Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Od cele utakmice, najzanimljiviji mi bio intervju na kraju sa onom plavušom sa Arene.
Mi nismo ni toliko loši, nismo ni nešto dobri.. Mi smo čisti prosek. Taman za neku borbu izmedju drugog i trećeg mesta.
Ilijev, onaj debeli gmaz, Vučela.. Ma bre čak i kada bi želeo da ih častim nekim epitetima, teško mi odabrati pravu reč.
A, ništa dalje, ni bolji od njih nije ni Stanojević.
Svako ko je odgledao pomenuti intervju na kraju meča, imao je prilike da čuje pohvale od strane Stanojevića upućene Ilijevu na odradjenom prelaznom roku.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.369
Reaction score
10.234
Локација
okupirana Srbija

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Evo malo zabave i za nas ,,sirotinju,, da lakše prebrodimo ove tropske temperature na Balkanu, gledajući na TV-u utakmicu Partizana...
Čujem i u Sloveniji je bilo samo par stepeni ,,hladnije,, tako da nije čudo da je igra i utakmica ponešto ,,pala,, u drugom poluvremenu...ali je doduše u njemu ,,pao,, i jedini gol, zaslugom onog našeg ,,krupajlije,, Milovanovića, i asistenta mu, Lutovca...

Šta reći?
U prvom poluvremenu imali smo 5 izglednih šansi za gol (Urošević, Rikardo X 2, Markec, Natho), doduše i oni su nam pogodili stativu i imali još jednu izglednu priliku...
Dača Pantić ni nalik onom nemoćnom sporaću od pre nekoliko godina, zaista je dobro odigrao i ovu utakmicu na kojoj je ,,vukao,prave pravcate fudbalske poteze...uz Markeca, Natha, Rikija, koji takođe ,,znaju lopte,, (i ove neke koji su igrali kasnije ili danas nisu ni igrali), pretpostavljam da će nam se ,,namestiti,, da ponekog lakšeg protivnika tokom sezone lagano ,,petardiramo,,...
Takođe, ni protivnika snage ovog Rostova nemamo zašto da se plašimo...

Problem će biti sa jačima, a takođe je pitanje da li će još neko da nam ode i kada?
Sezona ne traje mesec dana pa da je dovoljno ,,skrpiti,, neki solidan tim od 11 igrača - potrebno ih je još!

Mi smo samo ,,vratili,, Rikarda i Pantića i - ništa više. Rikardo je ,,korak napred,, jer centarfora nismo ni imali, a Pantić je potpuno drugi tip igrača od Asana koga smo izgubili...

Neverovatno je da nam stalno fali samo po par igrača ozbiljnih igrača, pa da zaličimo na mnogo opasniji i konkurentniji tim, ali godinama tih par igrača ne dovodimo...
Recimo Jojić nema šta da traži na terenu u nekoj brzoj evropskoj utakmici, a sa JEDNIM dobrim igračem na njegovoj poziciji svašta dobro bi moglo da nam se desi...
Naravno, na kojoj god poziciji da dovedemo boljeg od onog kojeg imamo, značilo bi nam...
Ali...

Šta vredi...bar kada bi Iliev oćutao to o nekim aždajama, ili kada bi uprava izašla i JAVNO rekla, nemamo novca, ne dovodimo pojačanja, itd...
Ali i ja svašta ,,lupam,, a znam sa kim imamo posla...

Valjda mi se od ove BGD vrućinštine mozak lagano topi, pa...

Uskoro prva takmičarska utakmica Partizana u novoj sezoni...aždaje nismo doveli, sezonske ne prodajemo, tereni će biti teški, termini utakmica verovatno u doba kad je 40 stepeni u hladu...i tako...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Odgledao nesto malo priprema i po onome sto sam vidio - nista neocekivano!
Stanoje jos jednom pokazuje da je jako dobar trener. Pripreme su, ali ovo sto smo na njima odigrali i onaj niz iz prosle sezone jasno pokazuju njegovo trenersko umijece. Napravice sistem, podici disciplinu i motivaciju, izvuci maksimum iz vecine igraca, vratititi iz mrtvih neke odavno prezaljene...

S druge strane, ova ekipa nema potreban kvalitet, a to je sad vec uveliko i njegova odgovornost. Ti majstore imas obavezu da se momacki posibas za titulu i da prezimis u Evropi, ako mislis da to mozes sa ovim timom - super, dokazaces da si bas, bas ozbiljan trener.
Ipak, puno rizikujes...
Kao sto sam napisao za Savu na pocetku sezone, ovim prelaznim rokom si apsolutno izgubio bilo kakvu podrsku kad vazura i vucela obrisu patos sa tobom.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.192
Локација
Nickname

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
@IN 10
Da se nadovežem, kao i svaki budući trener koji bude radio pod njima.

