Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Najiskrenije, da smo sami birali ekipe u grupi, verovatno bi još samo zamenili Lokomotivu za Promiteas, za totalno savršenu grupu :)
Opet, jebeš i žreb, samo da budemo pravi, a sa Željkom na klupi i sa njegovim izborom igrača - ne brinem se baš nimalo.
Idemo utakmicu po utakmicu, da osvojimo i ovo što nam fali.
A normalno da nam fali, jer smo uglavnom pičili evroligu, gde nam je uvek i mesto.
Ovo nam je, nadam se, samo usputni trofej do onog najvećeg trofeja, makar još jednom!

I za kraj posta, u našim glavama, navijači smo najvećeg kluba na svetu! (inspirisano našim bratom Novicom, kome još jednom želim uspešan prelazak iz sportske opreme u odelo, funkcija grobarštine pored terena i na klupi, nego šta!)
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Dobar zreb, mada sam ja vise zeleo sve najjace rkipe,dase pobijemo na pocetku, a da seposle ukrstimo sa slabijim ekipama i rutiniramo na jednu utakmicu. Ne sumnjam u Zeljka, mislim da cemo imati top ekipicu, da cemo igrati rovovsku kosarku, da ce svima usaditi samo jednu stvar i cilj u glavi, a to su titule. Idemo Jako!
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Grupa je idealna.. Od 4 potencijalne mine izbjegli smo Valensiju, Virtus i Veneciju a dobili Kuban..

Ja sam prezadovoljan!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kakav je Željko kralj! "Nadam se da će protivnici biti dovoljno atraktivni da navijači dođu i da nas podrže!!!" Znači lik ladno nije navikao ništa ispod Reala, Barselone, Efesa, Maccabi itd... :buhaha :buhaha :buhaha

Nemaš jeda care, sve će biti dupke puno samo da nas COVID-19 ne zajebe pa da se igra pred 30% kapaciteta ili daleko bilo da se potpuno isključe navijači.

U najgorem scenariju, domaći teren znači manje troškove, nema putovanja i više vremena ostaje za rehabilitaciju igrača i uigravanje akcija raznih, skauting i slično. Nije zanemarljivo ni samo igranje na svojim koševima. Ako ipak bude sve onako u fulu, ne sumnjam da ćemo oboriti sve rekorde posećenosti u EC-u ikada i da niko ni pre ni posle nas neće puniti tekme EC-a kao mi!

Daj Bože samo zdravlja i da sve ide kako treba!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Grupa nije najteza, ali nije nimalo naivna.
Za da budemo prvi ili drugi u istoj, cini mi se da ne smemo da dozvolimo vise od 4-5 poraza u grupnoj fazi.
Tim koja sklapamo, realno je da Slask,Lietkabelis,Trento,Bulonj,Hamburg dobije oba puta.
Andora nista posebno, TT moze da iznenadi i pozitivno i negativno zavisi od raspolozenja i igrackog kadra, dok smo mi, Zuventud i Kuban favoriti za prva dva mesta.
Po Zeljkovoj izjavi zakljucujem samouverenost i to da cemo da formiramo mocan tim.
Isto tako i dozu opreza, jer kaze kako cemo sa priprema krenuti ranije od ocekivanog, negde verovatno vec pocetkom avgusta.
Na nama je da hala bude dupke puna ( koliko dozvoljavaju izmisljene mere ) i da istom jacinom podrzimo nas tim i protiv Kubana i protiv Sljoska iz Vroclava.
Da dodjemo do 1/8 finala i taj jedan mec, pa cemo onda razmisljati sta i kako.
Puno srece i zdravlje momcima, rezultat nece izostati!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
"Nadam se da će protivnici biti dovoljno atraktivni da navijači dođu i da nas podrže!!!"

Ja bih da porucim Zocu da smo i za neatraktivne protivnike punili hale opusteno... Nego, nek se on pobrine da puni to sto treba, nama je nas deo najlaksi za ispuniti. ;)
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Na stranu euforija, ali cinjenice su da imamo ubedjlivo najboljeg trenera i roster u takmicenju. A koliko znaci duplo bolji trener od svih u takmicenju, videli smo sa Trinkijerijem kad je brisao patos sa Virtusom. Od svih igraca u Evrokupu trenutno, u rangu Lideja i Pantera su samo Bojan Dubljevic I Belineli. Teodosic vise ne spada u tu klasu. A nesto ne mislim da cemo se tu zaustaviti...

Jedino Virtus sa Skariolom mozda predstavlja neku opasnost ako popune roster. Mada nema bas nikakvog smisla da se igra jedna utakmica u eliminacionoj fazi. Toliko su izbirljivi koga pustaju u Evroligu, i onda naprave sistem koji mnogo vise odgovara slabijim ekipama...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Не свиђа ми се што играмо на једну утакмицу нокаут фазу. Плашим се да неће жвалави дуго држати публику пуштену, надам се да грешим. Добро смо прошли, јуримо то прво место свакако :)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi opustite se. Nije košarka fudbal pa da slabija ekipa doveze autobus pred gol, jednom pređe polovinu i utera neku frljoku na neki odbitak. U košarci kada si bolji, pobeđuješ 99,9%

E sad kada su ekipe EGAL, jednako je čupavo i nama i njima, jednako bi bilo i u slučaju da se igra 5 tekmi a ne jedna... Razlika je samo u tome što bi obe ekipe imale "pravo na popravni" ali bi se ipak na kraju svelo na tu jednu tekmu...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Izbegnuti Virtus i Valensija, Huventud prvi ozbiljan ispit u prvih nekoliko kola.. ja zadovoljan, znajući ko nam je trener.
Koliko kapiram, samo je osmina na jednu utakmicu, sve posle toga su serije?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top