Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kritika je ok. Možda smo mogli bolje.

Pomračenje uma sa upisima na fazon ŽP su dokaz koliko neki od vas ne poznaju ovu igu, ne vide šumu od drveta i ne mogu da priznaju sebi da su ovi bolji tim. Zašto bolji? Jača liga, daju 10-15milki na obeštećenja svake god.

@Enslaved Hvala! Dokaz za one koji porede meč sa ganima gde su ovi igrali bez pola tima, korona. Završili polusezonu u donjem domu, 0 0 6 u LE i kad su se regrupisali završili u top 8 u Belgiji. Da ih nije zadesila nesreća kao i početak ove, borba za titulu.

Ja i dalje mislim da mi možemo da dodjemo do 1/4 finala, i hoćemo. Ovi su jedni od najjačih u ovom takmičenju. (Romi i Totenhemu se ne igra)
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ovi jesu jači i zasluženo su dobili, ali nisu baš toliko jači. Loša postavka igre + loše izmjene trenera.

Holender, Pantić,? Šta ovi igrači još rade u klubu? Kad su zadnji put odigrali nešto dobro? Imamo hrpu ovakvih bezličnih igrača koji ničemu ne doprinose, mogao bih nabrajati do sutra, ubaciti omladince umjesto njih, ne bi bilo nikakve razlike.

Svaka čast malom Popu, izrasta u dobrog golmana ali je nesiguran s loptom do bola. Svaki put kad mu neko doda sav pretrnem. Svakom stoperu koji u gustoj situaciji doda loptu golmanu bez preke potrebe bih razbio glavu. Nabi je u pičku materinu, šta je vraćaš golmanu ako vidiš da nije siguran?

Padamo u formi, moramo se brzo konsolidovati inače ide titula. Na zimu svježa krv obavezno!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Svi bismo voleli da su to samo jehovina lupetanja. Ali...
Ali... ? Je'l aktuelni trener kriv sto klub nema novca za veci budžet, pa samim tim bi imao i kvalitetniji tim. Siguran budi, taj tim sto je igrao protiv Az i Manu je bio skuplji od ovog skrpljenog s' koca i konopca. Te sezone je plaćeno obestecenje za Asana od nesto vise od milion evra, pa je i Sadiq otkupljen od Rome na polusezoni.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Sve ste lepo kuckali. Jaka fizički ekipa ,ne sto su jaki u nogama nego su u ramenima ko od brda odvaljeni. Kao da igraju omladinci sa dobrim kadetima. Mogli smo nekako do boda ali nismo mi funjare ko cigosi
 
  • Like
Reactions: Oki

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Za fudbal koji igramo (2008-…) takvi su nam i rezultati:

Partizan-Sampdoria 1:2
Partizan-Standard 0:1
Partizan-Toulouse 2:3
Partizan-Brugge 2:4
Partizan-Arsenal 1:3
Partizan-Sahktar 0:3
Partizan-Braga 0:1
Partizan-Inter 1:3
Partizan-Rubin 1:1
Partizan-Neftci 0:0
Partizan-Totenhem 0:0
Partizan-Beskitas 0:4
Partizan-Asteras 0:0


Kad od muke moram da se nasmejem na ovo iznad...

Nedostaje samo Augsburg. Das gol i imas evropsko prolece u dzepu. Jedino sto te izbacuje je da posle tog datog gola primis tri...


Uvek smo te evropske igrali sadomazo.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Dobijamo mi ove u Belgiji, nama najbolje ide kad nemamo šta da izgubimo rekao bih.

Nema razloga za kuknjavu, imamo praktično već sad obezbedjeno proleće u evropi, još minimum 5 evropskih utakmica. Pičimo dalje!!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
@kontraAV sto je bot? ne mislim tako, igramo zaostao fudbal druze, struka nam je kurac a pritom je to krem de la krem (od onoga sto Partizan ima)
Jesi li ti svjestan da recimo cigani imaju bar 15 miliona vise novca od nas? Oni igraju zaostao fudbal, ne mi. O ovim belgijancima i njihovom timu da ne pričamo.
Ne igramo mi zaostalo, mi imamo budžet zaostao, upravu sa posebnim potrebama. Kad pljunemo 5-6 miliona na ovaj tim, onda mozemo da razgovaramo kakva nam je igra, napredna ili zaostala, do tada cemo ličiti na ovo od veceras. Posle bijesa koji me obuzeo tokom i posle meča, ovo sam shvatio kao realnost. I očigledno cu ostarati i umrijeti sa ovakvim Partizanom. Sa klubom koji nikad nece odigrati neki vazan mec u Evropi tamo i martu/aprilu, da podjemo na gostovanje ponosno kao njegovi navijaci. Posla nema od toga.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.102
Reaction score
3.895
Локација
Београд
Nadam se da niko neće reći da sam bot, ali:

Marković, Jojić, Pantić, Holender i još par njih, nemaju šta da traže u Partizanu.

