Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Partizan je zasluzeno prosao dalje a zasluzio je i srecu.

Nismo opet pobedili Ruse ali smo ih napokon izbacili.

Postigli smo 400-ti gol zahvaljujuci Scekicu burazeru.

Pope bravo za onu odbranu u produzetku.

Celavi bravo za odbranjeni penal.

Lazar Markovic opet bravo za pokretanje akcije kod prvog gola i za dobru igru.

Jojicu bravo za gol i solidnu igru a mozes i bolje ali bravo jer si najkritikovaniji igrac uz Miljkona a meni bas drago sto si bas ti dao gol.

Terzicu mali bravo za fantasticno izveden korner za mnogo bitan gol.

Scekaro bravo za skok i 400-ti gol za Partizan u evrokupovima i sto si nas ostavio u igri za prolaz - a prosli smo.

Vujacicu bravo za fantasticnu reakciju kada si spasao vec vidjen njihov gol.

Zdjelar bravo za jos jednu pozrtvovanu partiju i stavljanje "u dzep" njihovih najopasnijih igraca.

Zivkovicu, Rikardo, Sumice (sreca ogromna) i opet Vujacicu bravo za golove sa penaltika.

Svi ostali bravo na borbi i dobroj igri iako neki mogu i mnogo bolje (Natho, Rikardo, Sumica, Holender...)

Stanoje bravo za izmene koje su danas bile nepogresive i za sve ostalo.

Bravo za Istok i Zapad i Sever (klinci) a vucic je peder.

Partizane, bravo, bravo !!!

 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Klara u Ljubljani je imala samo 14 igraca, ostali su bolesni corona virusom, tako je javio komentator na utakmici, mi sa njima igramo 19.08 dobro je prva utakmica igra se kod njih.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Utakmicu sezone dočekujemo bez povređenog Jovića, bez zamene najboljeg igrača na desnom krilu, sa 2 rovita desna beka, trećem je otac preminuo, Pantić se povredio na zagrevanju. Na klupi Suma, Terzić, Šćekić, Milovanović... Dakle, sve je išlo zbog kadrovskih problema na vodenicu Sočija...
Holender spreman za nekih 60tak minuta, Rikardo spreman za 70 minuta fudbala, Suma nije prošao pripreme.

Ova uprava je uradila sve što je do nje da ova ekipa ove godine ne igra Evropu, ova uprava je uradila sve što je do nje da ova ekipa kiksira na početku prvenstva usled gustog rasporeda usled manjka igrača ali ovaj tim se ne da! Ovaj tim ima muda, ima karakter i ima zajedništvo! Vratiti se 2 puta iz minusa i pobediti na penale, nije sreća!

Svaka čast našim momcima i svaka čast stručnom štabu! I pored svih nedaća, mi smo posle 90 minuta imali 17 šuteva na gol Sočija, oni 5. Veći posed lopte, 9 kornera naspram njihova 3. Dajte ljudima ta pojačanja, daj da se pojačamo ovo je godina kad uzimamo titulu!

I da smo izgubili isto bih ovo pisao, ovo što su momci izneli je za skinuti kapu dole! Stanojeviću ne bih bio u koži, čovek je tražio i štopera i desno krilo, govna mu ne dovode, i pored svega mi smo zajebani kao kratko ćebe. Moju podršku će imati, dokle god budem video borbu i želju koju vidim od početka sezone. Još jednom bravo svi!
 
Последња измена:

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
760
Reaction score
2.814
Локација
Banja Luka

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad
Ljudi moji, Sanicanin decko igra, bori se kao lav. Pratio sam ga danas, sve zeni govorim vidi ga bre kako grize i u 115om minutu! Za mene on igrac utakmice, Markec odlican dok se nije umorio i poceo da seta po terenu... Da sad ne duzim, najgori utisak navijanje, i Lola koji se zagreva pored aut linije, neko mu sa zapada dobaci nesto on se zalece na tribinu kao da se bije...kakav sarlatan kukala mu majka... utisak ovako jos vruce glave da to mora bolje, efikasnije, priredili su nam utakmicu za infarkt, ali najbitnije IDEMO DALJE!!! Dajte sad tu Klaru da i u nju umocimo pa u grupu!
Hvala ti crno bela ljubavi!!!!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
na 1:2 gledajuci celu tu akciju i nase igrace kako su bez daha, pomislio sam, standard, ispali smo..
ali sam se nadao naravno..

uzima Terzic da izvede korner i razmisljam, kad je igrac njegovog “statusa/ranga” izveo korner na evropskoj utakmici.. nikad! bar ja ne pamtim.. kazem kratko drugaru “ajmo ironija ide gol iz kornera”

e onda sam nekako imao osecaj da prolazimo.

Bravo svima, veliko bravo, upravo kuravo tebi zelim sve kontra od zdravo!

ne dovedu li pojacanja, pod hitno! pozdravilo nas.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dosta bitna stvar da zuti karton nisu dobili Vujacic i Urosevic tako da sigurno igraju i sledeci cetvrtak. Ali uz njih mislim da sad i Lazar Markovic ima ukupno 2 zuta kartona...

