Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Pa ja ne znam šta je teško priznati da je neko bolji. Spakovali nas u džep. Bolji su. Teraj dalje. Ja kad sam ovo video jer sam gledao Gent.

Vi ljudi odmah “pičkasto” a ja vam kažem vraški će biti teško. Ulože u crnce 75 miliona u 5 sezona i kao gubimo od “osrednje” ekipe.

Osrednja ekipa od 2015 do 2020 prodje grupu LŠ i dva puta grupu LE. I mi kao ma bulja su. A niko meč njihov nije pogledao.

Jebeni su i to je to. Mogli smo bolje ali smo odigrali koliko su nam oni dozvolili.

Prioritet TSC i da igramo proleće. Teraj dalje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Samo na brzinu i snagu su dobili. Ništa više.
Poraz koji ide na dušu uprave i dela stručnog štaba što pola tima ne može da izgura bolje od ovoga.
Stanojeve izmene dosta diskutabilne. Previše respekta od starta.

Iskreno, gde smo bili pre pet meseci, i ovo je premija. Ovi su za toliko i bolji, nema ljutnje.

Bravo za Popovića, dugo jedan golman nije ovako dobro odigrao u Evropi.

Nije problem gubiti. problem je što nema perspektive za dalje od ove sezone.

S druge strane, ne čudite se ako ih dobijemo tamo, pa ćemo videti kako ko razmišlja posle toga. sad TSC.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ono sto je evidentno je da smo vec par utakmica u ozbiljnom padu forme, dal je zamor, zasicenost, nesto drugo ne znam, ali se ozbiljno mucimo, a sad nam dolazi TSC gde bez problema vidim kiks a to znaci i gubitak titule najvrv, nadam se da Stanoje ima resenje za ovo
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Bio sam na stadionu. Posle 10-15 minuta se videla nasa takticka inferiornost i apsolutno zasluzena i rutinska pobeda Genta. Ovo je samo dokaz zasto sve moderne ekipe igraju 3-5-2, a mi i dalje sa 4-2-3-1.,. Gent je izgledao kao da su imali 2-3 igraca vise u svakom trenutku. Pritiskaju kvalitetno, trce puno. Sve u svemu, nisam ljut, jer je ovo danas realno ogledalo nase ekipe. Danas je bio prvi realni test da vidimo gde smo i vidi se da nemamo alternativu u formaciji i igri, a kamoli zamenama u špicu.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis
Liga nam je cirkus, uprava govnjarska, jug politicko/drzavni. Poseta pokazuje gde smo.
Ne moze se forsirati igra preko krila bez jakog srednjeg reda...ovo je veceras bila tuga. Jel bi neko ovde bio zadovoljan da osvojimo ovu trulu ligu?!.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Rikardo bi mogao nekada da doda loptu, jer nije mu to tata kupio.
Slazem se.Sebicnijeg igraca odavno nisam video.Ja,ja pa opet ja.Bila je jedna lepa situacija u 1 pol. kad je mogao da doda Nathu,cista situacija,ali ne...on hoce da da gol.Danas se nije ni video.Mnogo je sebican,ponekad mi se cini da igra samo za sebe.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
...Vi ljudi odmah “pičkasto” a ja vam kažem vraški će biti teško. Ulože u crnce 75 miliona u 5 sezona i kao gubimo od “osrednje” ekipe...

Koliko sutra ili za par dana eventualno ima da "realno" pravimo kalkulacije kako ih dobijamo tamo i eto nama nazad prvog mesta. ;) ;-)

Samo da malo izlapi ova gorčina. Takvi smo i tu nema pomoći. I da neko ne shvati pogrešno i sebe stavljam u taj koš. Partizan je život, ludilo protiv koga leka nema.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sto je tako tesko priznati da je protivnik odradio dobar skauting, odigrao bas onako kako nama ne godi, nisu se ni oni otvarali i trazili neku igru. Utakmica je otisla u tom pravcu da se ceka greska protivnika. Imali smo i mi sanse u prvom djelu da odigramo bolje i udjemo u sanse, nismo to uradili. Nas tim je reagovao jako lose, doslovno erorr 404 citave ekipe i to je gol. Posle toga smo probali nesto na trku frku ludilo, nije se dalo da utrpamo taj gol a nismo ga generalno ni zasluzili.

