Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.637
Ziva legenda. Car. I dosao kod nas. Rekorder u titulama prvaka evrope. Sada zeli jos jednu sa nama, pa mozda i NBA.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
On je BOG tamo. Na velikom ispitu smo da ovo nadmašimo. A hoćemo.

Moja reakcija je bila sigurno takva ako ne i luđa od toga kada sam saznao da je Žoc potpisao! Samo što me nije bilo "toliko", bio sam u tom trenutku sam!

P.S. U zgradi gde živim, mislim da sam otprilike u istom trenutku čuo i jednog komšiju ali nisam mogao da lociram koji je stan u pitanju :D
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Moja reakcija je bila sigurno takva ako ne i luđa od toga kada sam saznao da je Žoc potpisao! Samo što me nije bilo "toliko", bio sam u tom trenutku sam!

P.S. U zgradi gde živim, mislim da sam otprilike u istom trenutku čuo i jednog komšiju ali nisam mogao da lociram koji je stan u pitanju :D

Verujem. Moja reakcija kad je potpisao je bila neverica. Mislim ja ni sada nisam sto posto siguran da ne sanjam. Trenirao sam kosarku 23god. i shvatam važnost trenera. Ovo je NEVEROVATNO. A sada i čovek priča, ciklus 3 godine itd.. .Apsolutno me ne bi iznenadilo da osvojimo EL (...malo loženja nije na odmet)
 
Top