Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Napredna govna se ocigledno dele na one potpuno retardirane i na ljigave smradine... nema apsolutno nista i niko izmedju. obradovic je ovaj drugi... dozivljavao sam ga benignije. Dusko ga nije gazio koliko treba iz ociglednog respekta, koji ovo govno ne znam cime je zasluzilo...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
417
Reaction score
2.735
Локација
Beograd
Napredna govna se ocigledno dele na one potpuno retardirane i na ljigave smradine... nema apsolutno nista i niko izmedju. obradovic je ovaj drugi... dozivljavao sam ga benignije. Dusko ga nije gazio koliko treba iz ociglednog respekta, koji ovo govno ne znam cime je zasluzilo...
Ja mislim da je iz respekta prema Miklji, ne toliko ovom.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Dule je bio super u ovom razgovoru. Kad ti sednes sa naprednjakom tu nema polemike. Naprednjak nije dosao da argumentovano raspravlja, nego da bez blama iznese poruku koju smatra korisnom, bila ona istinita ili ne. Bogdan Obradovic je iznosio presmesne zakljucke, nivoa ispred drakstora, bez ikakvog blama i ne reagujuci ni na tudje argumente ni na pitanja. Jedinin nacin da gazis u raspravi nekog takvog je da mu opsujes mater ili lupis samarcinu, jer te ponizava maloumnim laganjem. Gazenje argumentima je moguce kad se vodi argumentovan razgovor, ali kad se skrene sa tog pravca onda ostaje samo pravo gazenje kao opcija, sto pristojnom coveku ne prilici, osim ukoliko nije samoodrbarna u pitanju. Ono sto je Dule uradio je da je Obradovica pustio da prica svoja sranja, ali je onda nabrojao sve: i helikopter, i rio tinto i sava malu i rusenje partizana itd... Bio je dobar. Znao je kome se obraca, a to su navijacai Partizana. Ali i Obradovic zna kome je njegova zvaka upucena: nasim atrofiranim sugradjanima, koji prebace kanala sa zadruge samo kad igra Djokovic. Kome estetski ne smeta da slusa coveka, koji lupeta kao fasizoidni pijanac i deli ti zivotne lekcije, tom coveku nema pomoci i nema te poruke, koju on moze da shvati kako treba...

ALi u srpskim medijima javno reci da zlatno tele Djokovic, nema kristalnu biografiju, to je ozbiljan poduhvat i to sebi mogu da dozvole ljudi Duletovog formata i za to mu svaka cast. Jedno od boljih Duletovih gostovanja da pamtim.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.102
Reaction score
3.895
Локација
Београд
"Što se tiče Aleksandra Vučića, verujte ljudi šta vam ja kažem: većeg srbina nema od njega od svih nas... zato što je on neko ko se uopšte osmelio da popravlja ovu ludu Srbiju, sa nama ludacima.."

Ako može neko da mi objasni zašto ovo nije autošovinizam? Jer nije deo opozicije već naprednjak? Što patriote ne osudjuju ovakve izjave?

Uz to 93 puta ponovio "Dule", kao da njemu nešto objašnjava i kao da su nekako jednaki. Dule naravno sa argumentima od rušenja do helikoptera a ovaj o autoputevima i srbima ludacima, vojsci, patriotizmu, klasična presmešna sns priča.

Gledao sam početak emisije, posle toga nisam mogao jer mi se baš povraća od ovakvih poltrona i zaista nemam snage za to više.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Meni je sjajno sto Dusko ne prestaje da povezuje belivuka sa pederom... I za razliku od debelog profesora njegova rec itekako ima tezinu i odzvanja...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Bogdan Obradovic kao i svaki sns skot. Kao i Ostoja, kao i Grbovic, kao i mnogi drugi. Rade sve iz sitnih, licnih interesa. Nema sanse da su ovoliko retardirani. Sto ih ne opravdava za dzukacko ponasanje - sljam. Oni su jedan od razloga sto psiho relativno lagano jase.

Dule je legenda ziva. Covek za uzor i primer. Steta sto su takvi ljudi manjina.
 
Top