Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
U vremenu u kojem je osećanje kluba jedan od glavnih kriterijuma za akviziciju igrača, dovesti prosečnog jsl igrača koji nema druge vanredne kvalitete, a eto ni taj trenutno bitni uslov, već naprotiv ružnu prošlost nema nikakvog smisla. I uopšte ovde nije stvar o našim principima, ja lično nisam previše blagonaklon, ali ni isključiv po pitanju dovodjenja ex cigana, posebno onih koji se nisu isticali ciganisanjem, kao što Mijailovic nije. Ovde više pričam o nakrcavanju neperspektivnih igrača koji neće doprineti kvalitetu tima, a pri tome izbijas sam sebi ultimativni kriterijum i opravdanje zbog kojeg treba da gutamo neke druge igrače kojima po igračkim kvalitetima takođe nije mesto u klubu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.476
Локација
Žrnov
U mom slucaju masis poentu. Meni ne smeta da dodje Kleo, Stojkovic. To su igraci koji donose kvalitet i mozes da progutas zabu zbog njih.
Buljavi nam ne donosi nista sem negativne energije koje imamo i previse.
Poštujem stav iako se ne slažem. Znači, nije problem da jedemo govna, ako imamo koristi od toga? A gde je crvena linija? Je l i adresu da promenimo, ako će nam to koristiti?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Шћекић је за Мијаиловића Погба лично. Баш правимо неке беспотребне рокаде уместо да се појачамо. Станојевић без два задња везна не почиње меч па зато могу и да разумем да му фали још таквих играча у ротацији али баш овај Мијаиловић.....
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Ne znam kakav nam kvalitet može doneti Mijailović ? Od prijatelja iz Požege, odakle je Mijailović, imam informaciju da mu je cela porodica za Partizan. Kao i Darko Lazović, sadašnji fudbaler Verone, zbog toga nije bio omiljen u njihovoj svlačionici. To je manje bitno, ne vidim u njemu kvalitet.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Najmanje bitno za koga je. Mislim da nema kvalitet za ono što nama treba. Docić je dve klase iznad.
Opet, ispisasmo strane o njemu a na kraju će doći Fejsa da odradi sezonu dve…

Pritom lik u ugovoru, tačno bi im se israo u usta da daju i 10.000€ za obeštećenje.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
I taj Docic je vjeciti talenat, za svojih 30 godina nije putovao dalje od Subotice.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sve je to lepo i Docić i Mijailović za klupu ali nama je potreban klasni centralni vezni. Jak, solidno brz, dobar sa loptom u nogama. Nešto nalik Ođiđi Ofoeu iz Genta.

Kada će doći zamena za Sumu, bando lopovska? Može li se od bonusa Pavlovića dovesti jedan brzonogi stranac u navali ili to ide na kurve, stanove i poršee?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.620
Локација
ante portas
Ne znam kakav nam kvalitet može doneti Mijailović ? Od prijatelja iz Požege, odakle je Mijailović, imam informaciju da mu je cela porodica za Partizan. Kao i Darko Lazović, sadašnji fudbaler Verone, zbog toga nije bio omiljen u njihovoj svlačionici. To je manje bitno, ne vidim u njemu kvalitet.
Bitno je da vizionar Ivica vidi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I dok se na jednoj strani brda davaju pasoši da bi se oslobodilo mesto stranca, na drugoj će se dovoditi pojačanja radi brojnosti, a ne radi kvaliteta. @trivunelli to je tako očigledno da ne smeju dovoditi da je ovo direktna sabotaža i predaja titule. Da li imbecil iliev zna kad smo poslednji put pobedili u ligi kao gosti derbi?

A evo i deo intervjua.
Jedan je zadnji vezni. Da li je drugi, možda, profil Sejdube Sume, jer posle rastanka sa Gvinejcem Parni valjak nema tako kreativnog fudbalera?

„Ne. Tražimo drugačiji profil.
„Ne. Tražimo drugačiji profil. U ovom trenutku imamo fond, ne takvih, ali igrača ofanzivnih karakteristika. Ako smo negde popunjeni to je ofanzivni deo. Od poslednje reprezentativne pauze nisu igrala četvorica ofanzivaca: Rikardo, Pantić, Natho i Lazar Marković, a letos su uveli ekipu u grupnu fazu Lige konferencije i nosili je dobar deo sezone. Uslovno rečeno, šansu su dobili mladi i novajlije. A Partizan na tim pozicijama ima čak tri ofanzivne postave. Ofanzivni deo se verovatno neće menjati do leta“.

