Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Duci hoće samo elegantni crno- beli dres
Bravo momak
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ovi nisu normalni..
Daju preko milion eura po sezoni za ovog "cirkusanta"..

 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
sta seres koji kurac vise, jel si se radovao kada je ciganima dao gol, imaj malo postovanja
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.624
Локација
Novi Sad

– Nominaciju “Idioti 2021” dodeljujemo moskovskoj Lokomotivi.

– Kakvi ste klovnovi… Nemam reči!

– Sramota, kako se možete rastati sa takvim trenerom

– Najtužnija stvar u Lokomotivi je Uprava!

– Zašto se stidim svog kluba?

– Zažalićete, idioti!

– Ovako se opraštate od trenera našeg tima? Ozbiljni ste?

– Šteta, dobar trener, odlična osoba… Marko, puno sreće, definitivno ćeš pokazati šta znaš u normalnom klubu, bez pritisaka i intriga – samo su neki od komentara.


Edit: izasao je i snimak incidenta sa Ducom kad su ga navijaci Atalante vredjali
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.424
Reaction score
5.633
Локација
beograd
Ovi nisu normalni..
Daju preko milion eura po sezoni za ovog "cirkusanta"..

Lepo je Suma naplatio ciste papire. Da su morali da plate obeštećenje, verujem da ne bi dobio i 40% od ovoga što ima sad. Svaka mu čast.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
sta seres koji kurac vise, jel si se radovao kada je ciganima dao gol, imaj malo postovanja

Malo si se zeznuo, al nebitno.
Nije samo gol u derbiju.
Za neke je Suma "cirkusant, žongler", kakvim ga sve ne epitetima pojedini ne počastiše.
Za mene je Suma bio ubedljivo naš najbolji igrač.

Al, kao što se da videti iz okačenog linka.
Nisam jedini koji je u Sumi video nekoga ko vredi da mu se isplati, više od milion eura po sezoni.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ




Edit: izasao je i snimak incidenta sa Ducom kad su ga navijaci Atalante vredjali

Скандал у режији малих, јадних, смрдљивих, педерских јајаретина. Што рече неко, Италијани постоје само да би мусави Аустријанци имали кога да победе на бојном пољу.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Malo si se zeznuo, al nebitno.
Nije samo gol u derbiju.
Za neke je Suma "cirkusant, žongler", kakvim ga sve ne epitetima pojedini ne počastiše.
Za mene je Suma bio ubedljivo naš najbolji igrač.

Al, kao što se da videti iz okačenog linka.
Nisam jedini koji je u Sumi video nekoga ko vredi da mu se isplati, više od milion eura po sezoni.

Ako bi izvrteo strane na 2019 tad sam još najavio da će Suma da se vrati jer sam kroz pripreme video odnos njega i Miloševića. Suma je mogao da bude ubedljivo, ubedljivo najjbolji igrač ali ako bi igrao 90min i ako bi igrao svake sezone 90% mečeva.

Džabe talenat kad ti je kontinuitet djoka. Nema snage čovek. Ipak, ono što je on radio za 30 min na terenu je magija.

Rešio je: cigane, malatiju, molde, az bio najbolji, šalrloa nas vratio, klara penal. Ma niz je veliki.

Mnogo sam mu zahvalan na svemu, on je bio naš El Pibe. Ali luda glava jebem ga ludog. Zauvek u mom srcu će biti Suma i nikad ružna reč za njega. Hvala majstore za sve golove i srećno.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Lepo je Suma naplatio ciste papire. Da su morali da plate obeštećenje, verujem da ne bi dobio i 40% od ovoga što ima sad. Svaka mu čast.
Da, upravo je to suština njegovog ponašanja. Čisti papiri = veća plata. Koliko košta beštećenje u određenom dijelu se i zarada naravno koriguje.
Mukica on kako je najuren iz kluba... A nije ni primao platu, igrao na ler 4 godine.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Сума није без мана, нарочито је неприлагодљив за екипе које резултат траже кроз тактичку дисциплину (а све европске екипе су углавном такве) али је играч за публику, а то воле ови "АЛ-Араб" клубови и не жале паре за такве играче. Све у свему његовим одласком смо више изгубили ми него он....или смо ми мање добили, а он више.......зависи из ког угла се гледа.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Koliko voli klub pokazalo se još jednom, svaka čast Sumi, očigledno je odbijao milionski ugovor samo da ostane u klubu, e tako se poštuje klub.
One laži pisane o njemu su pale u vodu.
Ja se nadam dogodine povratku u crno-beli dres Sumice, da gledamo vrhunske poteze umesto pojedinih koji se vuču i peške ne umeju da idu.
Sve najbolje Sumi u ovoj sezoni, pa na leto opet kod nas.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Uz klauzulu da plate neke penale u slučaju xy.
Pretpostavljam.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Не верујем да ће у уговору бити било шта што може да наштети клубу......озбиљног газду има ПАОК....а ту је и фактор "учења на туђим грешкама"....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Igračima očigledno nije drago zbog odlaska srpskog trenera, a i ruska javnost je besna na Nemce u upravi Lokomotive