Nas trener je izveo na teren doslovno ono sto je forum trazio, ofanzivni bekovi i Scekic na sredini. Jedina mi je zamjerka sto nismo krenuli pri nerjesenom sa vise rizika da mi pokusamo dati taj prvi gol. Jako malo centarsuteva i direktne igre dok je bilo nerjeseno.

Tjeraj dalje, treba za vikend dobiti utakmicu.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ja ne razumem samo zašto su neki igrači pošteđeni kritike.

Natko je danas bio jako loš u fazi odbrane.
Pogledajte samo njegovu kretnju kod primljenog gola.
Imao je još nekoliko veoma slabih vraćanja i pokrivanja igrača.

On i Živković su bili hendikep pozadi protiv ovako snažne i konkretne ekipe.

Mislim da posle ove utakmice Jojić i Miljković i definitivno imaju zacementirano mesto u prvoj postavi u Evropi.

Bravo za Popovića.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Stanojeviću NE zameram ništa!
Zameram mladom Popu prilikom onih odličnih Šmajhelovskih odbrana što se nije izdrao da tako razdrma ekipu i publiku koja se umrtvila.
Očigledno smo u padu forme, to je moralo da se desi.
Danak forsiranja Rikarda i protiv Trajala se oseti.
Nismo zaslužili pobedu, bod možda.
A što bi mi olakšali nama posao i nastavili takmičenje u martu ako možemo polovinom februara, da.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Za fudbal koji igramo (2008-…) takvi su nam i rezultati:

Partizan-Sampdoria 1:2
Partizan-Standard 0:1
Partizan-Toulouse 2:3
Partizan-Brugge 2:4
Partizan-Arsenal 1:3
Partizan-Sahktar 0:3
Partizan-Braga 0:1
Partizan-Inter 1:3
Partizan-Rubin 1:1
Partizan-Neftci 0:0
Partizan-Totenhem 0:0
Partizan-Beskitas 0:4
Partizan-Asteras 0:0
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Slazem se.Sebicnijeg igraca odavno nisam video.Ja,ja pa opet ja.
Ne slazem se. Mozda je drugi na listi, prvi nas je hvala bogu napustio ex #9 sada u Almeriji.

Meni nije jasno sta Holender radi, nisam odgledao nijednu utakmicu a da sam video da je odigrao dobro.

Steta za precku Vujacica, sto nije lopta isla malo nize.

Bravo za Popovica.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Пораз ко пораз, ни први а на жалост ни последњи. Али ова физичка немоћ вечерас је била језива. Као да јуниори играју против пионира. Овакву физичку немоћ ја не памтим да сам гледао на нашем стадиону. Скоро да смо изгубили сваки дуел. Сав бес искалити против ТСЦа :pfc:
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Ne mogu da se nose fizički ni sa njihovim najnižim igračima, prosto se vidi u duelima koliko smo loši fizički u odnosu na neki evropski prosjek, da ne pričam o top klasi.

Duel igra se ne dobija samo na snagu, ima nešto u do znanja. Igrali smo protiv ekipa koja ima kakav takav sistem i školovane igrače u odnosu na nas.

Pritom su nas skenirali vrhunski. Svaki vazdušni duel nam puštaju i onda ide presing na loptu. Po koji put dobijamo gol tako što nam igrač utrčava između štopera? Ozbiljne ekipe ovako rade skauting.

Pritom smo odigrali nešto ne znam ni ja šta. Preloše je bilo to večeras a opet smo imali neke šanse.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top