Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.102
Reaction score
3.895
Локација
Београд
Strpite se još dve utakmice, ode Stanoje 15og decembra dalje. Verovatno na neki Istok, kvalitet za ozbiljan evropski tim nema. Pa da mnogima lakne ovde. Kako neki rekoše odlazi najveće zlo FK-a ikad.

A šta nama ostaje? Ista ekipa, isti gmazovi na funkcijama.

Kreće loženje Ćelavi, Jokan, Sale Ilić...
Dovedi neku legendu i kupe sebi još sezonu dve.
Premoste sa prodajom par klinaca i opet u krug.

Sve ovo stoji i to i jeste poenta, totalno je nebitno ko je trener u ovom trenutku.
Ko god da prihvati tu funkciju će biti naprednjak po asocijaciji sa upravom, jer dolazi samo da ispuni zadatak.

Osim ako neko veruje da trener fudbalskog kluba može da se bori protiv uprave i državnih organa.

Njima super, plata leže, procenti kaplju, UEFA kinta redovna, pa dokle doguraju. Boli njih kurac ko je trener i ko šta viče na stadionu.

Dokle god navijač Partizana misli da su nam Stanoje ili neki igrač najveći problem, za upravu zime neme! Jahaće večno ili bar dok im se kita diže.

E ovo je najveći problem, ali to se dešava već godinama i to se dešava ovog momenta, trenutno i to traje i traje i trajaće godinama.
A oni pokušavaju da nas umire nekim Stanojevićem i njegovim pričama o tome kako je apolitičan, nekom Ligom Konferencija i prvom mestu u LLL koja je izgubila svaki takmičarski smisao odavno, ne u smislu nagrade, već u smislu organizacije, sudije prevare, VAR prevare, upravni odbori prepuni naprednjaka i čak i vlasnika nekih drugih klubova iz lige, vrte se isti likovi već trideset godina kao i u politici.

Dok nama BIA naredjuje kog igrača da dovedemo i dok Vazura poklanja procente narednih transfera kumovima za rodjendane, mi raspravljamo o Savi i Stanojeviću.. Savi koji je imao svoje kikseve i (po mom mišljenju) nije nikakav trener a imao je i onu epizodu gde se skoro pa tukao sa ovom upravom a onda se vratio da mu oni gospodare a da on bude ''samo'' trener. Sa druge strane Stanojević koji je imao brutalnu mladu ekipu prvi put kad je bio u klubu i najbolje strance u istoriji kluba (od kojih je neke lično oterao) je vratio igrače kojih smo se jedva otarasili i par njih koji su postali penzioneri u 25. godini. a i on je imao onu epizodu kada je otišao i rekao da će ''sve reći'' a nije rekao ništa i opet se vrati da mu ti isti likovi kroje sudbinu i ekipu.

Dakle, nama je potreban trener na koga politika neće uticati, a to nije moguće, i onda svako ko dodje na tu funkciju bude, nažalost, naprednjačka šlihtara i demagog. A kad vidim ko sa ovima prekoputa uzima titule, jasno mi je da je funkcija terenera u Srbiji čisto simbolična.

I na sve to izlazi ovaj trener, i kao Ostojić u košarci, govori navijačima šta da rade i kako da se ponašaju i napada njih jer niko ne sme na vodju a istovremeno mi, nezahvalni navijači, nismo svesni ovog istorijskog uspeha u Ligi Konferencija, što je uvreda za zdrav razum.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Не. Треба ајмо сви у напад од првог до 93 минута. И, ако се тако игра, можда до 93-ег већ водиш са 3:0, па је свеједно да ли тада нападамо ми или они - утакмица је решена.

Избацивањем Павловића, а затим и Јојића из игре, наш тренер је противника просто ,,позвао,, да дође пред наших 16м јер више не мора да чува пуно наших играча позади. А ако се затим сви наши повуку назад да се бране, онда СВИ њихови могу у напад, јер немају више НИКОГ да чувају позади.
А кад ти сви дођу пред 16 и у 16м, врло велика је могућност да примиш гол.
Срећом то се синоћ није десило - а могло је.
И дешавало нам се већ више пута у нашој историји.
Играмо добро, поведемо, а онда...кочница, страх, повлачење...позив непријатељу да дође и да те ,,закоље,,...

Када је опасније по наш гол? Када је лопта на средини или испред њихових или у њихових 16м, или када је испред или у НАШИХ 16м?



Нисам хтео да помињем Пиксија синоћ, док смо били ,,вруће главе,, али сад смо се ваљда мало ,,охладили,,?

