Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
334
Reaction score
778
Jel i od sutra može da se uzme sezonska sa popustom i šta bi mi bilo neophodno od dokumenata ako vlasnik proslogodisnje sezonske nije prisutan sa mnom?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Zasto nema uopste u ponudi Friends&Family na ticket line?

Mislim uopste nema da se izabere,pa da stoji da je rasporadato
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Bio sam na odmoru,pa sam morao on line da uzimam sezonske. Odradio sve po upustvu,a kad je na red doslo placanje zgranuo sam se. Cena rezervacije me za cetiri karte izasla oko 3600rsd. ili 2600rsd(nisam siguran hteo sam samo sto pre da zavrim zbog mesta pa sam bio sludjen) pri tom nista nisam rezervisao nego isao direktno na on line placanje + cena dostave za svaku kartu pojedinacno 800rsd. iako stizu na 1 adresu pa racunajte. Mnogo se lepo ugradjuju ovi iz ticket line. Bas bezobrazno. A kad nemas drugog izbora,tj ako nisi iz bg jedino ta mogucnost ti ostaje.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.227
Reaction score
28.345
Локација
Ljubuški
Сад сам био на сајту тикетлајна, попуњава се богами Арена убрзано...пожурите ко мисли шта узимати, ако није до сад.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Zasto nema uopste u ponudi Friends&Family na ticket line?

Mislim uopste nema da se izabere,pa da stoji da je rasporada

Zasto nema uopste u ponudi Friends&Family na ticket line?

Mislim uopste nema da se izabere,pa da stoji da je rasporadato
Dok ja čekam u redu supruga je telefonom uspela da ih dobije i rekli su joj da se f&f jedino može kupiti direktno. Javiću tačno o čemu se radi kad stignem na red.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Bio sam na odmoru,pa sam morao on line da uzimam sezonske. Odradio sve po upustvu,a kad je na red doslo placanje zgranuo sam se. Cena rezervacije me za cetiri karte izasla oko 3600rsd. ili 2600rsd(nisam siguran hteo sam samo sto pre da zavrim zbog mesta pa sam bio sludjen) pri tom nista nisam rezervisao nego isao direktno na on line placanje + cena dostave za svaku kartu pojedinacno 800rsd. iako stizu na 1 adresu pa racunajte. Mnogo se lepo ugradjuju ovi iz ticket line. Bas bezobrazno. A kad nemas drugog izbora,tj ako nisi iz bg jedino ta mogucnost ti ostaje.
Najtužnije od svega što za ovakav smešan servis kakav oni nude ne treba nekom ozbiljnijem programeru više od 3 meseca.
Umesto da sportsko društvo napravi jednu platformu preko koje će da se prodaje sve karte za Partizan, pa to ona povezu s ovim tokenima i ostalim glupostima.
Čak kasnije mogu da iznajmljuju servis i drugim timovima. Mi plaćamo mrtvi tiket line koji nas samo pljačka a za veoma lošu uslugu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ovo oko naplate rezervacija je stvar banke, ona uzima toliku proviziju kod online placanja i klub tu nikako ne moze da reaguje..
Ako se placa u keshu rezervacija je oko 100 dinara..

Bar sam tako shvatio, tvitnuo je neko iz kluba pre par dana..

U svakom slucaju, jeste amaterski..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da, preko kartice kad se plaća, 800 din po karti.

ALI, ako uzmete preko uplatnice, pa platite preko ebank aplikacije, onda je 100 din "trošak". Ja sam tako platio.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Kao što sam u preethodnom postu i rekao, potvrđujem da se F&F karte mogu uzeti samo direktno ili telefonskom rezervacijom. Morate imati neki dokument za dete (decu). Ja sam pokazao fotografisan izvod iz MKR, mada su izlazili u susret i dozvoljavali su da izdiktirate JMBG deteta. Kažu da se na stadionu znatno manje čeka nego u Merkatoru.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Eto debila… a hteo sam uzeti F&F

Uzeh standard umesto toga…

Vidim da he danas proknjizeno preko 2200…

Ja sam konkretno rezervisao i platio preko racuna, tako da ce se ovo moje videti sutra…
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.227
Reaction score
28.345
Локација
Ljubuški
Ostalo je bočno 400 mada se i to polako popunjava. I da...na stadionskim blagajnama danas oko 5 niđe žive duše. Dve rade, sve gotovo za 5 minuta.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
667
Reaction score
5.349
Локација
Nis
Prema tiketlajnu ostalo je bar 2 hiljade za nivo 400, standard je najvise rasprodat, manje od 100 karata je ostalo. Ponavljam, ako su tacni podaci tiketlajna, nisam insajder :icon-biggrin: .
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
15-ог сам наручио online карту као власник сезонске од прошле године. После 7 дана ми је стигла. Споро и килаво. Разумем да је интересовање велико, али мислим да то може много ажурније.
 
Top