Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Za mene je jednostavna racunica: U narednih 20 dana imamo 6 meceva, krenula je serija na svaka 3 dana mec. Nema nikakvih izgovora (umor, povrede, los dan...) ostati prvi u prvenstvu (jesenji sampion) i obezbediti prolece u Evropi.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.123
Reaction score
4.570
Локација
hiperboreja
Stqnojevic je pokazao da nije neki trener. Bas da vidimo kqkav je covek. Ima li bar malo stida, nekakqv obraz, nesto. Da li ce da podnese ostavku ili ce da nastavi sa placnim konferencijama, meme tier izjavama i slicno.
Da ima boga ili nekakve sile negde svaki put kad spomene gromadu grom bi ga ubio.
Hahahaha jebem ti zivot, sta sam primoran da citam
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Stanoje je trener za klince. Veze sa vezom nema.

Iza zbuna sacekao da Savo ode i op... NASA
deca. Zadovoljan timom.

Mrs iz kluba, sa sve upravom i tvojom decom koja su navikla da gube od hokejaša i kelnera.

Rio tinto Partizana.

Lazar neka udje u duel kao muško, kad već gubimo od hokejaša, a on igrao za 3 kluba iz premijer lige.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Ti nebi menjao stanoja sad jer je Partizan "ozbiljan" klub, ali bi na kraju sezone da menjas Stanoja za kog trenera?!...nije dovoljno samo pricati jedno isto.
Kad smo odvalili Vojvodinu niko nije potezao pitanje igraca i Stanoja a sad su svi igraci Stanojevi...pa bravo za Vas. Sta onda radi jebeni iliev sve ove godine u Partizanu...ko bre najavljuje bombe i pojacanja!...sta rade svinja i vucela...slusaju sta im naredi stanoje?!...budite malo realni.

Nisam, prijatelju, rekao da je ozbiljan klub, rekao sam da to ozbiljni klubovi ne rade.

Ne bih da menjam Stanoja, nego Stanojevića, još samo fali da mu tepam.

Lepo sam rekao - bilo koji trener koji makar želi da Partizan igra savremen fudbal i koji nema baš ovoliko dilova, računam da takvih ima poneki.

Na ovom forumu ima na desetine kolega koji su potezali pitanje Stanojevićevih igrača i pre i posle odvaljivanja moćne Vojvodine. Lično ne poznajem ni jednog jedinog navijača Partizana koji to ne poteže od prvog dana.

Ilijev radi baš to što si rekao - najavljuje.

Znam da je ljubav slepa, ali zaista gde si video da je iko rekao da Stanojević naređuje Vučeli nešto?

I za kraj, kako kažeš, budimo malo realni:

"Bukvalno je realizovano sve što sam želeo. Doveli smo sve igrače koje smo pomislili i poželeli. Uvek kažem, meni su potrebna dva prelazna roka da napravim ekipu kakvu ja želim, tako da će u januaru opet biti potrebna neka dopuna. Ali generalno, sve što sam želeo u ovom prelaznom roku to smo doveli."
A. Stanojević
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Malo čudno gledamo na to Stanojević Iliev, jednom se zamera što je ovakav i onakav a drugom se potencira da je grobarčina a obojici je to jedini plus.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
227
Reaction score
1.152
Kiprani vode 1-0 protiv Genta, da mi je neko rekao da ce da se zakuva u grupi...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Stanojević nije trener za velika dela. Ovde ću staviti tačku.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.993
Reaction score
11.715
Локација
JNA
Stanoje je trener za klince. Veze sa vezom nema.

Iza zbuna sacekao da Savo ode i op... NASA
deca. Zadovoljan timom.

Mrs iz kluba, sa sve upravom i tvojom decom koja su navikla da gube od hokejaša i kelnera.

Rio tinto Partizana.