Људи, имамо ми примере и у ,,нашој кући,, и не мора један ,,циганин,, да нас учи послу, уосталом, ја репрезентацију уопште и не гледам, ем што обично радим кад она игра, ем и да не радим немам те канале који преносе ,,репку,, али Пиксијеве изјеве су ,,к'о кец на 11,, за ово о чему причамо...
НЕ СМЕ тренер Партизана да играчима ,,усађује у главу,, да је ишта сем победе ,,повољан резултат,,...
Не пишем то тек да бих писао, него знам из личног искуства како ,,командант,, утиче на ,,војску,, било да се ради о тренеру и фудбалерима, или редитељу и глумцима, или правом, војном команданту у рату!

Знам!
Гледао сам, слушао сам, уверио сам се!


Опростите ми што помињем ,,циганина,, на теми о Партизану, али човек је показао шта неки тренер треба да поручује себи, својим играчима, новинарима, публици:



Да, имамо своје примере од Иљеша Шпица до Дулета Вујошевића и Жељка Обрадовића, и све тако редом, али Пиксијеве изјаве су свеже, кратке и лако их је брзо пронаћи, да послуже као пример:

Тренер не води екипу за ,,шта буде,, него је води ,,за победу,,.
Тренер се не плаши противника него води екипу да тог противника победи.
Ако тренер не верује да његови играчи могу да победе противника, онда нешто није у реду са тренером или са играчима.
Или и тренером и играчима.

Скоро па немогућ посао је направио Станојевић са овако селектираном и лимитираном екипом да има толико победа у Линглонгу, и треба да остане до краја сезоне да узме титулу.
Али, он лично је састављао и селектовао ову лимитирану екипу, и ово није тема о Линглонгу него тема о Лиги конференције.

Прошли смо даље, чекамо следећег противника, нећу да смарам више овде, док нам тај противник не дође, окрећемо се сви заједно, завршетку Линглонга за 2021. годину, сви заједно сигурно желимо нама, Партизану, играчима и тренеру Станојевићу да победимо Металац и Колубару!
Свако нормалан то жели!
Upravo to brate!
Citam izjavu Ilieva,kaze covek ostvarili smo cilj,prolece u evropi.
Ma jebem ti taj ,,bata Djora,,mentalitet,cilj si ostvario sto si prezimeo u evropi…i sad sta bude..dokle god tako razmisljaju nema nista od nas! Nama je cilj da doguramo sto dalje,da gruvamo,napredujemo…ali ne,mi smo nase ostvarili i tu negde na pola stajemo.
Sad lagano moze da se proda sta moze ,jer je cilj ostvaren…e tako mi funkcionisemo…umesto da ,,apgrejdujemo,, mi se resetujemo..i tako u krug.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Upravo to brate!
Citam izjavu Ilieva,kaze covek ostvarili smo cilj,prolece u evropi.
Ma jebem ti taj ,,bata Djora,,mentalitet,cilj si ostvario sto si prezimeo u evropi…i sad sta bude..dokle god tako razmisljaju nema nista od nas! Nama je cilj da doguramo sto dalje,da gruvamo,napredujemo…ali ne,mi smo nase ostvarili i tu negde na pola stajemo.
Sad lagano moze da se proda sta moze ,jer je cilj ostvaren…e tako mi funkcionisemo…umesto da ,,apgrejdujemo,, mi se resetujemo..i tako u krug.

Па они увек остваре циљеве, а то да ли смо ми прошли Јанг Бојс или испали од Аугзбурга или прошли Сочи, а испали од Шарлрое то не утиче на њихове циљеве.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Lepa analiza zreba i potencijalnih protivnika u tekstu gospodina Vlade Cujica! :ziveli
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
U 16-finale pada nam fenerbahce da im se revansiramo za nezasluzeni poraz od pre nekliko godina.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Daj Lester da se igramo. :šal
Uistinu, ne znam zašto, ne bi želeo PSV npr, ali Midjilend može...
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Sparta Prag,nije lose.Ova uefa sa ovim grupasenjima zaplicu sami sebe.Ne znaju ni oni sta rade
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Nadao sam se Seltiku, šansi bi bilo, protivnik jako atraktivan, top gostovanje.
Nije ni Prag loš ali mi se tačno priviđa susret sličan onom mrcvarenju s Plzenom dok ih je Vrba (sadašnji trener Sparte) vodio.
Kakav skandal s ovom kuglicom Totenhema koji je štitio i njih i Lester kog ionako boli kurac da igra ovo.
Ovi su zajebani a nisu baš zvučni, moglo je bolje.
Po realnom odnosu snaga jedna od tri ekipe koje bismo imali promil šanse da izbacimo.
Svakako osvajamo ovo jer smo tako u mogućnosti.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Koliko smo imali loš žreb u kvalifikacijama, toliko nas sad kenja da dobijamo najlakse rivale i u grupi, a evo sad i za eliminacionu fazu.
Nismo favoriti ni ovde, da se ne zavaravamo, ali za razliku od nekih drugih ekipa koje smo mogli dobiti, ovde bar imamo čemu da se nadamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top