Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Steta… mogli smo dobiti ovo, al nema veze…

Oni su nas u bg lagano dobili a ovo smo igrali tamo plus oni u top formi… dakle… sad se vidi da smo narasli…
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Posle drugog cetvoromesecnog bana zbog redjanja radetove familije, samo imam da vam porucim braco i sestre da budete jaki, teror i dalje traje, moramo da izdrzimo!
RADE KAPITEN
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.312
Boli me kurac koji cemo na kraju biti, ali ovu ova govna kad pocnje plejof.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Panter mnogo ispod proseka, a ova tri slepca u narandzastim majicama njima posebno jebem majke, 30 bacanja im svirali, plus one nebulozne tehnicke, bez komentara…
Nema veze idemo dalje, ionako se nismo mnogo nadali prvom mestu…
Kako Zoc kaze, bitno je da budemo pravi tad kad to najvise budemo trebali :partizan-fan:
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Jezivo sudjenje i jeziva Aleksina zadnja cetvrtina. Ono dodavanje preko pola Lesoru je za zatvor, kasnije masi dva slobodna i na kraju dozvoli ovo u kontri.

Nije strasan poraz, nismo ni igrali lose.
Neko mora da zastiti momke na parketu od ovoga.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Posle drugog cetvoromesecnog bana zbog redjanja radetove familije, samo imam da vam porucim braco i sestre da budete jaki, teror i dalje traje, moramo da izdrzimo!
RADE KAPITEN

Ja jedva čekam da mu vidim ledja. Nikakav on kapiten nije, nema dušu da bude kapiten.

Nije 100-ti deo kao što je Božić Pera.

Sad ubi Pantera sa loptom na kraju.

Izgubili smo jer smo u poslednoj četvrtini uzimali nerezonske šuteve.

Odmarali neki igrači, nama ovaj poraz i ne znači mnogo jer Zvezda ne verujem da će izgubi toliko mečeva da prepusti nama prvo mesto i opet i da imamo isti broj bodova, oni imaju bolji skor.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Kako glup poraz.
Aleksa tragičar, valjalo bi ga malo prizemljiti.
Sudije nedorasle utakmici, da Željko nije proćaskao sa njima po završetku prvog poluvremena, ovi mutirani bi imali i preko 50 slobodnih bacanja najverovatnije. O ciganskom hrtu prljavom ne treba trošiti reči.
Idemo dalje!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Mene daleko vise brinu utakmice dobijene da individualnu ludost jednog igraca… ovo nije lose… izgubili… nista strasno… bicemo drugi ovako ili onako, ali oni su u ovom momentu u boljem momentumu od cigana tj prva ekipa ABA lige… ali smo pokazali da mozemo sa njima da se posibamo… sto je najvaznije…

Ja zadoovljan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top