Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ретко пијем рокуно сам 3 пива и урадила су ме, само тако можеш гледати Партизан у Европи. Хероин, бенседин, лепак или алкохол, само тако се гледа Партизан.
Јеботе Партизане зашто ме јебеш цео живот у Европи?
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
E moj Stanoje,Stanoje...Nijedan sut na na golu protivnika,igra covek ladno na 0-0.Ovi 1 sut,1 gol.Vujacicu treba kompas da shvati da treba da ide ka njihovom igracu,a ne ka nasem golmanu.Ogadili su mi fudbal danas.Sreca pa smo u najslabijoj grupi,pa mozda i prodjemo ko 2-gi.Bruka.Veceras smo videli koji smo nivo.Zato je i stvorena ova Liga Konferencija-Intertoto liga...Sramota.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Rikardo je preopterecen .

Na ovoj utakmici se najvise videlo .
Ne znam kako je uprava , po ko zna koji put ,dozvolila da imamo samo jednog spica u ekipi .

Rezultat je vise nego zasluzen , nismo zasluzili remi .
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Došla ekipa puna igrača na pozicijama crnca, robusnih, jakih, brzih i naravno izduvasmo ga...

Velika sramota Stanoja na kraju i naivan crveni karton, praktično je lišio ekipu prisustva na klupi i predao im prvo mesto...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Prejak tim. Verovao sam da možemo da dobijemo i ali i sa bodom bi bio zadovoljan. Zato rekoh, 4 boda je vanserijski uspeh. Vi vidite fiziku ove ekipe.

Čitam sad prvu reakciju vas prvih par koji pisete, meni je ovo ljudi realno. Jebena ekipa. Jebena. Owusu je mogao još tri utakmice večeras. Prebio Markovića.

Ambiciozno je Stanoje probao sa Obradović i Živković. Ne može to ovde. Probao da kompenzuje sa Šćekarom. Vujačić primio autogol. Ostali prebijeni. Teraj dalje. Proleće je realno.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Ovi naši svi pozadi ne mogu da se nose sa njihovom peticom.

Ne mogu da se nose fizički ni sa njihovim najnižim igračima, prosto se vidi u duelima koliko smo loši fizički u odnosu na neki evropski prosjek, da ne pričam o top klasi.

Kod nas i kad dođe neko fizički jak, nakon programa treninga u klubu, on postane ono što su Jojić i ostali.

Loše se radi na tom planu, zato i djelujemo amaterski na terenu protiv prosječnoh evropskih ekipa kakvi su Gent i ostali.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kako nas vratiše na fabrička podesavanja, na ona iz tamo neke sezone 2008/09, i kasnije, kad su nas svi ozbiljni timovi iz Evrope rutinski dobijali na JNA.
Sramno izdanje, ali sa Obradovicem, Šćekićem, Jojicem, Markovicem, Holenderom, Jojicem, ovakvom klupom, se ne napada niko preko Flore i Anartozisa.
Nikad nećemo preskočiti tu stepenicu. Mentalitet je u pitanju, a onda i neznanje, nestrucnost onih koji vode klub, vrše selekciju, i spremaju igrače za teren.
Sta ce nama ta titula, uopšte? Da nas trese opet neki Bate, Genk, Gent, Apoel? Besan sam.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Ja iskreno ne razumem šta nam je sudija toliko kriv danas i čemu ova glupost i kartoni na kraju. Ili sam nešto propustio?

Po meni, bili su bolji gosti danas i zasluženo pobedili. Naše izmene su donele malo bolju igru, ali nedovoljno. Ivan Obradović očajan danas, jako loša dodavanja. Generalno, podbacili smo danas u dobrom delu utakmice.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.077
Reaction score
36.073
Realno, pokazali su gde nam je mesto. Nešto smo se batrgali poslednjih 10 minuta, inače utisak je bio da bi još tri dana mogli da igramo sa istim efektom.

Najbitnije je da se ekipa nekako oporavi za TSC, pre svega Rikardo. Svaka njemu čast na svemu što pruža ove sezone, dečko je realno prerastao našu ligu odavno.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Toliko o Stanojevicevoj ofanzivnoj igri. Isto tako je najavljivao "onomad" protiv Brage ultra ofanzivnu igru i isti rezultat je bio. Nemoj vise Stanoje kad te molim da igras ofanzivno.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Treba napomenuti da pantić, dečko koji oseća klub, nije u stanju da nadmaši Sumu čak i u onim onim utakmicama kad se Sumi "ne igra".
2 udarca na gol, oba puta Vujačić, na domaćem terenu, je l' ovo neka zajebancija?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Uljuljkali smo se malo vise.
Ne rusi mi se snesko drugima i ne mraci mi se pred utakmice, samo je ovo miki-maus takmicenje Vazurin snesko.

Odradio nas profi tim sa dobrim trenerom. Jebiga, lik naredio da Rikarda nabodu nozem ako je potrebno, samo da mu ne daju da se okrene ka golu, a primetio je i tu levu nogu Meninga koju nismo ni pokusali da sakrijemo bilo cim, nagadjam da smo mogli bar da ga teramo da malo menja poziciju jer je bilo jasno da ce mu tamo levo pustiti prostora koliko hoce sve dok ne sece unutra i ne namesta se na jedinu nogu koja je opasna.

Voleo bih da u timu imamo jos kojeg Zdjelara, Natha ili Rikarda, pa da budemo zadovoljni i otporom protiv profi timova, jer karakter za igraca Partizana imaju, a znaju i fudbala.
To bi mogao da popuni koji klinac, plus Vujacic, Scekic i slicni koji takodje karakterom odgovaraju igracu Partizana, iako malo slabije znaju fudbala.

Ali ne mogu i necu prihvatiti ove koji nemaju ama bas nista od toga.
Smeta mi "Daca" i na klupi, smeta mi u nasem dresu, smeta mi kad dira loptu i ne ocekujem ni da nas sreca pogleda kad on upadne da nas "vadi" kad nemamo rezultat.
Takvih ima jos par, ali ovaj im je pravi predstavnik.
U Radnicki iz Nisa brate mili, to je mera, ne vidim sto moram da gledam kako ga krca neki lik od metardevedeset iz profi tima, a nekako mi neljudski da mu pozelim da ga rastavi na komade jer navijam za ovog koji nosi nas dres ...

Zasluzeno su nas dobili. Izuzev par sansi pred kraj oni su nas odradili u svakom mogucem pogledu. Sreca je sto nismo primili jos koji.
Malom Popovicu hvala, uzivam gledajuci kako napreduje i polako sakuplja muda potrebna da igra na vrhunskom nivou, kad ga bagra unovci. Bravo bre mali!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ocekivao sam poraz prije utakmice ne znam zasto. Na kraju smo mogli izvuci nerijeseno ali mislim da Stanoje mora da vidi da npr. Obradovic ne treba da igra jer ne vrijedi prebijene banke ni ofanzivno ni defanzivno. Prvih 20 minuta smo mogli dva gola primiti samo preko njega, iskljucivom krivicom.
Mozda je mogao poceti Pantic sa Zdjelarom ali to podrazumjeva da tim ima energije, da se bori. Danas je nije bilo osim zadnjih 10 minuta. Bice cudo ako ne odemo u drugi krug ali steta prvog mjesta. Ko ga jebe, idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top