Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ne znam da li je neko primetio, ili sam se ja istripovao... Iz ovog intervjua, sa Zeljkom, se jasno “vidi” da nema vise pojacanja. Tako da je sastav gotov. Ja sam bio siguran da ce doci jos igraca, ali nista od toga...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mozda nadjemo naftno polje, na onoj zemlji sto smo nasli, na severu Srbije. Ima gore garant. E onda da se plati porez i plus pretplata za porez. Onda smo na konju. Da ne uzimamo pare od picoustog, da bi izgradio vrtice... Onda izadje pudlica na hepi i tapse zajedno sa miloradom... Moze i voja seselj...
Trenutno je bolje da nađemo neku rudu za Kolubaru na toj zemlji.
Pošto su oni uzimajli jalovišta da bi oprali pare. Više bi nam značila nego nafta :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne znam da li je neko primetio, ili sam se ja istripovao... Iz ovog intervjua, sa Zeljkom, se jasno “vidi” da nema vise pojacanja. Tako da je sastav gotov. Ja sam bio siguran da ce doci jos igraca, ali nista od toga...
И ја сам био убеђен да ће потписати још неког. Овај интервју сигутно није "писмо о намерама", још увек очекујем да ће стићи још неко ал' мислим да није "под морање" да се тражи неко већ да ће потписати некога ко "налети" и ако налети да им је згодан за тим.

На жалост, што се тиче "плана о довођењу", мислим да је то све. Сада може само неплански неко да се отвори па потпишу. Бар имам такав утисак.. Надао сам се једном плеју и једном центру /конкретно помињаним и овде и на другим местима/ али од те двојице судећи по свему, нема ништа. Контам да ако некога и доведу, то неће бити нико опште познат већ неко "испод радара" за кога се "не зна" већ се "верује" на основу стручне процене да је ОК - а то може али и немора потпуно да се поклопи са очекивањима. Или што је извесније, неће довести никога осим ако није нека звер па искрсне да га могу потписати....
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ЈБГ ви се спрдате ал' имам ваљда право на своје нестручно, навијачко мишљење. Нисам рекао да смо лоши или да не можемо без појачања /нити улазим у такве детаље јер нисам компетентан/ али бих увек волео "играча више" него "играча мање".

Посебан ми је жал што видим, верујем - да смо одлична екипа! Мени просто греота не појачати додатно овакав тим. Можда то није потребно ал' то не значи да је ЛОШЕ ЖЕЛЕТИ. Јбг мени како год послажем ростер, годи још један плеј и један центар па да у погледу амбиција у ЕЛ будемо далеко мегаломанскије расположени и не видим да су такве жеље толики грех коме се треба исмевати.

Да поновим, одлични смо! И живимо без додатних појачања али да су један плеј и један центар ВИШАК - НИСУ СИГУРНО. Да јесу вишак, не би се други клубови појачавали свиме што хода на две ноге. Што више конкуренције, што већи ростер то боље. Друга је ствар ако нисмо у могућности.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ЈБГ само сам се надовезао на већ постављен пост... Нек се пребаци на други спрат онда - немој да смо ситничави :D Успут, тема о управи и расправа о евентуалном појачању /или не/ нисту баш у тој мери неповезане, напротив... Али ако треба нек се брише или пребаци или нек се поделе поени или шта год мисле да треба. Ето, извињавам се што си "морао" да трошиш време за читање два краћа пасуса и што си МОРАО да "интервенишеш".

У сваком случају савесно и одговорно понашање једног узорног члана. Е сад, за заслуге ако те се сете, сете се... :buhaha
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Тај рад брате :D Код мене се ништа "не баца" осим ако није неко циганче :buhaha Гледај Фенер, ради како можеш... Пази, Папапетру се повредио па стигао и да се опорави, Алекса је "стигао" да се повреди а сезонааааа дугааааааа... Мени увек боље имати их више свуда него да негде зафали :)
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Navodno krajem septembra predstavljanje novog dresa, tako sam juce procitao
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Da, zato kažu da je ovaj za pripremne utakmice. Možda pravi bude nešto još hrabrije, nismo odavno imali neki konkretan, prepoznatljiv.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Mts nudi promociju 14 meseci za dinar , a 10 meseci je 2000. Ja cu to da uzmem, imam i sbb... Moze samo tv, moze i sa netom.
 
Top