Da ne bude da tražim neke nerealne transfere, umesto gore pomenutih, bolje da igraju klinci od 16-17-18 godina, kakvi god bili. Zvuči kao ekstreman primer, ali ne: Kakvi. God. Bili.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Povratak u realnost. Rutinirani smo. Od sasvim prosecne ekipe iz Belgije. U trecem po rangu evropskom takmicenju.

Ove sezone imali smo 3 "jace" utakmice na JNA. Sochi, glibulju i veceras Gent. Svi znamo kako smo te utakmice odigrali.
Ovo nam je maksimum za sada. Nazalost.

Svi znamo da nam klub tapka i znamo i zbog koga je tako. Oni konforno gledaju nasu nemoc iz loze sa zapada. Boli ih patka. Kintica od uefa kaplje. Klinaca ce uvek biti da se utope za sitne meleone.

Nama ostaje da se "lozimo" ovde i dalje.
Ja vec navio sat za nedelju 06:15am. Da oljustimo TSC. Ako imamo muda. Ako ne, onda nista.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@Luka-70-
Normalno je da ekipa koja ima 0-1 uzme i povuče se i čeka kontru. To su nam dozvolili da napadnemo na kraju. Kao što smo mi dozvolili AZu 2019 da se dva puta vrate sa igračem manje iako smo ih pojeli. Da se razumemo ovi su jači od AZa.

AZ je odmah ispušio od LASKa posle naše grupe. Kad neko već napisa kako smo to prebili AZ a ove ne možemo. Pa druže ne. Ovi su i u evropi uradili mnogo više nego AZ u poslednjih 5.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Dobili su nas cisto na fizicku snagu
Najkrace receno bas to

Ne znam koliko smo ovakvih utakmica odigrali u Evropi. Bas onako partizanskih.
Tipicna nasa evropska tekma
Kao nesto trte mrte i nista, prosecna ekipa te rutinski odradi

Živim za dan kada ćemo imati 10 fizički dominantnih igrača u prvoj postavi.
Molim te druze zivi za nesto drugo, nesto realnije... da ces karati misicu sveta na bahamima dok sluzavka vas poliva sapanjcem, recimo

Ko je rođen od '90 pa na dalje, živi dan mrmota sa Partizanom u Evropi. Ovi malo stariji su možda nešto i uhvatili lepo.
Ovo je toliko tacno da boli
Ps nisu se ni stariji proslavili

Ne znam kako je uprava , po ko zna koji put ,dozvolila da imamo samo jednog spica u ekipi
Vrlo lako, boli ih q

Kakve veze trener ima sa budžetom za dovođenje igrača,igra sa raspoloživim.
Sve dok cuti i pristaje na takva "pojacanja" ima veze

Ali... ? Je'l aktuelni trener kriv sto klub nema novca za veci budžet, pa samim tim bi imao i kvalitetniji tim.
On je pristao na takva "pojacanja", kad se plasirao u evropu bio je prvi u prvenstvu bio je pravi momenat da kaze ili pojacanja ili cao zdravo pa nadjite drugu budalu koja ce sa ovako limitiranim timom osvojiti titulu od mene i ovo dosta - sad nek igra po njihovim pravilima

Treba napomenuti da pantić, dečko koji oseća klub, nije u stanju
Decko nije pojacanje ni za cuku, to je valjda bio znak nasoj upravi da jeste za nas
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Ja se nadam da ce Stanoje nauciti lekciju vec jednom. Ne u javnu kucu bez jebenog kurca... Igrali ko picke, prosli kao picke. Celu sezonu se insistira na prenosenju lopte, sad izadjes bez igraca koji to moze da uradi. Riki je toliko batina popio zbog toga da nije realno. Dobro je mogao da stoji na nogama posle. Zasto prosto ne napadne kod kuce pa sta bude? I to u situaciji kada situacija na tabeli dozvoljava da se nadigrvas i puknes ako treba ti kalkulises. I jos dobijes crveni na kraju!? Pa nije veceras bio sudija nista kriv sto mu je ekipa atletski inferiorna. Sto mu kapiten vuce ves masinu na ledjima. Pa nije Lazar klasa debelog Ronalda da moze to da prodje. Jojicu pohvale. Trgao je ekipu iz malodusnosti. Steta za precku, bas steta. Nismo zasluzili valjda.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Nadam se da niko neće reći da sam bot, ali:

Marković, Jojić, Pantić, Holender i još par njih, nemaju šta da traže u Partizanu.

Da ne bude da tražim neke nerealne transfere, umesto gore pomenutih, bolje da igraju klinci od 16-17-18 godina, kakvi god bili. Zvuči kao ekstreman primer, ali ne: Kakvi. God. Bili.
2/3 igraca NEMA sta da trazi u pfc-u (apsolutno nevezano sa vecerasnji poraz)
I to ako nekima koji ostaju u onoj 1/3 progledas malo kroz prste
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top