Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Pričao sam i ranije o tome, sto si ti naveo da je njihovo ispadanje iz Evrope nesto sto moze sve da preokrene u nasu korist kada je u pitanju odnos snaga. Druga šansa nam je da dobijemo sve do derbija na nasem stadionu, da smo maksimalni i da ih tu otresemo. Onda bi se sve okrenulo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mislim da ne gledamo isti klub. Mi evo i na pripremama smo vezali ne znam koliko minuta bez primljenog gola. Niste svesni kakav tandem je Saničanin-Vujačić za našu ligu.

Samo da “preživimo” prva dva kola bez kiksa i da onda krene ozbiljna serija, pa ću onda da vidim kako će musavci da se ponašaju u 9tom kolu.

Rikardo
Milovanović
Pantić
Jović
Baždar
Šćekić
Zdjelar
Vujačić
Saničanin
Urošević
Natko
Suma
Holender

Nabrojao sam 13 vrlo dobrih igrača kojeo ovaj tim ima. I mi treba da se borimo za drugo mesto?
Da preživio prva dva kola bez kiksa, nismo svesni kakav tim i tandem imamo sa mnogo sporim štoperskim tandemom i katastrofalnim bekovima i zadnjim veznim igračima.
Nismo primili gol protiv poluamaterskih timova.
Primili smo 2 komada od jedinog tima koji je bio pred takmičarsku utakmicu koju je odigrao pre 2 dana.
Pa igra protiv Rusa na 35 stepeni nije nikakav kontrolni meč.
Kontrolni meč je kad zakažeš utakmicu u večernjem terminu kao sinoč ganferi i oba tima istrče opasno, e na takvom meču mogli da vidimo stanje naših fudbalera i fizičko i kako su tehnički potkovani a ne protiv Rostova na 35 stepeni koji ima nedelju više od nas za pripreme.
Ne nisi najbrojao 13 veoma dobrih već prosečnih igrača, igrali su ti protiv cigana i videli smo rezultate.
Cigani su se pojačali od tada a mi smo doveli dva bivša igrača, klasika za Stanoja, dovodi bivše igrače.
Posle najgore sezone u istoriji ulazimo ui novu sezonu bez pojačanja i slabiji za Asana, Sadika i verovatno Sumu.
Eto šta je veliki stručnjak napravio od nekada dobre ekipe koju je trebao da nadogradi.
Ova deca što su igrala na pripreme su najveća pojačanja ali poznavajući trenera, neće igrati.
U odnosu na prošlu sezonu 95% imamo iste igrače, rokada Markovic-Sanačinain i Invalid-Rikardo.
To nije dovoljno da igramo Evropu i osvojimo titulu, ili ćemo opet pisati o nekakvim nizovima bez primljenog gola ili pobeda a na kraju -10.
Jasno su ljudi ovde pisali, potrebno je još 4 pojačanja da budemo konkurentni ali plaćenička uprava sa plaćčeničkim sportskim sektorom ne dozvoljava to, imaju naredbu od vrha režima da budemo dovoljno jaki za 2 ili 3 mesto u ligi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Миловановић ће бити ТОП класа.
За Станојевића сам већ рекао: добар тактичар, стратег - лош селектор..... Овој екипи фали бар 3-4 играча на бар приближном нивоу Рикарда, два бека, крило, везни да би се померили са мртве тачке. Сума би много значио али тренер ту има друге фаворите. Бекове немамо, Урошевић ту и тамо може да одговори на неки изазов мада је он више за ротацију али ови остали су на врло ниском нивоу, линг-лонг прича... Обрадовић и Брежанчић годинама вуку неке повреде, скоро неупотребљиви све и да су топ класа, а нису ни близу.......Живковић је исти као Миљковић само са бољом техником..... Имати овакве бекове у данашњем фудбалу где брзи крилни играчи решавају све - ризично....... Лутовац је кориснији играч од Марковића.......продорнији, упорнији, агресивнији.... Да је бек био би убедљиво најбољи бек у екипи годинама уназад...штета што га Станојевић не проба на тој позицији
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Sa 17 godina je normalno da budu ravnopravni sa iskusnim igračima.Bar je bilo pre 15 godina tako.
A onda zadnju deceniju nekako pišemo da igrači sa 19 ili 20 godina moraju na pozajmice da se kale.
A sa 19 ili 20 moraju da budu već standardni i nosioci igre.
Dobro je kod Baždara i Milovanovića što su već sada ravnopravni, u duelima uzimaju lopte od protivnika, pogotovo Baždar koji kao polušpic se vrti blizu lopte, kreće se po 16 metara i uvek je tu negde, igra kao Miler kad je pas i kretanje u pitanju.
Juče je Milovanović dao drugi gol perfektnim šutem iz prve, bio je spreman pre dodavanja, namestio se i opalio.
Ja ne pamtim da je Mitar bio bolji od njega u ovakvim situacijama.Pa posle je imao isto vrhunski šut glavom koji bi isto verovatno bio gol.
Najvažnije da smo razbili sterotip o mladim igračima koji moraju na kaljenje, neki moraju ali klasa ne mora.Imamo slučaj Jovića, sada Baždar i Milovanović.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
Rikardo
Milovanović
Pantić
Jović
Baždar
Šćekić
Zdjelar
Vujačić
Saničanin
Urošević
Natko
Suma
Holender

