Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
I sta sad, imamo jedan poraz manje u statistici, bas kao i svi koji su od njih izgubili?
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Topavlovicu... Nema smisla da igraju braca Rusi, u ovakvim uvjetima. Da ih ponizavajvaju. Nisu oni ovi iz Zeleznika... Verovatno bi se i sami povukli. Hoće li nama da se bride poraz od Loko, zna li neko?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.580
Reaction score
13.513
Локација
Yaoundé
Izgleda da još nije doneta odluka po tom pitanju, već su u ovom trenutku ruski timovi suspendovani do daljeg. Sa sajta Lokomotive:
... Euroleague reserves the right to annuli all regular season games versus Russian teams to configure the leagues’ standings.
https://lokobasket.com/en/news/182757/

I u kvalifikacijama za SP u košarci 2023. nisu odigrani mečevi Ukrajina - Španija, Holandija - Rusija, kao i dva meča između Belorusije i Velike Britanije. Prva informacija je da će FIBA odlučiti o naknadnim terminima tih mečeva...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.712
Nije nama taj skup placenika problem, problem su Zuventud, Valensija, jer igraju tvrdo, prljavo, ciganski i oni su favoriti za osvajanje.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Obradović navodno odlučio da ne dovodimo nikoga za svega 8 tekmi. Kaže nema svrhe plaćati obeštećenje...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Danas će ovo biti baš ozbiljna provera nas samih. Mi nismo uspeli da povežemo dve utakmice, a da smo na zadovoljavajućem energetskom nivou.
Nama treba ozbiljan pristup , i dobra igra da dobijemo Litvanci koji znaju da igraju itekako košarke.

A pobeda nam je izuzetno važna, ja i dalje mislim da mi imamo mnogo veće šanse u Eurocupu nego u prljavoj Aba ligi.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sad da se nadamo da Virtus ne bude treći. Mada to nije lako.
Drugi ili četvrti, da bi ih izbegli do finala. A onda u finalu imamo prednost domaćeg terena.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne bojim se Virtusa, niti bilo koga drugog u prepunom Pioniru - Aleksandru Nikoliću.
Treba da gledamo samo sebe, manite se kalkulacija. Da mi dobijemo prvo preostalih 5 mečeva u grupi, ako možemo.

Mislim da će dosta vremena danas na terenu dobiti Madar, Koprivica, Glas, Trifunović, Smajli pa i Vukčević.
Uz Panterčinu, Zeka, Lesora i ostale, biće to dobro.
Svih 15 igrača je doputovalo, rasporediće to Željko kako treba. Ne bi me čudilo da Aleksa dobije odmor (apsolutno zaslužen).
Verujem da ćemo pobediti večeras, nadam se, uz ne mnogo trošenja živaca naših i Željkovih.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Ove dobijamo samo na jaku odbranu. Bice zafrkano ako se budemo nadmetali trojkama na njihovom terenu.

Uz svo postovanje Pantera, ne dopada mi se sloboda koju ima u igri.
Cekam Smajlija da se vrati u formu. Ako treba nek mezi onog gagica na 5 ako nesto ostane od Lesora :)

Moramo poceti dobijati pritivnike na odbranu. Tu smo tanki.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top