Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Bleki dao gol za Violu u kupu..Vlahovic na klupi
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Steta za Vlahovica, onaj penal sto nije hteo da izvede ga je kostao rekorda, to mi je prvo u glavi..
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.379
Reaction score
5.157
Локација
Beograd


Pratim Partizan, Stanojević izvlači 300 odsto iz ekipe


- Prvo bih čestitao igračima, s obzirom da sam veliki navijač Partizana, gledao sam nedavno utakmicu protiv Metalca. Čestitao bih im na polusezoni. Čestitam i Stanojeviću koji je izvukao ne 100 nego 300 odsto iz ekipe. Bori se koliko može, daje maksimum, da je neki drugi trener mislim da ne bi bilo tako dobri rezultati. Dobar trener, zna Partizan, zna kako da vodi ekipu. Svim srcem sam uz njega, želim im duplu krunu.

Ide Partizanu veoma dobro i u Ligi konferencija gde će se u nokaut fazi takmičenja sastati sa ekipom Sparte iz Praga.

- To je prva godina takmičenja, nije lako, tu su isto ekipe koje vide interes i šansu da se kvalifikuje u narednu rundu. Igraće Partizan sa Spartom koja je dobra ekipa. Sigurno da će biti teška utakmica, šanse su 50-50, mislim da će biti neizvesno.


Budući trener Partizana. :D
 
Top