Nabrojao sam 13 vrlo dobrih igrača kojeo ovaj tim ima. I mi treba da se borimo za drugo mesto?

Da, bas za drugo mesto.

Rikardo dve godine setanja po pozajmicama, od cene 3m do "besplatnog". Proslu sezonu je ipak bio standardan u turskom Erzurumu ( sta god) i ni oni ga nisu potpisali. Stariji dve godine nego prilikom prvog dolaska.
Za Partizan koji juri TITULU i grupu TRECEG takmicenja po redu, nije pojacanje.
Za ovakav Partizan, verovatno i jeste.

Milovanovic- decko od 17.godina, bez bilo kakvog prvoligaskog iskustva. Potencijal, svakako. Neko ko treba da odjednom odigra koliko utakmica po Ling long njivama i da pravi razliku?

Pantic- po svemu do sada prikazonom, pristojan igrac(ic). Sampionski, neki koji ce da pravi razliku...pa, ne bih rekao. Nadam se da gresim.

Jovic- odigrao sasvim dobru i korektnu proslu sezonu, osvezenje u odnosu na Lazare&Jojice. Veliko pitanje hoce li napraviti korak napred ili ce mozda kao Lazar Pavlovic da dobija manje prilike i da stagnira.

Bazdar- Isto kao o prethodno navedenim klincima. Ne juri se titula tako. O decku svakako sve najbolje.

Scekic- OPET pristojan igrac, svoj posao radi apsolutno posteno. Sto je do njega i njegovih kvaliteta ispostuje. Njega bih svakako zadrzao i neko kao Scekic bi mi bio deo popularne "rotacije".

Zdjelar - Evo ga prvi koji bi mi bio definitivno u 11. Znamo koliko moze, koliko je spreman i da ce odigrati 40+ utakmica bez problema i bez odmora. Boljeg bi mozda mogli da nadjemo. "Nasa" uprava to svakao nece uraditi.

Vujacic- ajde da budem blag, eto jos jedan za prvi tim. Najblaze receno, nije lako posle Milenkovica i Pavlavovica igrati na toj poziciji. U odnosu na njih, da l smo slabiji ili jaci?

Senicanin- Skoro sigurno starter u ovakvom izboru stopera. Ostaje da se nadamo da nece biti novi Trajkovic.

Urosevic- Jedan od momaka koji daju sve od sebe. Maksimalno spreman. I dalje bi mi bio za popularnu rotaciju. Mislim za ekipu koja stvarno hoce da bude sampionska. Trenutno, siguran u 11.

Natho- znalac, majstor. Godine ga sustizu. Pasom, asistencijom ce probiti Vojvodine, Cukaricke i slicne Radnicke. Za derbi je vec povuci/potegni. Malo tvrdje evropske, videcemo. Nadam se.

Suma- Meni drag igrac, najvise kad mu je lopta "presla preko noge" i kada ga je zavukao kanadjaninu. Toplo, hladno, toplo, hladno, toplo,toplo. Ne bih smeo da se kladim kakav ce Suma na teren.

Holender - krilo, spic? I dalje, nista vise od sampionske rotacije. Da l moze da pravi razliku? Leonardo razliku, ne u odnosu na Jojica( vegan?!).



Od tvojih 13, nekako probrah 5 max. Jbg.

Izvinjavam se na @Goran Tomić modu petkom pre podne. Nije mi bila namera.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Najvažnije da smo razbili sterotip o mladim igračima koji moraju na kaljenje, neki moraju ali klasa ne mora.Imamo slučaj Jovića, sada Baždar i Milovanović.

Nije nikad ni bio stereotip, radi se samo o kvalitetu.
Igrali su i Jovetic, Lazar, Mitar, Zivkovic, Milenkovic, Pavlovic, Stevanovic...

