Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Ostoja da ima malo mozga… otvori racun za uplate navijaca koji ne stignu da uzmu sezonsku ili za ostale vidove pomoci…

ovo je momentum koji se marketinski mora iskoristiti

Rekoh ja juče... mogu recimo da aktiviraju Klub prijatelja:

 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
I pored svega izrecenog, ja i dalje imam osecaj da ce puci neka bomba poput Veselog ovog leta.:D
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
I pored svega izrecenog, ja i dalje imam osecaj da ce puci neka bomba poput Veselog ovog leta.:D
Kad će ako ne sad? A nista će biti ovog ljeta kakve će sledeće godine da pucaju, to će biti topovi... Samo polako, jel tako "dragi" gosti ili ste ipak prije za Vrapca i Perkinsa?
Krećemo od Vestermana ako Bog da brzih dana...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Stalozeno, mirno, precizno i kulturno odgovoreno na sva pitanja novinara. Mada tek je pocetak, ne bih voleo ali mislim da ce bar par puta biti "this joke bre" u toku sezone.

Ovakva energija odavno nije bila oko kluba i ma koliko voleo Duleta, cenio Trinkijerija ipak uporedjujuci njihove dolaske (Duletov 2001 koji je bio isto posle naseg pada i neuspesnih epizoda sa Lucicem Trajkovicem i Rusom) i Zeljkov danas ipak mislim da je lestvica prilicno podignuta i da to mora da se isprati kako organizaciono u samom klubu i na terenu tako i na tribinama.

Mislim da Zeljko nije zamolio samo zbog psiha da se prestane sa povicima, cak sta vise mozda se tu odnosi svega 15-20% procenata na njega, vec iz razloga sto zeli da svu energiju usmerimo na tim, da pesmom i bodrenjem nosimo igrace i pruzimo im maksimalnu mogucu podrsku u svakom mecu.

Takodje svidelo mi se sto je rekao da za mlade igrace nema odmora ako zele da uspeju, a prilicno me iznenadio sa recenicom "Voleo bih da imamo svih 12 domacih igraca i videcemo koliko je izvodljivo" verujem da se nesto lepo kuva u tom slucaju mada usima itetako prija i recenica "Pricacemo sa Vestermanom".

U svakom slucaju bice ovo lepa sezona ne sumnjam u Zeljka a ni u Savica jer je i on bas kao i ZOC covek bez ikakve mrlje i skandala u svom zivotu i karijeri.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Marinkovic i zvanicno slobodan.

Moje neko licno misljenje je da je njegov problem glava, odnosno neki strah koji ima ne znam samo od cega.

Kod Zeljka bi ili eksplodirao, ili zavrsio sa ozbilljnom kosarkom, nema trece varijante, ali je zaista pitanje sta je nama koncept u ovom trenutku.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Koja jeza i ponos dok sam gledao konferenciju! Svidja mi se sto je i od novinara trazio da ga ne zovu na intervjue i slicno u ovom narednom periodu. Covjek ima fokus na tome da napravi tim, vjerujem da ce uspjeti, vjerujem mu da radi posveceno sa Zoranom Savicem kao sto rece po 10h dnevno u proteklih par dana.

Zeljko je Partizanovac do koske, istinska legenda, hvala i njemu, hvala i Partizanu!

Partizan je čista emocija, Partizane, Željko, veliki ste, najveći!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top