Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Kljucna je utakmica sa Cedevitom. Tu ako prodjemo osvajamo i jedini pravi takmac nam je Valensija koja je ozbiljan tim. Gran Kanariju cemo dole da dobijemo,ima da bude kao domaci teren,ja imam 5 letova dnevno za dole,odvalicemo ih,vratice im se sto su kao picketine odigrali da Venecijom.Virtus ima loseg trenera a vrh ekipu a i vreme je da se osvetimo Teodosicu za fajnal for,ono od pre dve godine se ne vazi.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Opasna je Cedevita, ali brate, napraviste od njih Chicago Bulls-e sa sve Michael Jordan-om...

U maratonu moraju i oni da padnu, iako su kvalitetniji nego prethodnih godina (i mi smo, i to daleko kvalitetniji nego prethodnih godina). Tako da se na kraju i dalje pitamo mi.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Cedevita nas dobila dva puta ove sezone, znamo svi za ono nepisano pravilo da je tesko bilo koju ekipu dobiti tri puta zaredom. Drugu utakmicu smo potpuno kontrolisali na njihovom terenu i ispustili pobedu na kraju, a igracemo i pred nasim navijacima... Kad se sve to uzme u obzir, ne vidim kako oni mogu da izgube sa manje od 10, a mozda i 15 razlike. Mislim da cemo da ih zgazimo i da nema razloga za brigu. Cak je i opasnija ova prva utakmica zbog pritiska.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.127
Reaction score
1.872
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Cedevita nas dobila dva puta ove sezone, znamo svi za ono nepisano pravilo da je tesko bilo koju ekipu dobiti tri puta zaredom. Drugu utakmicu smo potpuno kontrolisali na njihovom terenu i ispustili pobedu na kraju, a igracemo i pred nasim navijacima... Kad se sve to uzme u obzir, ne vidim kako oni mogu da izgube sa manje od 10, a mozda i 15 razlike. Mislim da cemo da ih zgazimo i da nema razloga za brigu. Cak je i opasnija ova prva utakmica zbog pritiska.
a ne napisa KAKO smo, mislim uz ČIJU pomoć, izgubili! ako nam ovo nije DODATNI motiv da ih ODUČIMO od košarke onda...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
a ne napisa KAKO smo, mislim uz ČIJU pomoć, izgubili! ako nam ovo nije DODATNI motiv da ih ODUČIMO od košarke onda...
Bukvalno...ljudi zaboravljaju prvo poluvreme i 24 slobodna....realno trebalo tu da odemo na 15+ razlike, i tako bi bilo do kraja. Ljudi ne bi ni bili u prilici da dobiju da ih nisu gurali kad god smo odlazili na desetak razlike.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.008
Локација
Novi Sad
RASPORED OSMINE FINALA EVROKUPA:

19. april
Cedevita Olimpija – Turk Telekom (19:00)

Huventud – Ulm (20:30)

Andora – Budućnost (20:45)

20. april
Gran Kanarija – Šlonsk (20:00)

Metropolitan – Venecija (20:00)

Valensija – Hamburg (20:30)

Partizan – Bursa (20:30)

Bolonja – Lijetkabelis (20:45)
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
a ne napisa KAKO smo, mislim uz ČIJU pomoć, izgubili! ako nam ovo nije DODATNI motiv da ih ODUČIMO od košarke onda...
U pravu si, samo se plasim da cemo da imamo ne mnogo bolje sudjenje u zavrsnici Evrokupa, govna ce sigurno da kradu. Ali to ipak ne ocekujem protiv ovog mutanta vec ako naletimo na neke spanske cigane u polufinalu ili finalu.

Generalno, mislim da imamo vrlo mocan tim koji jos uvek nije ni na 70% od optimalnog. Dovoljno je da se malo uozbiljimo i razlika raste. A jos kad Zeljko kaze da je ovo jos uvek daleko od optimalnog onda se i sam najezim.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Od početka ove sezone nisam stigao ni na Forumu da pišem a kamoli da odem na neku tekmu. Jednostavno, dete od godinu dana, više kod kuće nego u vrtiću zbog različitih viruščina, unapređenje na poslu, pa malo vremena što mi je ostalo provedem sa gospođom, porodicom i prijateljima.

Ali, uzeo sam kartu i za Bursu i za smrdljivu rupu!!! Čak sam uzeo i slobodan dan nakon Burse da mogu lepo sa braćom Grobarima da zalijem. Jebaćemo im mater svima. Došlo groblje po svoje. Verujem u Željka i tim neograničeno!!! :ziveli:pfc::partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top