Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.214
Reaction score
3.968
Локација
Uvek uz Partizan
Ovim potezom definitivno se opraštamo od bilo kakve borbe za titulu u sezoni 2022/23. Razočaran sam potpuno Stanojevim potezima i baš me interesuje gde planira da nastavi karijeru. U svakom slučaju verovatnoća da dođe bolji trener od njega je 1% odnosno bićemo još gori nego ove sezone.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
158
Reaction score
200
Локација
Beograd
Zavisi šta smatraš pod kvalitetnim. Meni lično je samo Vlahović kvalitetan i mislim da će Kalaba biti. Mitar mi jeste omiljen ali je daleko od Vlahovića.

To što naša krila ne naprave ništa preko je više mentalitet.

Zadnjih godina ne pratim mlade ali i dok sam ja kao klinac igrao Partizanova krila su uvek bila najdominantniji deo naše škole.
Koja su to krila bila dominantna
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Ne preterano iznenađujuće, nažalost.
Da ima ljudi u klubu koji su pametni da naprave neki plan za ono posle, ovo ne bi bilo toliko strašno.
Ovako, sledi potop.

Ako je pogrešna tema, prebacujte.

Dogovorio je taj neki angažman u Kuvajtu, Iranu, Zimbabveu, Kirgistanu..
Odatle i tolika "priprema", mesecima unazad..

Posle njega , na žalost.."potop" je blaga reč .
Jedino ukoliko sa sobom ne povede sve svoje "miljenike", kojima rehabilituje karijere.

Najiskrenije sam se radovao na samu vest da se vraća u klub.
Iz jedne krajnosti u drugu.
Svojim ponašanjem, pre svega teranjem njemu "nepodobnih", forsiranjem "svojih"
vedeta.
Od radosti prilikom dolaska.
Neuporedivo više ću se radovati, kada mu konačno budem video ledja.
Ne samo da ode, već da se više i nikada ne vrati.
Da mu Partizan ne bude usputno stajalište gde će rehabilitovati sebe , u trenutku kada ga niko drugi neće .
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Koja su to krila bila dominantna
Vukčević, Iliev, Radović, Sulejmani, Ljajić, Marković, Ninković, Jović, Živković, Stevanović... Oni su mi prvi pali na pamet.

Neću da pominjem Vujovića, Đokovića i još neke momke koji su bili dobri igrači u mlađim kategorijama a nisu ni dobijali šansu u prvom timu, pa i Sulejmani može u taj koš.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Dogovorio je taj neki angažman u Kuvajtu, Iranu, Zimbabveu, Kirgistanu..
Odatle i tolika "priprema", mesecima unazad..

Posle njega , na žalost.."potop" je blaga reč .
Jedino ukoliko sa sobom ne povede sve svoje "miljenike", kojima rehabilituje karijere.

Najiskrenije sam se radovao na samu vest da se vraća u klub.
Iz jedne krajnosti u drugu.
Svojim ponašanjem, pre svega teranjem njemu "nepodobnih", forsiranjem "svojih"
vedeta.
Od radosti prilikom dolaska.
Neuporedivo više ću se radovati, kada mu konačno budem video ledja.
Ne samo da ode, već da se više i nikada ne vrati.
Da mu Partizan ne bude usputno stajalište gde će rehabilitovati sebe , u trenutku kada ga niko drugi neće .
apsolutno se slazem...mislim glupo zvuci naravno da zelim titulu ali vise puta sam pisao da jedna titula ako ne donese sistem i sansu za vise njih i dobru evropu nema smisla..jedna titula je kupovanje naseg cutanja i slucajnost
lose mi je da se prodam za jednu titulu...
stanojevic ako ovo uradi za partizan vise ne treba da postoji...ne treba da se raduje,ne treba da se hvali kada zna da nas je izdao za dalje...svaka njemu cast na tome sta radi sa ovim igracima,ali kada on ode a ostanu nekom treneru ko nece znati on ce biti direktan krivac jer je doveo i natrpao klub polu igracima od kojih klub nema nikakvu korist..
bolje druze idi sada ali se u partizan vise ne vracaj
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
158
Reaction score
200
Локација
Beograd

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ja govorim o ljudima koji su uspeli. Ništa nemam od toga da pišem redom o generacijama sa kraja sedamdesetih.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ko je od ovih navedenih na nivou jednog Vlahovića na primer? Možda Marković eto imao tu jednu sezonu u Benfici i to je to.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
Koja li je ta glasnija manjina, samo me to zanima
Već mesecima se svađate sami sa sobom i branite Stanojevića od nečega za šta ga niko nije optužio
Edit: evo opet ste krenuli vi kao tiha većina
i ne znam da li si svestan da takve bljuvotine o glasnoj manjini izgovara, od reči do reči, psiho koji vodi ovu zemlju. Čisto da vidiš kojom filozofijom se vodiš.
Pre i posle svake utakmice se očigledno provocira u tom smeru i to sve od strane istih ljudi, ali ta jebena glasnija manjina ej...
Je l' se i Duško Vujošević vodi istom filozofijom. Pošto, deli naše mišljenje..
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.448
Reaction score
5.742
Локација
beograd
Dogovorio je taj neki angažman u Kuvajtu, Iranu, Zimbabveu, Kirgistanu..
Odatle i tolika "priprema", mesecima unazad..


