatorske sposobnosti.
Objasni ti ogormnom procentu navijaca Partizana i naroda uopste da je vucic peder kad on izadje na 5 udarnih termina i kaze da nam je dao toliko i toliko love (bez da pominje cigane naravno djubre zvalavo).

Svako ko misli da je Zeljko dosao samo zbog ljubavi je budala, svako ko misli da to nije dirketno od psihopatine love (posto je privatizovao celu jebenu drzavu) je isto budala.

Da "poravnamo", mnogo vise kosta izdrkavanje po zemlji Srbiji i sportskom drustvu Partizan.

Da ne ulazimo u svaku aferu lopovske brace, lopovske stranke i clanstva iste, bilo bi previse.

Samo, koliko kosta i kolika je cena izdrkavanja po Partizanu?
6+ godina mrcvarenja klubova, Fk u borbi za titulu koliko i Cukaricki, dug se ne zna a upravljaju njegovi ljudi. Vaterpolo klub, istorija evropskog i svetskog vaterpola igra sa juniorima, zivotari. Rukometni, ragbi i ostali manji klubovi se finansiraju prodajom dresova. Kosarkaski klub? Oteran trener koji im je upokojio omiljenu, "vode" ga njegovi ljudi, titulu videli nismo, a kada smo i blizu nekog rezultata, tu je ili trovanje igraca ili neki trokorak. Dugovi koji su napravljeni za vreme ostojovanja se ne znaju...ili ih je pokrila prodaja Voldena? Ubedjen sam da smo na minus deset miliona.


Ko tu kome treba sta da nadoknadjuje?


Sto se mene tice i svih njihovih potencijalnih para u kk, jebenoj EL i supermilostinji:

jeb'o im copor pasa majku!



P.s. a on je PEDER svakako
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top