Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ја се надам де неће за двије недеља изаћи да се бранимо јер ће нас сигурно онда Кипрани добити, јер се ми не знамо бранити.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Ocajna, uzasna igra je mnogo veci problem od samog rezultata.Ono sto se meni ne svidja su dve stvari.Prva je da ne igramo moderan fudbal nego pokusavamo sa nekim preskalanjem igre kao cigani u doba Zigica.Drugo je da su mladi igraci ubijeni u pojam potpuno i to se vidi po Jovicu, a i Milovanovicu.Stanojevic beskrajno ima poverenja u povratnike dok mlade non stop sece.Ukoliko ne osvojimo titulu ovo ce biti debakl epskih razmera jer nit je napravio igraca nit rezultat.Ako osvoji titulu jeo sam govna ( mada opet nema buducnosti).
I da generalno ovo je u rangu ispadanja od Samroka tako da Stanoju pripadaju 2 sramote koje su sigurno u top 10 najvecih sramota naseg kluba.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis
Samo bi hteo da napomenem da Stanoje ima najbolji skor od svih trenera Partizana u evropi.
Jel ljudi misle da ce neko doci i uz pomoc iglice, vepra i udbasa osvojiti nesto...treba podrzati ovu ekipu, treba protestovati na svakoj utakmici protiv uprave i traziti nacin kako da se smene. Meni licno najvise smeta sto su nam sjebali komplet jug, kamo srece da se ljudi pobune protiv placenika kao sto se bune protiv stanoja...treba traziti srz problema a ne sminkeraj.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Многи би волели смену Станојевића баш у овом моменту али што се мене тиче - кад већ није смењен након прошле сезоне онда не треба ни сада али то не значи да има још много кредита. Ако не будемо први на табели на крају овог дела сезоне или ако испаднемо из Европе Станојевић треба да буде бивши тренер уз напомену да цигани имају меч мање од нас и да то значи да овај део сезоне морамо да завршимо са минимум 4 бода више од њих. Ако се осврнемо на блиску историју кад су смењивани Киза, Ђукић и Саво у сред европске сезоне мислим да би смена тренера у овом тренутку донела још веће проблеме него што их имамо. На зиму већ можда може да се размишља о другим опцијама чак и ако преживимо овај финиш полусезоне јер осим тога што је овај пораз од Флоре екстремна узбуна тренер је раније најавио да ће тешко остати овде и наредне сезоне па кад се споје ове две ствари дође се до закључка да је боље дати новом тренеру два прелазна рока него један уз наду да ће том новом тренеру два прелазна рока бити заиста довољна да креира неку мало перспективнију екипу од ове јер ово што имамо сада је на ивици да пукне у сваком моменту што због пада у форми што због повреда главних играча.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Kad se već, samo o Stanojeviću priča. Ovo večeras je apsolutno njegov poraz. Ali, ako bilo ko ovde misli, da ce se njegovim odlaskom bilo šta promeniti na bolje.. Onda ga jebi. Od mene, kad se sve uzme u obzir ima podršku. Jer opet ponavljam, njegovim odlaskom klub nece dobiti ama baš ništa.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Samo bi hteo da napomenem da Stanoje ima najbolji skor od svih trenera Partizana u evropi.
Jel ljudi misle da ce neko doci i uz pomoc iglice, vepra i udbasa osvojiti nesto...treba podrzati ovu ekipu, treba protestovati na svakoj utakmici protiv uprave i traziti nacin kako da se smene. Meni licno najvise smeta sto su nam sjebali komplet jug, kamo srece da se ljudi pobune protiv placenika kao sto se bune protiv stanoja...treba traziti srz problema a ne sminkeraj.
Kako misliš najbolji skor? Šta podrazumevaš uopšte pod skor. Posle Vermezovića najveći uspeh imao je Đukić tim zimovanjem.

A što se juga tiče jug ti je sjebao zec još pre sto godina.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Kad se već, samo o Stanojeviću priča. Ovo večeras je apsolutno njegov poraz. Ali, ako bilo ko ovde misli, da ce se njegovim odlaskom bilo šta promeniti na bolje.. Onda ga jebi. Od mene, kad se sve uzme u obzir ima podršku. Jer opet ponavljam, njegovim odlaskom klub nece dobiti ama baš ništa.
Ни његовим останком нећемо добити више од онога што имамо до сада али сам написао зашто мислим да би смена у овом моменту била велика грешка. Управа треба прва да иде и да дођу нормални људи али то нисмо дочекали од кад постојимо, а доброг тренера и доброг играча с времена на време ипак дочекамо.....
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Ne znam koji vam je kurac.
Potpuno nebitno takmičenje,pogotovo što se igra u grupi.
Njihova je muka što nisu uzeli pare...
A što su se obrukaliiii... Koga boli kurac.
Isto su se obrukali koliko se šilji kurac i diže u nebesa na pobede protiv surdulice i novog pazara.
Partizan se bruka ne na ovakvim utakmicama već ukoliko igra pičkinski protiv jačih i sebi ravnih i naravno derbijima.
Buraz, mene boli i ne mogu da se opasuljim, za druge i tebe ne znam, ali kada nam je postalo nebitno šta ćemo da uradimo u bilo kom takmičenju, utakmici, e onda do mojega...
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Ti nebi menjao stanoja sad jer je Partizan "ozbiljan" klub, ali bi na kraju sezone da menjas Stanoja za kog trenera?!...nije dovoljno samo pricati jedno isto.
Kad smo odvalili Vojvodinu niko nije potezao pitanje igraca i Stanoja a sad su svi igraci Stanojevi...pa bravo za Vas. Sta onda radi jebeni iliev sve ove godine u Partizanu...ko bre najavljuje bombe i pojacanja!...sta rade svinja i vucela...slusaju sta im naredi stanoje?!...budite malo realni.
Burazeru, kolko godina imas?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Stanojević ne treba da ode sada ali ne treba ni da ostane naredne sezone čak i sa titulom. Limitiran je za evropske duele, prevarile me kvalifikacije i kipar da se nešto promenilo. Medjutim, standardna boljka. Sad ukoliko bi se desila promena titula bi bila izgubljena jer ih je u glavi namestio za ligu

Anortozis je pobedio i sad mirne glave ja ne verujem u pobedu kući. Tj, ne verujem u napadački fudbal. Verujem opet u ono, dovoljan X (Augsburg) i mi opet popušimo nekog Bobadilju.

Ogorčen sam jajarenjem koje se desilo u Klari, Gent kući i sad Flora na strani.

Anortozis je izdevetao ove na snagu (evo gledam poslednjih 30min), čvrsti su i samo nisu imali sreće u Estoniji. Jer da su dobili tamo eto njih na 7 mi 7.

To je ono što me nervira. Što sa ovakvim trenerom sve te odlučujuće su copy paste. Umesto da ih stisnes, das dva i zavrsis drugo, ti udjes ko bez muda.

A takav je bio i derbi do Natkovog gola.

Crno nam se piše sa kipranima (nama navijačima). Svi tabla Bromazepama i dva vinjaka.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Posle Vermezovića najveći uspeh imao je Đukić tim zimovanjem.
Iskreno govoreći, Đukićev uspeh na papiru jeste to zimovanje, ali kad se setim one igre u revanšu sa Plzenom...
Osećaj nemoći mi je bio jedinstven tada, još gori nego danas.

Sad vidim i da je Anortozis pobedio, odlično, sad možemo da igramo kući i x za prolaz:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top