Lazar neka udje u duel kao muško, kad već gubimo od hokejaša, a on igrao za 3 kluba iz premijer lige.
Bitno da ti imaš veze i da si veliki poznavalac fudbala. Želim ovakvima lepršav fudbal da doživljavaju orgazam na njega, dok nas u isto vreme Napredak okreće 3:2 na našem stadionu i -15 u prvenstvu.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Nisam, prijatelju, rekao da je ozbiljan klub, rekao sam da to ozbiljni klubovi ne rade.

Ne bih da menjam Stanoja, nego Stanojevića, još samo fali da mu tepam.

Lepo sam rekao - bilo koji trener koji makar želi da Partizan igra savremen fudbal i koji nema baš ovoliko dilova, računam da takvih ima poneki.

Na ovom forumu ima na desetine kolega koji su potezali pitanje Stanojevićevih igrača i pre i posle odvaljivanja moćne Vojvodine. Lično ne poznajem ni jednog jedinog navijača Partizana koji to ne poteže od prvog dana.

Ilijev radi baš to što si rekao - najavljuje.

Znam da je ljubav slepa, ali zaista gde si video da je iko rekao da Stanojević naređuje Vučeli nešto?

I za kraj, kako kažeš, budimo malo realni:

"Bukvalno je realizovano sve što sam želeo. Doveli smo sve igrače koje smo pomislili i poželeli. Uvek kažem, meni su potrebna dva prelazna roka da napravim ekipu kakvu ja želim, tako da će u januaru opet biti potrebna neka dopuna. Ali generalno, sve što sam želeo u ovom prelaznom roku to smo doveli."
A. Stanojević
Racunica ti nije jaka strana jer ako racunas da ce neko bez ljubavi prema klubu da dodje da se bruka, onda stvarno ne razumes situaciju. Ne intresuju me izjave jer ne ocekujem od trenera da na pocetku mandata kreira negativu u ekipi...sta se prica u cetiri zida izmedju uprave i sportskog sektora je nesto sasvim drugo. Hoces da ja sad iskopam sto izjava iglice?!!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Partizan je očigledno bio veliki klub pedesetih godina pa da kažemo i do te 66, nakon toga bilo je bljeskova, a poslednje tri decenije totalni potop. Ako nekada budemo imali upravu možda počnemo i da igramo fudbal.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Срећа па смо се решили играча за мали фудбал, играча за циркус, а оставили смо играчине Зеку милионера, Пантића, Миљковића, а сва тројица не вреде ко два крампона на Суминим копачкама.
Нико није већи од Партизана, осим Станоја, Вазуре, и наркомана. Ако смо бирали између два дилетанта боље да смо отерали оваг са клупе.
Није срамота изгубити, изгубио је Реал од Шерифа, али срамота је играти пичкасти фудбал увек против егал или бољих тимова, али ако ти је такав карактер као чевеку, не можеш да очекујеш да будеш мудоња на клупи.
И, да, јебала нас Бата Ђорина школа фудбала.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Stanojevic je ziheras i to je to i tu cu se zaustaviti.U svakom slucaju podrska Stanoju i ekipi pa na kraju prvenstva i ostvarenih rezultata treba videti da li je Stanoje za klupu ili ne.
Jos samo da Anortosiz dobije Gent pa da muka bude jos veca
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Tipujem da će ludi Žeks večeras da se pojavi sa buketom zagrobnog cvijeća i da održi liturgiju i egzorcizam nečastivog trenera iz FKP.

U ovakvoj situaciji, realnost je takva da teško možemo naći boljeg trenera od Stanoja. Ne zato što je on Bogom dan, već zbog toga što zna da pliva u domaćem blatu. Da zna da igra brz i lepršav fudbal bez defanzivne ili kao večeras - pičkaste igre, pogotovo u Evropi, vjerovatno ne bi išao u Kinu i na Bliski Istok, već barem u Holandiju, Belgiju ili Portugal, ako već ne može u lige petice.
Dobićemo kiprane na JNA, ćortane u rupčagi a onda, par dana kasnije, nastupa Žoc sa djecom što za strah ne znaju.

Ne zaboravite, svaki pravi grobar večeras, a i svaki dan, želi samo jedno: žute i plave stolice na JNA
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top