I treba reći da je posle Rostova je rekao da se nada još kojem pojačanju.
Dan ne budem nerealan kao Matke sa x pojačanja, ali bez krilnog napadača i štopera nemamo šta da tražimo na 3 fronta.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa da imamo neke normalne skaute bar bi gledali igrače u Srbiji.Vidim da su ciganji doveli nekog Stanića iz 2 lige.Odgledah sada utakmicu i odma sam vido da je mali paklen igrač, još centralni vezni, ono što nam je neophodno.
Tako da je naš sportski direktor u ostavci mogo u Srbiji da pronadje igrača da se ozbiljno bavi poslom za koji je debelo placen,
Međutim on nema pojma šta radi i dovodi igrače koji su već igrali kod nas, skauting 0 jedna velika 0.
Šta čemo ako se povredi štoper?Ostoja ce da igra?
Moderan fudbal ne trpi bekove kalibra Miljkona i Čakija, mada Čaki i može rezervna opcija da bude i zakrpi, jedno 6 godine pišemo da nam trebaju pravi bekovi i centralni vezni i nikad nisu dovedeni.
Neophodan je štoper, oba beka i centralni vezni kao i krilo, mada imamo tu ovu decu(Jovic, Terzic) i ako planiraju njih onda nije potrebno krilo niti špic.
Sram te bilo Ivice, 4 godine nismo se priblizili tituli a ti se cerakaš kao neki maloumnik i lupetaš gluposti kako imamo odlican tim a isto nije šutnuo na gol ciganjima prethodne sezone.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
@IN 10
Da se nadovežem, kao i svaki budući trener koji bude radio pod njima.

I treba reći da je posle Rostova je rekao da se nada još kojem pojačanju.
Dan ne budem nerealan kao Matke sa x pojačanja, ali bez krilnog napadača i štopera nemamo šta da tražimo na 3 fronta.

Nisam procitao izjavu, ali sam ocekicao da nakon onakve sezone (sezona, sto je najgore...) jace insistira na ojacavanju tima.

Asano, Banjak - Sanicanin, Pantic, Rikardo...po mom misljenju ne bi bilo dovoljno ni da je Gvardiola na klupi, al ajde da vidimo...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.457
Локација
Beograd
Pantić dobar svaku utakmicu, nek priča ko šta hoće. Rikardo će biti dobar kad treba, trči i dobro se otvara. LM makar uspeva da imitira Asana nekako sa vraćanjem u odbranu i povremenim lepim pasom/trkom ali tanko je to protiv jačih.
Neprijatno je koliko je Urošević sposobniji i pismeniji od Miljkona. Jojić ima snage za 20 minuta ozbiljnog fudbala. O Milovanoviću nema šta da se kaže, ozbiljan osećaj za gol ima i raduje što mislim da imamo dobru rezervu.

Pričalo se da Stojković ide, ako nam je ovo generalna proba ne znam što nije stavio jednu od ove druge dvojice. Ko zna kako će Holender izgledati i da li će igrati. Isto za Sumu važi a Zdjelar skroz van ritma u napadu danas.

Kad bi ovaj tim bio fizički spreman i brz za 90 minuta, mogao bi da bude dovoljan na oba fronta ali baš sumnjam da će se to desiti.

Stanoje trenutno nit smrdi nit miriše, kao i sve ovo, jake utakmice u Evropi i početak prvenstva će pokazati. navijam i podržavam, ako vidim da igra ima smisla. Trenutno bolje od kraja prošle sezone ali ima mnooooogo još da se radi a vreme curi.

Moja neka realna želja za sastav:

Ćela/Pop

Miljkon-Kiflica-Saničanin-Čaki

Zdjelar-Šćekić

Holender-Natho-Jović

Rikardo

Nadamo se aždajama.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Kakvu ja mozdani proliv imam od ovih indijanaca!
Znaci pozicija golman:
ako ne ode Stojkovic i dalje gusenje Popa i Celevog, i dalje bez kontinuiteta o 3./4. golmanu da ne pricam.
Desni bek: Miljkon i Zivkovic, ok ajd, da kazemo bolje (a da nije stranac) u ovom trenutku mozda i ne moze
Isto vazi i za levog beka, to nam je sto nam je
Stoperi: 2 + klinac Djorjdevic.. 1 sa kartonima (npr) drugi se ne daj Boze povredi i sta onda? Scekic na stoperu? Miljkon!??
zadnji vezni po vokaciji: Scekic Zdjelar Natho
centralni/ofanzivni vezni: Jojic Suma Pantic Pavlovic opet Natho
levo: Jovic Holender? /Markovic
desno: Markovic/ moja baba kurana
spicevi: Rikardo i klinci..

