Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Mene je sramota ovih takozvanih "grobara" koji vode navijanje...

Sve je bilo perfektno, toliko legendi na jednom mestu, stvarno vece za pamcenje... Ali, naravno, ovi vucicevi botovi i batinasi sa tribine su nas u najmanju ruku obrukali!

Efes dodje kao prvak Evrope u nasim majicama da uvelica oprostaj Novici, oni im zvizde, pevaju o Muratu, Covicu, Vesni i na kraju se makljaju... Nemam reci.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
201
Reaction score
1.978
Локација
Jamaica
Monako, Efes, daj Milvoki da se igramo, da se igramo!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Prelepo veče... tuga, sreća, neverica, polet, pa ona egzaltiranost kad je krenulo borbeno ...Novica, Dule, Duda, Željko sve se pomešalo i ne znam toliki naboj i sreća, ipak s kašičicom gorčine, sve je to Partizan.
(O klošarima tužnim od kojih sam morao da sklanjam sestru neću, pocrkali dabogda)

Dolazim u stan golčina, ma prelepo veče.
Boze hvala ti sto navijam za najdivniji klub na svetu!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Samo da pogodimo sa centrom,bolje delujemo dosta nego protiv Fenera.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Madar izmislio kosarku za Perkinsa i Codi-Milera... Na snimcima deluje poeticno, ali uzivo deluje jebeno rodjen sa loptom. Punter lagan kao pero, jednostavno klasa igrac... Leday deluje kao polu-debilan, ali covek zna znanje. Zagorac kao onomad za Megu... Svidja mi se sve ovo, ali fali mesa ispod kosa i to dosta mesa.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Пензионисао се Убица, човек који је обележио једну епоху у мом животу тачније ону када сам кренуо озбиљно да пратим утакмице некако се полопило са почетком ТНТ тандема.

Хвала му за све лепе тренутке које ми је приредио и желим му пуно среће у даљем животу.

Лепа представа у режији Партизана и на терену и на трибинама упркос онима који су хтели да покваре.

Ефес са пола гаса да се не лажемо.

Дочекао сам Генерала поново тамо где и припада.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
(O klošarima tužnim od kojih sam morao da sklanjam sestru neću, pocrkali dabogda)

Gledao kraj malih ekrana..
Dule.. Nekako se jedva uzdržah da ne krenem sa.. Moj Dule.
Prva mi suza krenu, kada videh Duleta, ponovo u hali, uz naš Partizan.

Legenda, malo je reći Legenda. Novica Kapiten i njegov govor u poluvremenu.
Ono kada krenu da se zahvaljuje redom.
E tu već nije bilo reč o suzi.. Tu je već, suza suzu stizala. Ovoliki magarac se bukvalno rasplaka uz TV ekran.

Hvala Novici na svakom minutu provedenom u svetom dresu!
Da nam je živ i zdrav još hiljadu godina i da uživa uz svoju porodicu. Zaslužio je.

A, sad.. Samo još ovaj detalj koji citirah na početku poruke.
Mogu i sam da pretpostavim.
Vučićevi legionari, ponovo krenuli po starom, da čuvaju lik i delo milog im vodje.
Krenuli da preskaču stolice, kako bi "prevaspitavali" svakoga ko bi se usudio da im spomene Psiha?!
 
Top