Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Fejsa je dobar ali istrosen fudbaler, takodje i 5 god. Stariji od Mijailovica, koji ako ista dobro odigra kod nas, moze jos i da se unovci ! Pre sam za Mijailovica
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ja nemam problem ako su to neki baš dobri pojedinci. Ali prosek gurbete ne prihvatam. Evo ima ih u basketu, a i Kleo, Omaru su neki koji su nam pravili razliku.

#51 i mićko, neka hvala. Fejsa bi nam bio dobro bekap rešenje, ako se popunjava broj samo.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Ja gledam sta pišete o Fejsi, a tek sad vidim na transfermarkt da je on fudbal zadnji put igrao pre par godina jbt...
Znaci biramo izmedju cigana i brata nam na zalasku karijere za kojim žude splavovi/klubovi. Sjajan skating i "hiljade pregedanih kaseta".
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Nazalost para nema, inace dobrih i slobodnih defanzivnih srednjaka ima koliko hoces ali mora se odvojiti oko 500000 eur pa i vise za dvogodisnji ugovor !
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Fejsa je dobar ali istrosen fudbaler, takodje i 5 god. Stariji od Mijailovica, koji ako ista dobro odigra kod nas, moze jos i da se unovci ! Pre sam za Mijailovica
Neka hvala. Neka neko drugi unovči jadnika. Nismo ni onog debilka radonjića unovčili koji je mnogo veći potencijal bio, ne moramo ni ovo govance.

Ja gledam sta pišete o Fejsi, a tek sad vidim na transfermarkt da je on fudbal zadnji put igrao pre par godina jbt...

Znaci biramo izmedju cigana i brata nam na zalasku karijere za kojim žude splavovi/klubovi. Sjajan skating i "hiljade pregedanih kaseta".
Kako mislis par godina? Vidim odigrao poslednju utakmicu u avgustu. A od septembra nema klub.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Iskreno velika sramota tribine da se podsmeva sopstvenom igraču. Daleko od neke zabave. Ako već ne žele da nam pomažu, ne moraju da rade protiv kluba.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Pritom je do Zdjelara bio daleko najbolji defanzivac u vezi od Duljaja kojeg sam gledao. Taman kada je naučio da igra, otišao je. Bukvalno je bio u stanju da pohapsi celi vezni red protivnika...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444

Одлазе клинци као на траци.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top