A sto se Santa Klare tice kako sam negde cuo izgleda da uglavnom njihovi rezervisti imaju koronu tako da vecina prvotimaca bice spremna za nas iako ce im faliti rotacije mada i mi kuburimo sa ovim povredama a upravu boli kurac da dovode nekoga tako da smo fakticki na istom.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.054
Локација
Kipar
Prvo da se izvinim Markovicu. Ubedljivo najopasniji I najkonkretniji igrac Partizana. Posle njega Zdjelar I Urosevic, vrhunska partija protiv ozbiljnog protivnika. Da je pameti u klubu Da im produze ugovor na jos 4 godine.
Velika rupa na desnom beku, krater.
Fali levo krilo ocajnicki. Sa jednim kvalitetnim igracem to bi bio drugi tim.
Atmosfera na istoku za pamcenje. Jug definitivno vise nije vodeca tribina.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Ne znam kakav to treba da budeš "Grobar" i da posle ovakve tekme kritikuješ bilo kog aktera ove ludnice večeras. Pogotovo nakon činjenice da smo ostali bez dosta bitnih šrafova pred meč...

Živković mi je džigericu pojeo, ali bravo za penal, bravo za volju. Jeb'o znanje i umeće...
Budiće me noćima rečenica koju izgovara komentator: "Desno Miljković, ispred njega Živković...". Ali bravo za obojicu.
Jojić dobija još malo kredita iz dva razloga: Zalaganje i činjenica da vrlo često podseća na Lakija iz perioda kada smo mu svi priželjkivali odlazak...
A VIDI SAD LAKIJA! KAPITEN, IGRAČINA!
Igra zrelo, pametno, poletno, prelepo za oko.
Saničanin i Urošević izgrizli, ali jedan je Kifla. Od danas je zvanično pouzdan štoper, a ne više "čekamo kad će da kiksne".
Golmani pouzdani i dovoljno ludi.
Terzić ima facu kao da je baš luuuuud i da ne jebe živu silu, što potvrđuje podatak da je trebalo (na njegov zahtev) da izvede peti penal.
Mudonja mali.

Sve u svemu - pobeda za Lutovca, za Grobare, za Stanoja, za svakog ko je danas istrčao na teren.

Bravo i hvala!!!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Kakva utakmica ljudi moji sta je ovo! Cestitam svim igracima i strucnom stabu, pored ovih koje ste nabrojali zaista, ali zaista velike zasluge idu Urosevicu i Zdjelaru. Koliko snage, trcanja, borbe, ja sam fasciniran. Hvala ti Boze sto si nas pogledao, zasluzili smo ovo! Nikoga ne zelim da kritikujem iako imam zamjerki, ali ne zelim to da radim veceras. Bravo Crno-Beli, hvala vam za ovo! P.s. Upravi najrodjenije jebem, do 3. koljena. Sportski pozdrav!
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
760
Reaction score
2.814
Локација
Banja Luka
Po transfermarktu tim Santa Clare vrijedi 19.5 m dok npr ekipa Sočija je negdje oko 30 m.Cijenim da ćemo već u sledeći četvrtak osigurati grupnu fazu :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Od danas svi na brokoli i šargarepu, a ko hoće negde na more, obavezno u Crnu Goru! :D

Bravo momci, bravo treneru, pohvale za sve, neko ume, ali baš i ne može, neko može, ali baš i ne ume, ali ovo su dobili na muda i srce, a ta dva organa su najbitnija za fudbal i borbu! Bravo bre!

Pop pobedio u dvobiju 1na1, Ćelavi Piroman u penalima...
Žile dao gol iz penala, sa Miljkonom kreirao napade kad su svi crkli, Urošević neumorna lokomotova po levom boku...
Crnogorci nas odveli u sledeću rundu, Zdjelar neumoran!
Markec im pravio dar-mar i asistirao za gol, Terza asistirao za gol!
Ko dao gol iz penala, dao ga, ali samo Sumica može da ga da onako umetničko-žonglerski! :D

Žestoka utakmica večeras, trajala je dva dana, videćemo ko će od naših biti u stanju da odigra sledeću...solidno popunjen stadion, povremeni bljeskovi publike sa Istoka i Zapada, pretpostavljam i sa Severa, ali daleko su mi bili da bih ih bolje čuo...iskreno, ja uopšte nisam ni čuo da je neko (Jug?) skandirao Ratku Mladiću, da se nije možda omaklo Areni da pusti neki stari tonski snimak?

Bila je ovo (još) jedna uzbudljiva utakmica u našem crno-belom stilu ,,tanga smrti,, od ponora do vrha, pa još jednom opet isto, i na kraju krajeva ipak naša pobeda i prolaz...ko je ovo gledao, svašta je doživeo...a ko je uživo gledao, osetio je koliko je na JNA bilo vruće i sparno, još jednom, svaka čast našim igračima što su izdržali protiv fizički jačeg i dosta brzog protivnika, koji ima i dostojne zamene na klupi, da svojim ulascima dižu njihov ritam...

Dakle, divno je bilo biti tamo gde sam noćas bio, ali kad se već često vodi priča o poseti stadionu, i o tome ko odakle tamo dolazi...evo, ja sam iz BGDa, ali krenuo sam na stadion oko pola sedam uveče, busom pa vozom, a vratio se kući ,,pešaka,, i ,,noćnim,, u pola dva - dakle, 7 (večernjih i noćnih) sati sam utrošio za ovo zadovoljstvo, i naravno da mi nije žao, ali ja sam sad na odmoru, pa sam imao tih 7 sati na raspolaganju, ali kad nisam na odmoru...isto tako, nije lako ni ljudima van BGDa da stalno ,,troše,, vreme i resurse na JNA i Partizan...nije čudo što biraju važniju utakmicu pre one manje važne...

No, dobro, ovo je već arhivirano, daj da budemo spremni za sledeću utakmicu, ko može, nek dođe da još jednom pozdravimo ove momke i da im pomažemo da pobede!



 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
cel-1.gif
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top