Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.672
Svice.. Pogledam Veselog na Eurohopsu i onim italijanima. Dobra fora i sada mi je smjesno sto sam se ponadao, ali nekako ocekujem povratak duha Partizanstine i u tim. Novica i Tepic su se penzionisali i sada nam je neophodan "cuvar vatre". Neko kao brat Gagi.

Sto se tice malog Nakica broj 15 slobodan ako se dobro sjecam :) Jedini je problem sto imamo guzvu na toj 2,3 poziciji (Trifa, Zagorac, Dangubic, i Rodions). Mada, Zeljko rece da cemo se oslanjati na domace igrace pa mozda Dangubic ode negdje :)
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Znaci lozenje iduci petak tada ce da se bacaju bombe. Daleko je ali mora da se izdrzi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovo ti je ipak više reakcija gostiju iz Železnika :buhaha

Ne bih ja na brata @Tuljo digao ruku nikad! :D Neko klečanje na kukuruzu bi bilo sasvim dovoljno... :buhaha
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Sto bi reko Srecko Savovic... Tacno u ponoc, kad kazaljke se spoje, umesto Amin recicu ime tvoje (?)...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.224
Локација
Novi Sad
Jel to ovaj sa tvita nama govori da smo sekta? Hahaah xD
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Kad smo kod "ralnosti" ako ne grešim, poslednji put smo u KKP gledali EL igrača kada je sam KKP igrao EL. Od tog momenta pa sve do sada nismo imali EL igrača. Dešavao se obrnut proces da neko iz KKP ode u EL klub ali obrnutog slučaja baš ne mogu da se setim

Žanis Pejners, Stefan Janković

Ako se njihovi prethodni klubovi uopste mogu nazvati evroligaškim. Al ajde da kažemo da su prethodno nastupali u El.

Nmg da se setim u sezoni 2014-15 (ako se ne varam) iz kog kluba je Mačvan po drugi put došao kod nas ili je izlazio iz neke povrede, ali moguće da je i on.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA

Krecu spinovi i valjanje u blatu.

Bolece vas sve jos vise, tek smo poceli...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top