Kakav čovek :clap
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Za mene je Suma bio ubedljivo naš najbolji igrač.
Na utakmici protiv Flore, bio je neki dečak blizu mene...za njega je Sadik bolji od Rikarda, a Suma bolji i od Sadika i od Rikarda...ali mu je Leonardo bolji od Sume...
O.k. stvar ukusa, objektivnosti i procene ko je kome i zašto od nekoga bolji, a taj vanserijski Suma je ionako za Partizan ,,završena priča,,...
On polako već ulazi i u te pozne fudbalske godine, naravno, želim mu sve najbolje, i da zaradi od fudbala dovoljno da može da izdržava svoju porodicu, jer, karijera fudbalera ne traje večno...

ALI!

Da se tek tako Partizan odrekne jednog od najboljih igrača i to u sezoni kad juri triplu krunu - to mogu samo oni koji ne vide dalje od nosa...

Dokazano je već ko zna koliko puta da je Suma u stanju da za pola sata ,,uzdrma,, apsolutno svakog protivnika koga smo i teorijski i praktično mogli da dobijemo kao rivala do kraja ove sezone, dokazano je da i Suma i Natho ne mogu da ,,izduraju,, svih 90 minuta te da su ,,idealne zamene,, jedan drugom, dokazano je i da Dača Pantić ,,projektovani zamenik,, i Natha i Sume u isto vreme još uvek NIJE na njihovom nivou...
Da li će nekad biti, videćemo.
Da li će biti bolji od obojice, videćemo.
Ali SAD nije bolji, a utakmica se dobija SAD ili NIKAD.

Mnogi treneri, fudbaleri, navijači uopšte ne shvataju da nije CILJ fudbala, dobra atmosfera u ekipi, dobar trening, jake pripreme, teške noge, veliki posed lopte, taktičko zatvaranje, odlična brza igra, itd...

NE!

To sve može da bude samo sredstvo da bi se CILJ ostvario, a šta je CILJ?

Pa cilj je pobeda u utakmici.

Nije meni svrha treninga da naučiš Sumu kako treba da se ponaša, koliko treba da se oznoji, itd, jer nije trening svrha i cilj sam po sebi.
Zna li Suma da igra fudbal? Zna.
Zna li MIljković da centrira? Ne zna.
E pa onda, uči na treningu Miljkovića da centrira, a što se mene tiče, Suma može na treningu i da igra ,,ne ljuti se čoveče,, - ako ga to zabavlja i opušta, i AKO će na utakmici biti isto tako dobar kao što je bio na nekim bitnim utakmicama...

Gledao sam danas Strelac iz Mislođina protiv Teleoptika, pa sam vrlo inspirisan za ove teorije fudbala: Teleoptik brži, mlađi, lakši, pripremljeniji, obučeniji, iz višeg ranga, i - šta - dali jedan gol...a da su primili onaj iz penala, pitanje je da li bi uopšte prošli dalje (prošle godine su tako slično ispali od PKB-a)...
Naravoučenije: NIJE NAJBITNIJE u fudbalu ovo što sam naveo (ko je brži, mlađi, lakši, pripremljeniji, obučeniji, iz višeg ranga), nego jel ima neko ko može da da taj gol ili nema?
Daj ti meni igrača koji će da da TRI gola ,,Mislođinu,, a mene ne interesuje ni šta jede ni kolko kila ima, ni da li voli da pije - interesuju me njegova TRI GOLA, jer ja takvog igrača NEMAM u ekipi, a fali mi...

To vam je čist dijalektički materijalizam, isto kao i ,,slučaj Suma,, ali znam i to da me mnogi neće ni razumeti, ni ,,ukapirati,,...

Šta hoću od Teleoptika,kad je pobedio sa 1:0?
Hoću to da je danas trebao da pobedi sa 3:0.

Čemu služi Suma kad sve ionako pobeđujemo sa otprilike 4:0?
Tome da pobeđujemo sa 6:0, i tome da imamo i mogućnost i KVALITETNOG igrača više na ta tri fronta koji će da traju do proleća!
Tome da pobedimo i onda kad ne pobeđujemo (a Sume u timu nema) - kao na primer na derbiju...

Ali dobro, priča o Sumi je ispričana, meni on mnogo fali u timu, ne samo zbog rezultata, uspeha, igre, statistike - nego brate, on kad je igrao ODMAH ima šta i da gledaš...
O.k., to je neki moj fudbalski ukus (ali ne baš i samo moj!), a ima i onih koji su jedva čekali da Sumi vide leđa, njima on uopšte ne fali, oni vole da gledaju fudbal i bez njega, pa, nek gledaju ljudi, ako im je ovo bez njega super.

Meni nije, pa ne moram ni da gledam, a ne bih trebao ni da komentarišem...

I kao što videsmo u roku od nekoliko dana ODMAH se našao neko kome nije problem da plati Sumi milion evra samo da ga ima u timu.
 
Top