Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Jasmina, jel si ti gledala možda Žalgiris ove godine neki put?

Odigrao je samo 13 meča za celu godinu, i to 15 minuta u proseku.
Ni na tim mečevima nije nešto blistao.


Stvarno hoćeš da mi kažeš da ti ne bi uzeo Zofrija u ovaj tim. On nije zaboravio leđnu tehniku svoju i da zida, a naš odnosno njegov klub i njegovi navijači odnosno mi bi ga vratili u život , smem da potpišem. On i dalje zna da radi sve što radi, nema povrede neke, dečko je samo malo izgubio motivaciju( bar mi se tako čini) .

Za Žoa obe ruke i noge, pa to je Partizan jebote , ne ovo lozenje trenutno gde ni Lilard ne bi bio baš nešto , loša sezona , itd.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ostoja priča o sponzorskom pojačanju ili o ugovoru o reprogramu poreza. Nema on ovlašćenje da priča o najbitnijem pojačanju u smislu igrača jer bi time iznipodaštavao prethodno dovedene igrače, a em nema pojma o tome.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.756
Локација
Žrnov
Jasmina, jel si ti gledala možda Žalgiris ove godine neki put?

Odigrao je samo 13 meča za celu godinu, i to 15 minuta u proseku.
Ni na tim mečevima nije nešto blistao.
Iskreno, osim Partizana ne zanimaju me kosarkaske utakmice nesto preterano (osim da cigani sve izgube i eventualno da im se srusi avio, ako vec pobede :)), ali sam pratila izvestaje...

e sad po ovomo sudeci... POTPISAO I ŽO LOVERNJ: Francuski centar se vraća kući (novosti.rs)
Zbog povrede, Lovernj je prošle sezone nastupio na 13 utakmica Evrolige, beleživši u proseku 8,3 poena i 3,4 skoka za 15 minuta u igri.
statistika i nije losa za 15 min u igri....

svakako ide u Asvel...
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Ako su u pitanju pojačanja na ključnoj poziciji u igračkom smislu to je ili 1 ili 5… sto se mene tiče Mario i Militinov i motaj kablove… koji će nam kurac 1 :)
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.306
Verovatno se radi o glavnom sponzoru.
Jer, koja bi budala na ovaj nacin izdvajala pojedinca iz kolektiva i tako omalovazavala sve ostale igrace, makar se radilo o Lebronu licno.
Mada, kada je Ostoja u pitanju, nista me ne bi iznenadilo.
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
Ako su u pitanju pojačanja na ključnoj poziciji u igračkom smislu to je ili 1 ili 5… sto se mene tiče Mario i Militinov i motaj kablove… koji će nam kurac 1

zbog tog 1 prosle sezone nismo ni osvojili nista, falio nam je pravi plej, kojeg ako ne dovedemo ni ove sezone, necemo se dobro provesti...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Stvarno hoćeš da mi kažeš da ti ne bi uzeo Zofrija u ovaj tim. On nije zaboravio leđnu tehniku svoju i da zida, a naš odnosno njegov klub i njegovi navijači odnosno mi bi ga vratili u život , smem da potpišem. On i dalje zna da radi sve što radi, nema povrede neke, dečko je samo malo izgubio motivaciju( bar mi se tako čini) .

Za Žoa obe ruke i noge, pa to je Partizan jebote , ne ovo lozenje trenutno gde ni Lilard ne bi bio baš nešto , loša sezona , itd.
Ne bih iskreno. Prošle godine da, sada ne.
Imao je više povreda ledja, ramena, vrata, zbog čega je i propustio dost mečeva.

Uzimao bi minute Koprivici. A ne bi stvarao ogromnu prednost u odnosu na njega. Volim ja Lovernja i drag mi je, i realno bi bio bolji kapiten nego svi ovi koji su trenutno u rosteru.
Ali je takođe i realno da nema kvalitet za ove saigrače. Mislim čudno bi mi bilo da pored Nanelija i Exuma, dovedeš Lovernja. Čemu taj potez?


@JasminaT to je isto kao što ni Nedoviću nije loša statistika.
Kad igraš u najgoroj ekipi lige, lakše ti je da imaš bolju statistiku.


Daleko od toga da je on loš igrač, ali nema onu vitalnost koju je imao nekad, sad dal ga mrzi ili je jednostavno omatorio, to je druga stvar.

On je više puta izjavljivao kako na košarku gleda kao na bilo koji drugi posao. Možda ga zato u tim klubovima samo i "odrađuje"
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.135
Reaction score
27.870
Локација
Из Чикага (моји...)
Мада, не треба сметнути с ума да је Остоја данима највљивао и одбројавао најважнији дан у новијој историји Партизана, па се на крају испоставило да је у питању Партизан ЕСпортс :cekanje:
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
"očekujemo u narednih pet dana da stigne najveće pojačanje za nas do sada i to na vrlo bitnoj poziciji u ekipi".

Definitvno se radi o igracu, a vrlo verovatno je nesto sto je zavrseno, obzirom da on dobije informaciju malo pre nas te prenese "svojima" Telesport i onoj instagram stranici.

Obzirom da se radi o "politickoj figuri(marke pijun)" prenaglasavanje se podrazumeva u svakom medijskom istupanju.

EDIT: Prosle godine najavio veliko pojacanje pa stigao Balsa.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Šta da rade, nisu ljudi navikli pa udarila euforija. Meni jedan od najboljih komentara - pitam se dal je navijačima Real Madrida ovako u svakom prelaznom roku :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top