pa aj sto je tanko ovo vec za Dunajsku Sredu, nego sto na pozicijama DM CM AM imamo 7 igraca

a krila i spiceva ZAJEDNO: 6 od kojih su Bazdar i Milovanovic deeeeca.

tragedija.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Момци који су отишли на припреме, су то одлично одрадили. Пантић је пријатно изненађење, полако се прикључују и мали Миловановић, Баждар, Рикардо лако улази у шансе... Међутим, нисмо видели како се ова екипа понаша кад противник узме лопту и има посед 60-70%,нисмо видели транзицију, брзину...
Можда је и добро то што смо сви песимистични, оправдано, међутим не сумњам да ћемо уз Станојевићев 'know how' пливања у овом нашем муљу бити конкурентни бар до дербија, па да се надамо да ћемо овај пут ми потрефити неки прекид.
А квалитет за неко озбиљније учешће у Европи вероватно да не поседујемо.
Што се тиче говнара из управе , и ту се мора сачекати да се види како ће нам трибине изгледати, па ако се гробарство врати из клиничке смрти, и уз позитивну атмосферу која се створила око баскета да се најзад све то прелије и на ЈНА и да се клуб очисти од свих гована било из канцеларија било на трибинама. Па да нам у клуб спонзори и играчи долазе због Мијата, Јокана, Пауна, Кежмана, Ћелавог препотенка... да нам играче скаутирају Иван Томић, Саво Милошевић...
Н. У. С. К. Н. В. П
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nemojte se zavaravati da je ovo dovoljno za prvo mesto. Ok podrska mora da postoji ali ovo je klasicna sabotaza na delu ! Od azdaja smo dobili Dacu Pantica i povratnika Rikarda. Sta ako se Rikardo povredi?? Alternativa mu je klinac koji je jedva punoletan ! Cigani imaju ergelu od 35 konjina, mogu da kombinuju kako zele.
Momcima sva sreca u predstojecoj sezoni !
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Mislim da ne gledamo isti klub. Mi evo i na pripremama smo vezali ne znam koliko minuta bez primljenog gola. Niste svesni kakav tandem je Saničanin-Vujačić za našu ligu.

Samo da “preživimo” prva dva kola bez kiksa i da onda krene ozbiljna serija, pa ću onda da vidim kako će musavci da se ponašaju u 9tom kolu.

Rikardo
Milovanović
Pantić
Jović
Baždar
Šćekić
Zdjelar
Vujačić
Saničanin
Urošević
Natko
Suma
Holender

Nabrojao sam 13 vrlo dobrih igrača kojeo ovaj tim ima. I mi treba da se borimo za drugo mesto?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mislim da ne gledamo isti klub. Mi evo i na pripremama smo vezali ne znam koliko minuta bez primljenog gola. Niste svesni kakav tandem je Saničanin-Vujačić za našu ligu.

Samo da “preživimo” prva dva kola bez kiksa i da onda krene ozbiljna serija, pa ću onda da vidim kako će musavci da se ponašaju u 9tom kolu.

Rikardo
Milovanović
Pantić
Jović
Baždar
Šćekić
Zdjelar
Vujačić
Saničanin
Urošević
Natko
Suma
Holender

Nabrojao sam 13 vrlo dobrih igrača kojeo ovaj tim ima. I mi treba da se borimo za drugo mesto?
Otvoreno cu ti reći da imaju ne samo ukupno gledano kvalitetniji tim, nego su njihovi individualci klasa za naše. Makar imaju bekove za razliku od nas.
Tu priču da prezivimo do derbija ja slusam evo 4 godine, tačnije 5, posto smo i sa celavim u derbi usli sa - 6. Raspadnemo se u julu i avgustu.
Igrače kao sto su Katai i Ivanic, mi nemamo. Imamo Lazara i Jojica, nasu djecu koja ocerupase budzet kluba za rekreativno-amaterski fudbal. Onaj duel i protrcavanje Katai na Miljkovica ti je slika ta dva tima.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Izdvojili ste jedno pretrčavanje kao detalj nečije slabosti. U oba prolećna duela nam je falio špic. Ne zanosite se nekom njihovom jačinom, jer će ove godine u sezoni kupanja da završe priču. Potpisujem.

Ne želim da se bavim njima, gledam nas, gledam onaj fudbalski deo priče, jači smo kao tim od Partizana pre 2 meseca. Vreme će da pokaže. Uz to, mislim da nismo završili prelazni rok. Moderacija ćuti ko zalivena i očekujem još neko ime uskoro :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top