A što se tiče aktivnosti u prelaznom roku, jer to najviše interesuje Grobare...

"Za nas traje 365 dana, konstantno tražimo pojačanja, da li za zimu ili za leto. Zimski je težak, jer ponuda nije velika kao u junu, ali mi tražimo šta nam je potrebno."

:clap:respect

iliev piša i ne namerava da stane. Nastavak vređanja inteligencije od letnjeg prelaznog roka. Rekao bih čoveku da nađe drugu profesiju posle ove izvale ali to je čovek koji je koliko dugo beše bio sportski direktor u ostavci? Tako da nema vajde. Ovaj zimski prelazni rok ima takvu ponudu da liči na letnji prelazni ali uvek dobro poznata floskula nema igrača na tržištu može da prođe.

Baš me zanima kakva će prica ici kad budemo izgubili februarski derbi ili kad budemo ispali od Sparte.
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Mene samo zanima jedna stvar. Za kog djavola Vazura uzima kao da radi matematiku prica procente i koliko ocekujemo da nam dodje u mesecu limburgu sledece astralne godine? Jedino moronskije je kad pickousti krene da crta grafikone na pinku i laze penzionere koji kupe margarin u septembru pa ga razvuku do decembra. On to ne prica nama ja sam uveren jer mi nismo ta publika,on se pravda i pravi na debila zbog nekog drugog. Sve sto valja ode pa me ne cudi da ni Zdjelaru nisu nasli neki Tuluz da debilko 1 i debilko 2 imaju izgovor da idu malo u Montekarlo i da igraju rulet na racun Partizana. Bojim se da se pravi prica da do izbora budemo na dva boda prednosti i onda posle lagano Udbasko prolece.
 
Последња измена:

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Posle će opet da se ljute što nema navijača na tribinama. Pa ne možeš da praviš navijače budalama, da ih non stop jebeš u zdrav mozak i da očekuješ da oni dolaze. Nažalost, ne postoji bezuslovna ljubav kod navijača. Sem kod manjine. (Koja iznosi možda 1000 ljudi.) I navijač ima samopoštovanje. Neće da bude nečiji otirač za cipele. Svaka čast za rezultate ove polusezone, ali ne deluje da se išta radi na tome da se osigura da se s takvim rezultatima i nastavi. Moramo da imamo još jači tim. Moramo! Izborite se za to. Ako ima ikoga u klubu ko je u mogućnosti da se za to izbori.
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Ne radi se o bezuslovnoj ljubavi
Ili nesto ima smisla ili nema
Ovo vec odavno nema smisla
Evo igramo evropu (trecerazrednu ali ok evropu)
Prosli grupu
Ceka nas protivnik i po meri, mislim meri neko skim mozemo da igramo
I umesto da se pojacamo mi sviramo q ?!
Slusamo neke besmislene price box to box i kako smo popunjeni ?!
Sa cime smo popunjeni
Sta mi to imamo

Ko da imas ribu koja te vara ali ne samo da te vara nego te vara na tvoje oci ne zeli to da sakrije, ti vidis da je otisla da se krlja sa drugim i onda dodje do tebe i smeska se

Ovde se masa lozi o osvajanju neke titule sa ovakvim timom
Znate vec sta mislim o tome
Ok
Osvojimo i ?!
Da li neko misli da ce nam tad prelazni rok izgledati bolje
Da li neko stvarno veruje da cemo se pojacati i ne daj boze da se domognemo lige sampiona
Ili ce i tad ici prica o mijailovicu
Evo imate jednom pravo da pogadjate

Koja je poenta naseg igranja evrope
Sta smo mi dobili od toga
Da vazura ima za tompuse i rave
Od pojacnja q
Dug sve veci
Klub u totalnom raspadu
Zasto smo se mi borili da prodjemo soci
Da bi slusali box to box price
Stanoju kapa dole jer je uspeo sa ovim timom da bude na +5 u decembru, to ne bi uspeo ni gvardiola ni anceloti zajedno ali ok ne moras bas pisati po nama sa svojim idiotskim izjavama
Box to box ubicu se
 

AcaTrica

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2020
Порука
21
Reaction score
23
Локација
Bela Crkva
Meni je i dan danas žao Mijailovića kad se setim kako se Tejgo iživljao nad njim u derbiju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top