Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Gorane, ja sam voleo Sumu. Ali ću da vam sad srušim sneška. Oni su mu dali milion ali će Suma da kod njih odigra 15-20 utakmica u vrh glave i da ode za dzabe. Boli njega djoka za Kuvajt FC ili kako god se zovu. On završava karijeru za koju godinu, ispričana priča, more takvih imate tamo.

Tu je John Obi Mikel koga je Chelsea platio Linu iz Norveske 20miliona. Propao lik. Otisao uzeo pare i to je to. Samo je tu mogao da ode.

A evo i dokaz. Asano ode u bundes on ode ovamo. Zašto? Asano je radnik, ovaj je posvadjan s disciplinom još u prvom razredu osnovne…šteta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
A moj ti je dokaz da Partizan nije tim za bundes ligu.
Prema svecu i tropar, što kaže naš narod.
Nama je premija neki ludi Leonardo ili žongler Suma jer mi takve fudbalere nemamo u timu...ali ni blizu.
Ne možemo mi da ,,ganjamo,, ni plaćamo neke esktramegagiga ozbiljne fudbalere nego uzimamo ove sa ,,falinkom,, i ,,na rasprodaji,, ali i to je bolji kvalitet nego ovo domaće...
Samo mi kaži jednu stvar (a to su dve stvari! :D ) - da li bi bilo lakše osvojiti Ligu konferencije da imamo žonglera Sumu na raspolaganju da za pola sata raspameti koga bi trebalo od protivnika i - da li bismo MOŽDA lakše pobedili u poslednjem derbiju da smo imali Sumu na tih istih pola sata?
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
... meni on mnogo fali u timu, ne samo zbog rezultata, uspeha, igre, statistike - nego brate, on kad je igrao ODMAH ima šta i da gledaš...

Ne treba posebno naglašavati, da kada je reč o Sumi i svemu što prati cela ova priča oko Sume.. Njegovih fudbalskih kvaliteta, uticaja na igru. Uživanja u svakom njegovom potezu. Teranju iz tima. Apsolutno oko svega delimo identično mišljenje.
I bukvalno sve što si napisao u prethodnom postu, od prve do poslednje reči, podržavam.
Samo..možda je nezahvalno izdvajati bilo koji deo. Ali, posebno sam se zadržao na citiranom delu.
Bilo je dobrih, lošijih, igrača i trenera. Bilo je i biće.
Potajno sam se nadao il nadam povratku Sume. Ali, realnost je ono što si i sam napisao u prethodnom.
Pročiće dosta vremena, dok se ne pojavi neki novi Suma.
Dača Pantić, na žalost.. Iluzorno je i porediti.
Samo se iskreno nadam, da.. Nikada više Partizan neće imati upravu, kakvu trenutno ima.
I pored prethodnog u vezi uprave, da se nikada više neće ponoviti, da iz tima oteramo nekog drugog Sumu.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Celavi je dobar trener tj trenercina, a najbitnije od svega ima obraz i karakter! Svaka cast Marko, nisi kao mnogi danasnji treneri..sretno u daljoj karijeri, vole te tvoji Grobari..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Gorane, ja sam voleo Sumu. Ali ću da vam sad srušim sneška. Oni su mu dali milion ali će Suma da kod njih odigra 15-20 utakmica u vrh glave i da ode za dzabe. Boli njega djoka za Kuvajt FC ili kako god se zovu. On završava karijeru za koju godinu, ispričana priča, more takvih imate tamo.

Tu je John Obi Mikel koga je Chelsea platio Linu iz Norveske 20miliona. Propao lik. Otisao uzeo pare i to je to. Samo je tu mogao da ode.

A evo i dokaz. Asano ode u bundes on ode ovamo. Zašto? Asano je radnik, ovaj je posvadjan s disciplinom još u prvom razredu osnovne…šteta.
Сума је рецимо талентованији од Садика али Садик се школовао у Италији, а Сума у дивљинама Африке и то је то. Многи играчи се изгубе у таквима срединама као што су Африка и Балкан....Сума је још и далеко догурао
Добар одгој + таленат = успех
Добар одгој + неталентованост = неуспех
Лош одгој + таленат = неуспех
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
''Što se tiče analize utakmica, on je secirao sve, do najsitnijih detalja. Trebalo bi mu 45 minuta da prođe kroz sedam ili osam isečaka. Izašli biste iz sobe i neko bi se okrenuo prema vama i rekao: "Bože, ja sam s***nje". Znao je da učini da se osećaš grozno.
Kada bismo pobedili, radili bismo 40 minuta na stvarima koje smo uradili pogrešno i nekoliko minuta na golovima koje smo postigli. Ljudi nisu uživali u svom fudbalu, a on je počeo sve više da nas pritiska.
Počeo je da nas ugnjetava.

Imamo najbolji posao na svetu, plaćeni smo pravo malo bogatsvo za igranje fudbala i treniramo četiri ili pet časova dnevno, ali i osobu koja čini da se osećate kao da niste dovoljno dobri da biste bili tu gde jeste i da sve radite pogrešno''
, napisao je Dini i na kraju ''poentirao'':
''To je bio prvi put za 13 godina da od trenera nisam ništa naučio''.

Baš me zanima da li bi ovo Dini rekao i za Pepa. Bolje da je ćutao, prvim pasusom je sam sebe zajebao. Žao mi je Ivića što je morao raditi u tom šugavom malom klubiću.

Čitam šta pišu o našem šefu Nikoliću, bivši igrači, srce puno. Nadam se da će pametno izabrati sledeći klub. Srećno šefe!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Сума је рецимо талентованији од Садика али Садик
Али Садик има дуже ноге и бржи је на 100 метара од Суме...
Свако у фудбалу користи оно што има.
Осим ако не зна да користи и то што има.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.593
Локација
Novi Sad

“Seo je iza suvozača i udarao me šakom po potiljku. Igor se okrenuo i pokušao da ga uhvati, da me više nije udarao. Ja sam se okrenuo i video nož koji se zabio Igoru u grudi. Igor se uhvatio za oštricu, a i ja sam uhvatio nož u nameri da ga otmem, što sam i uspeo”
Na suđenju u maju Nešković, koji u ovom postupku ima status oštećenog, ispričao je da ga je ranio nepoznati čovek, kojeg je tad video prvi put.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Baš me zanima da li bi ovo Dini rekao i za Pepa. Bolje da je ćutao, prvim pasusom je sam sebe zajebao. Žao mi je Ivića što je morao raditi u tom šugavom malom klubiću.
Svaki trener koji preuzme neki klub iz Čempionšipa prođe ko bos po trnju nakon nekog vremena. Većina tih klubova je bez neke jasne vizije i cilja.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Curcic autoritet nekome, posebno deci... da li ste ozbiljni ljudi?
PS. Savo i olimpija... nazalost ocekivano, ne moze bez discipline danas nista... ta igra "slobodnih strelaca" ponekad upali i deluje wow, ali cesto i trokira, jbga
 
Top