Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Odigrali smo daleko bolje nego prvu utakmicu sa njima. Jeste da smo petljali u napadu i da bih rekao da smo dobro prosli s obzirom na to da su se oni dosta izmasali i da je Risticevic briljirao, ipak smo igrali duplo bolje nego onda. Bravo crno-beli!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Porazi vaterpolista i vaterpolistkinja...ali...očekujemo bolje dane i bolje rezultate...
Napred Partizan!


http://instagr.am/p/CW1T0VAL1qf/
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Rekoh posle prvog poraza od šapićevih mutanata da ćemo biti bar egal. Da se ekipa uigra, eventualno doselektira i mi smo tamo gde i pripadamo - Evropskom vrhu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Evo i ,,odjeka,, u medijima posle ovog ,,turnirskog,, igranja Regionalne lige...

Ne izgleda humano da vaterpolisti igraju 2 utakmice dnevno (ili tri u roku od dva dana)...odluke Lige se menjaju kad nekome to pada na pamet...a izgleda i da je pravo ,,čudo,, što sam ja lično ,,potrefio,, kad je pravi termin onih utakmica koje sam pogledao ,,uživo,, - NAIME - i termini utakmica su se ,,pomerali,, BEZ OBAVEŠTENJA NA ZVANIČNOM SAJTU LIGE o tome!!!

'Ajde da se sajt ne ažurira svakodnevno, pa da kažeš nije pouzdan, ALI, oni su tamo svakodnevno upisivali rezultate utakmica, MEĐUTIM - NE I TAČAN TERMIN UTAKMICE?! Iliti promenu termina, ako je do toga, zbog nečega došlo...
Ispalo je da je TV program Arene merodavniji od zvaničnog sajta Lige, pa da se prosto čovek zapita, da li možda baš Arena pomera termin, a Liga mora da se povinuje?

Vidim da su i Grobari bili na utakmici Partizana i Budve, i lepo je što su naši momci imali podršku...



 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
457
Локација
Novi Beograd
Na zavrsnom turniru kupa 27.decembra igramo protiv Novog Beograda u polufinalu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Odlican intervju. Nazalost, pokazuje kako jadno stanje je u vaterpolu. A njegovi predlozi se meni svidjaju. Vjerujem da bi tako bilo zanimljivije.
 
Top