Posle njega , na žalost.."potop" je blaga reč .
Jedino ukoliko sa sobom ne povede sve svoje "miljenike", kojima rehabilituje karijere.

Najiskrenije sam se radovao na samu vest da se vraća u klub.
Iz jedne krajnosti u drugu.
Svojim ponašanjem, pre svega teranjem njemu "nepodobnih", forsiranjem "svojih"
vedeta.
Od radosti prilikom dolaska.
Neuporedivo više ću se radovati, kada mu konačno budem video ledja.
Ne samo da ode, već da se više i nikada ne vrati.
Da mu Partizan ne bude usputno stajalište gde će rehabilitovati sebe , u trenutku kada ga niko drugi neće .
Jel imas neku pouzdanu informaciju za ovakve tvrdnje ili samo nagadjas kao što su nagadjali da je Suma namerno pravio one skandalozne lajvove na instagramu kako bi dobio slobodne papire i dobio jaci ugovor u kuvajtu..
Sa ostalim delom podta se ne slazem, ali dobro, svakako imas pravo na mišljenje.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ko je od ovih navedenih na nivou jednog Vlahovića na primer? Možda Marković eto imao tu jednu sezonu u Benfici i to je to.
Džigi. Ko hod je pratio mlađe kategorije zna kako je Džigi igrao kao dete, i Ilić ga je kod Voje naveo kao naslednika. U profesionalnom fudbalu se slažem, ali tu je veći problem po meni mentalitet.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Vukčević, Iliev, Radović, Sulejmani, Ljajić, Marković, Ninković, Jović, Živković, Stevanović... Oni su mi prvi pali na pamet.
Dugo ti trajalo detinjstvo
Sve fudbaleri koji su najbolji fudbal igrali u Partizanu, uz eventualno godinu dvije nedje drugo, dok neko ni u Partizanu nije blistao. Igraci koje smo izbacili i kojima se ponosimo su Vlahovic, Jovetic, Milenkovic, Mitrovic, Pavlovic je na dobrom putu... Kakvi Ninkovici i Stevanovici nemaju 10 dobrih utakmica ukupno. Sulejmani je mogao mnogo da nije bilo povreda, ali jbg, nije.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Džigi. Ko hod je pratio mlađe kategorije zna kako je Džigi igrao kao dete, i Ilić ga je kod Voje naveo kao naslednika. U profesionalnom fudbalu se slažem, ali tu je veći problem po meni mentalitet.
Pričam naravno isključivo o profi fudbalu i karijeru u inostranstvu. A druga liga Italije nije neka referenca.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
U profi fudbalu sem Jovetića i Vlahovića mi i nemamo nekog da je igrao ozbiljan fudbal u top 5 liga.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Napisao bi svasta, ali evo ovako..Ne znam ni da li je bolje sto si se vratio uopste, ako ces da odes..sledeca sezona je veoma bitna, da ne kazem presudna..dao si nam nadu, sad odlazis..to je kao neko ko se davi, pa dodje neko i pomogne na trenutak i privuce ga obali i onda se opet neko davi, ali sad je mnogo teze da se izvuce jer je vec izmoren..generalno mozes i odmah da odes, titula manje vise ako je iza toga potop..posto ovi gore u upravi ne znaju ili ne rade svoj posao iz nekog razloga, znam samo da ce doci neko mnogo gori..drugo sta time porucujes fudbalerima Partizana koji su u klubu i koji treba da dodju!? Ne znam ni sam, osedecu..
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Iskreno... Ne znam, manje je bolno da sada ode. Šta znam, tužan sam. Ne mogu objektivan biti
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
Apslutno razumem Stanojevića. Posle svega što je uradio, u rezultatskom a i ajd' da kažem "političkom" smislu.. Ipak nema podršku jednog dela navijača, nornalno je da će otići. Nije lud... Posle nek' dodje Čurčić ili tako nešto, pa će ovaj deo navijača da bude zadovoljan.

Ja ne znam, šta očekujete više od +5 i proleća u Evropi.. Ajd' kad je bilo boljee, u zadnjih ko zna koliko godina.

Neko reče gore, Nikolić je gospodin.. A zapalio je i on, posle titule.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad
Šokiran sam, jer niti sam doneo bilo kakvu odluku, niti sam bilo kome rekao da odlazim iz Partizana. Nekoliko puta sam ponovio da rad u klubu troši i da nisam siguran u vezi sa budućnošću, ali nikakve odluke nisam donosio i ne znam šta da mislim kada se ovo pojavilo u javnosti. U momentima kada treba da angažujemo pojačanja, da produžimo ugovore sa igračima koji su već u timu, pa i sam vodim pregovore o nastavku saradnje, koji će biti intenzivirani odmah posle praznika - pojavljuje se ovako nešto?! Ponavljam, potpuna neistina", rekao je Stanojević za Telegraf.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top