Koja je to klasa bila na kaljenju?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ovo oko Sume sto rece Ulaz..dodje li brat uopste u Srbiju? Mislim da je on covek otpisan, bez dana priprema. Veoma sam tuzan zbog toga. I penis secem da je uprava tu napravila neki propust, pasosi vize i picke materine. Ko zna kakva je prica po sredi. Trener mora Sumi dati sansu jer on moze biti okosnica tih lopti ka Rikardu ! Tehnicki pored Natha najpismeniji igrac u vezi !
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Imam neku svoju teoriju koja suludo zvuči, a to je da Stanoje malo rasno nije čitav... Moreira onomad, u ovom drugom mandatu Sadika dok nije otišao, Maki i Suma, i to Suma posebno... Svi ugnjetavani... I uvek su mu tamnoputi nešto krivi... pored silnih domaćih vedeta... Samo čekam kada će oplesti i po Rikardu...

@JasminaT Znam, suludo zvuči, ali moje oči to tako vide :D pa neka bude i najgluplji post koji sam napisao...
 
Последња измена:

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Kad vidim kako izgleda tim dodje mi da istučem ćaleta jer me naučio da navijam za Partizan i samim tim izazvao ogromne traume. Bez zajebancije.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nije nikad ni bio stereotip, radi se samo o kvalitetu.
Igrali su i Jovetic, Lazar, Mitar, Zivkovic, Milenkovic, Pavlovic, Stevanovic...

Koja je to klasa bila na kaljenju?
Mislim da je bio Brašanac al ja govorim o pisanju forumaša da moraju mladi na kaljenje.Ne moraju, dobar igrač igraće i sa 17,18 godina za prvi tim.Realno naša liga je idealna da sazru mladi igrači.
@ProvencanoPFK pa Suma trenira u Beogradu i to 2 nedelje, verovatno po programu trenera, ne verujem da je mnogo lošiji sa snagom od ostalih, ja sam juče vido da mi nismo fizički dobro spremni, bilo je preko 30 stepeni pa je možda i to razlog.
Ali da imamo normalnu upravu, direktora i trenera, mi bi imali ozbiljnu bar generalnu proveru, na stadionu pred publikom u večernjem terminu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
  • Like
Reactions: Dzo

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Upravo sto neko gore reče nismo odigrali nijednu normalnu pripremnu utakmicu. Ono sto smo mi kao igrali je trening meč. Neozbiljno, amaterski.
Partizan nikad nije bio na ovako niskim granama sveden. Sramotno. Kad nas budu madjari isamarali...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Pa ja ne bi prizivao to tako. Zašto da nas išamaraju? LASK ih naguzio 7:0 lane ja da se plašim njih, ili što vi kažete nas. Nema prostora strahu protiv Slovaka, ali da nam padne neko iz top 5 liga, rekao bih da smo tanki i tu stoji da nismo konkurentni.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
"Samo" titulu 2013. Sitnica.


:respect
+što je u polusezoni nakon te, bio naš najbolji igrač i najzaslužniji što smo je završili na 1.mestu(nakon koje je otišao u Dortmund, upao u reprezentaciju...a nama titulu oteli).
Hvala mu na svemu tome, ali za ovo što radi od kad se vratio(ne znam ni kako bih to nazvao) i to za solidne pare,apsolutno nema opravdanja.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Gledam sad vas nekoliko sto pisete danima na temama o fudbalu i iskreno vam se divim. U vreme kad se mnogo lepih stvari desava u nasem kosarkaskom klubu, za razliku od fudbalskog, kod vas i dalje vidim tu strast i iscekivanje nove sezone.

Da se razumemo, gledacu i ja sigurno sve utakmice koje budem mogao, ali su mi toliko ubili volju da nisam mogao ni da zamislim da to moze da se desi. Ne osecam nista, nema onog zara, nestrpljivosti...

I sve to zbog onih sto sede u kancelarijama. Samo kad vidim one izjave sa kraja sezone i najave za predstojecu, ulozicemo pare, dovescemo bombe...Povraca mi se. Ocima ne mogu da ih vidim, Ilieva cak i vise nego Vazuru..

Da ne bude da se sad nesto pravim pametan, ali bio sam prilicno siguran da nece biti nista od tih "bombi". Bas sam sa svojim burazerom pricao i tome i ocekivao upravo ovakav neki redosled dogadjaja, prvo pompezne izjave, onda svi pocinju da pisu kako nam je pojacanje na pragu, da bi se naravno u poslednji cas sve izjalovilo...I eto jbg, mi smo stvarno hteli da damo pare, ali visa sila...A ustvari smo u teskom kanalu i nek nam je Bog u pomoci dok su ova gamad u klubu.

Eto, toliko...Nemojte misliti da je u pitanju defetizam, samo sam hteo ovo da napisem kako bih olaksao dusu i odao priznanje svima vama cija energija i ljubav prema klubu me iskreno fasciniraju. Uzdravlje braco :respect :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top