Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
Ne radi mi onaj link dat na Povratak kralja
Ima li neki da radi?
 
Последња измена:

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Генерално добра утакмица, сем треће четвртине када смо се погубили. Све остало мање више добро. Појединци одбрану играју преко оне ствари. Брине и лоша форма Трифуновића, Смаилагић дечко скроз погубљен, за Загорца то одавно знамо.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.590
Локација
Beograd
Jedna od onih utakmica gde je šteta što nema još neka četvrtina. Sve bolje i zajebanije izgledamo. Panter, Avramović, pa i Lesor ostavljeni za odmor i Ljubljanu. Konačno i Tristan u kontinuitetu da odigra. Smajli, pa meni se čini da to ide na bolje, samo je pitanje, kada će ta distanca krenuti da ulazi...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Raduje ovo sto igra Madar u zadnje vreme jos samo da minimizira greske i pravi je. Nista osim lake pobede ovde nisam ocekivao iako nam je tradicija da se mucimo i gubimo u zemljama nekadasnjeg Istocnog bloka. Koprivica lepo napreduje a Alen se jos trazi,Lesor je daleko bolji igrac nego sto sam ga pamtio kod cigana.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Željko rotira i "štimuje" igrače, tako da ne mora značiti ako je neko trenutno van rotacije, da je i otpisan.
Što se tiče večerašnje utakmice, rutinska pobeda, dozirane minutaže i razigravanje nekolicine mlađih igrača.
Sve čestitke, i samo neka nastave u ovom ritmu!
 

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
55
Reaction score
327
Локација
Modriča
Dosta, taman da se razigra cijeli tim. Lagano se pripremati za sledecu fazu takmicenja. Zeljko ce to lijepo tempirati i bice to sve ok. Prve dvije utakmice smo domacini, a ako Bog da, mozda i trecu, ko god da dodje, nece biti favorit.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Mart mesec 5 pobeda i jedan poraz za zaborav.
Ostaju nam jos Cedevita(mart), Mornar i Mega u ABA. I gostovanje Trentu u EC.
Manje vise lagano, pa onda krece ono najvaznije.

Ekipa polako dobija glavu i rep. Imamo solidan kontinuitet igre i forme nekih igraca.
Minutaza se sve vise kristalise, ocigledno je da su nam Dangubic i Kuruc van rotacije. Mur dobija priliku na kasicicu.
Kako se bude blizio kraj i sama borba za trofeje ocekujem jos vise zatezanja od Zoca.

Da se ponovim, a nije mi tesko. Gledati Madara i Balsu kako rastu je milina i privilegija!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.411
Локација
Beograd

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Колико сам успео да сконтам пратећи Куруца на Инстаграму, лик је раскинуо са рибом, с обзиром да дечко није баш чист у глави има и то утицаја код њега сигурно. Ми немамо константно крило целе сезоне, ваљда ћемо реконструисати ту позицију на лето.

Имамо времена да се припремимо за Олимпију, они су у успону форме као и ми. Излазимо полако из згуснутог распореда.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Protivnik nije merilo za ovaj nas tim, ali evidentan je napredak nase ekipe, crno-beli bravo,bravo!

Mur da se dozove pameti i Smailagic bude onaj stari, od Kuruca je i Zelimir digao ruke.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.635
Rutinski i uz doziranu minutazu. Tristan pokazao kako se koristi ukazana prilika. Potpuno drugaciji sklop nego Kurucs.

Ovi nisu mjerodavan protivnik, ali raduje kontinuitet dobrih igara. To nam je bio najveci problem od pocetka sezone.
Ako dobijemo ino-mutirane dobrom igrom mozemo reci da se masina upalila.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.853
Sjajna prva cetvrtina. Tesko je i prebrojati koliko smo smislenih akcija prodali. Rekao sam da ce doci protok lopte u napadu i prva cetvrtina je tacno ono na sta sam mislio.

Kasnije je bilo skroz ok, ne ocekujem da svaku dobijamo 15 razlike. Bitno je da nas nisu u ama bas nijednom trenutku utakmice ugrozili, a imali smo prostora da rotiramo.
Madar se razigrao, njegova odbrana je vrh.
Panter i ona njegova poludistanca su neodbranjivi. Ne moze da mi padne igrac u Evropi koji konstantno sa takvom lakocom moze da pogadja taj sut, koji nije nimalo prost. McCollum mozda...
Koprivica bas napreduje. Imalo je momenata kad bas i nisam verovao u njega.

Iako je generalno sjajna utakmica i prezadovoljan sam vidjenim, brine malo Trifin sut koji se naglo ukamenio, kao i Alenova individualna odbrana koja je na momente skandalozna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top