Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Slušam baš sad Histerikal i oni momci kažu da ovde fali 4 do 6 igrača, na kraju sezone sam ih isto slušao i tad su rekli da fali 7-8 igrača. Mislim nisu otkrili toplu vodu, to mi svi vidimo. I svi pišemo od kraja sezone da nam treba ozbiljan remont.

Mi godinama unazad imamo do 4 fudbalera i ovo ostalo su poluprofesionalci koji su tu da osiguraju ciganima titulu. Ne mislim naravno direktno oni, već indirektno svojim neznanjem, što je opet kriva uprava.

@Vlad Ja mislim da bi neki debakl od Slovaka malo razmrdao govna, koja bi sportskom sektoru ipak omogućila neka pojačanja. Mislim da bi Stanojević onda eksplodirao, radije bih voleo to da vidim kako im jebe mater na konferenciji i kako daje ostavku, nego da od govana pitu pravu. Sa ovim sastavom Pep Gvardiola ne bi mogao ništa uraditi, jednostavno ne možeš sa amaterima i fizički ograničenim igračima raditi.
Stojković, Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević, Zdjelar, Jojić, Jović, Lazar Marković, Rikardo.

Ovi boldovani igrači u najboljoj soluciji su za klupu.. Totalno su mi ogadili FK, da ću tačno navijati da nas Slovaci odvale.

Znači ovo pravilo nama ide u prilog. Mi kup nećemo moći uzeti, a ne ligu sa ovim amaterima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Neka me neko ispravi ako grešim.

U predstojećoj sezoni će biti dozvoljen neograničen broj stranaca u protokolu, 4 je dozvoljeno u prvih 11 i stranac mora menjati stranca?
Нека мене неко исправи ако грешим, али мислим да је овако:

- Један ,,бонус, (односно клинац) мора да игра ЦЕЛУ утакмицу.
- Четири странца МОГУ заједно на терен, а на клупи може колико хоћеш.
- Не мора странац да мења странца, битно је да не ,пребациш, тај максимум од четворице заједно на терену...

Све у свему, Јовић је тај ,виђени, бонус, али на клупи ће морати да седи бар још пар клинаца ако се Јовке повреди...

А Партизан уместо да се ојача квалитетним странцима сад кад може више да их употреби, он има ,политику, удомљавања домаћих фудбалера који не могу себи да нађу неки други ангажман...осим овде код нас...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ja samo da ponovim da u ovakvoj selekciji golmana treba dati šansu malom Gočmancu pa ko zna... možda bude Donaruma!

Ono što sigurno znam je da mi Stevanović i Popović uopšte ne ulivaju neku sigurnost, Stojketu svaka čast ali brate dosta je, ako ne odeš u Saudi Arabiju budi mentor Slavkoviću i Gočmancu.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Што је најгоре од свега, ове године је сликање са бившим играчима је изједначено са довођењем бивших играча.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Имамо 2 странца, на Суму се очигледно не рачуна....ово је прилика да на 4 бочне позиције имамо 3 решења са пролазном оценом - на обе крилне и на једној бековској позицији. Да доведемо странца на десном крилу и беку и да екипа продише мало...има гомила слободних играча и одбијам да верујем у то да нисмо материјално способни да доведемо боља решења на десном беку и десном крилу. Два странца напред су довољна да направе разлику.....нама требају странци на бековским позицијама јер смо ту тешко лимитирани годинама с обзиром да међу домаћим играчима нема правих решења. Изгледа ипак да смо стварно попуњени и да ћемо бити задовољни екипом ако дође још то крило.....јер у овој екипи се играчи деле на оне који су незаменљиви и на оне који морају изнова и изнова да се доказују што на тренинзима што на утакмицама......све би то било ок да ови незаменљиви имају неки пролазан квалитет....


Од 1118 играча помоћу најсавршенијих помагала одабрасмо Бајбека...и остале..... :cekanje:
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Opasna pojačanja smo želeli ali nismo uspeli da dovedemo. No, pošto je uprava dala sve od sebe, mislim da se ovaj prelazni rok može oceniti izuzetno uspešnim. Verujte da je zbog tih neuspešnih pokušaja njima teže nego nama. Predlažem da se Vučeli, Vazuri i Ilievu zaračuna beneficirani radni staž za sve vreme provedeno u našem FK. Tako bi se stekli uslovi za prevremenu penziju, nabijem ih na kurac.

Mogli bi da vidimo da svi uzmemo kredite i uplatimo kao donaciju nasem FK, kada mogu cigani u basketu da poklanjaju novac privatnom klubu, mozemo i mi u fudbalu nasem klubu :D
Naravno da niko normalan ne sumnja u nasu upravu, i u njihovu pozrtvovanost kada je u pitanju nas klub.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Čime li se hvali ovaj Rusmir? Osim sto je kum Ilieva.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Parazitska uprava u parazitskoj državi. Ako ne krene uprava napolje od prvog minuta neka se nose svi skupa.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ne postoji situacija gde ću svesno da navijam protiv kluba za koji živim. @Matke22
Ne svidja se ni meni uprava, rad “skauting službe” ali je to realnost koju mi obični smrtnici ne možemo da promenimo.

Zapravo mogli bi kad bi protiv DAC i prve utakmice kod kuće u domaćoj ligi došlo 20.000 duša. To se nikada neće desiti i stoga sedi tu gde jesi.
 
  • Like
Reactions: Dzo

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@kontraAV

Traži igrače po Jutjubu. Znači jutjuber.

I to pomoću najsavremenijih platformi, na primer Partizan.tesla.tc na kojoj imamo biti zahvalni Sneži Tumbinoj.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne postoji situacija gde ću svesno da navijam protiv kluba za koji živim. @Matke22
Ne svidja se ni meni uprava, rad “skauting službe” ali je to realnost koju mi obični smrtnici ne možemo da promenimo.

Zapravo mogli bi kad bi protiv DAC i prve utakmice kod kuće u domaćoj ligi došlo 20.000 duša. To se nikada neće desiti i stoga sedi tu gde jesi.
Direktore, jedino debakl može spasiti sezonu. Da se nije desila blamaža protiv Poljaka, ne bismo uzeli duplu krunu 16/17.
Mi smo trenutno poluamateri, bez 5 pojačanja nemamo šta tražiti u domaćoj ligi. Isto je i Savi falilo i prošao je kako je prošao, nije mi jasno da to trener koji dođe umesto bivšeg ne vidi. Zaštiti sebe, a ako štitiš svoje interese, štitiš i interese kluba.

Ja da sam na Stanojevom mestu, dao bih ultimatum, dovedite mi 5 fudbalera ili dajem otkaz pred Proleter, a vi se jebite i tražite trenera pred prvenstvo. On sigurno sad može naći neki angažman, a koga ovi govnari mogu dovesti? Znaš koliko bi me zanimalo to što klub nema para? Znaš kad bih ja dozvolio da se zbog nesposobnosti uprave, pljuje moj stručni štab i ja?
Koji bi to ozbiljan trener došao, kad bi Stanoje otišao? Koliko smo bivših igrača iskoristili?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jedino je Marko Nikolić bio čovek od integriteta, svi ostali su bili saučesnici. Ono što su su Andrea Trinkijeri i sada Žoc u košarci, to je naš Marko Nikolić bio u fudbalu.

Nije otišla uprava ali je došao najbolji trener u prethodnoj deceniji.

Stanojević kao trener je nešto najpribližnije Marku Nikoliću za ovu ligu ali je za selekciju tj kao menadžer loš. Izvadio se malo sa rečenicom da su mu potrebna pojačanja, da je potreban stranac, dakle ima još vremena da ispravi greške koje su prethodnici pravili. Prelazni rok traje do kraja avgusta. Ako ne bude doveo minimum 4 igrača (štopera, desnog beka, centralnog veznog i desno krilo), neće mi ga biti žao kad bude dobio ili dao otkaz.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ako je Stanojeviću okej da bude na minus 20, da od 3 derbija izvuče 1 nerešenu i 2 poraza, jer su cigani trenutno igrački iznad nas, ako mu je okej da ne napravi neki uspeh u Evropi, onda će i meni biti okej (kao što mi je bilo okej da Savo ode) da ode.

*Ova ekipa ne zaslužuje 500 ljudi na stadionu. Košarkaški klub sa svojim radom zaslužuje 20 hiljada ljudi, e vi gospodo iz FK-a (ovde mislim isključivo na sportski sektor), kad se busate u grudi da ste partizanovci, treba svojim radom da zaslužite tu publiku.

Ja bih sada dao 200e za sezonsku za basket, a 200 dinara ne bih dao FK jer u KK nemaš Brežančiće, Markoviće, Vujačiće, Miljkoviće, Jojiće.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top