Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Posle ovog ce dolazak Mijailovica delovati kao dolazak Isusov. Mislim da je ovo samo vestacko dizanje prasine da bi sebi podigli cenu odlaska, sto ne menja cinjenicu da je ovo jebeni skandal, i da imamo tribinu, nastala bi jebena revolucija. Vucelic ce ubrzo da lipse, ali se nadam da ce mlohavi kurac od Vazure zavrsiti u zabeli, kad vec nije u Ritopeku.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
Da nije pocela neka selidba? Danas stoji kombi kod vrata stadiona. Mozda debeli iznosi fotelju? Ili neke zanimljive registratore?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
587
Reaction score
2.091
Локација
Beograd
Smatrajte da sam lud, ali ja mislim da Ostoja i Vučela ovo zajedno i koordinisano rade.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Trailovicuuuuuuu picko jebemo ti sveee... matori dripac, povraca mi se kad ga vidim. Isto faca retard kao vucela.
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Kakvi god da su ludi Zex, i debeli Vuletic, iako su u medjuvremenu uspeli i medjusobno da se prozivaju, treba postovati bar to sto su jedini u javnosti protiv ovog ludila, i svako na svoj nacin brani Partizan. Barem je to iskreno, i ne vidim da ima bilo kakvu pozadinsku pricu. Naravno, imaju milion mana i jedan i drugi, i bili su i oni sa ovima, al uzimali smo i duple krune tada.

Ne znam gde su samo te nase legende, ili bivsi/sadasnji treneri i igraci, da neko bar izadje u javnost i kaze nesto povodom ovoga.

Nego svi sede i cute, i prave se ludi. A jedini koji brane Partizan u javnosti su Pantic i Vuletic. To naravno vise govori o nasim "legendama" ali opet, mislim da bi trebalo i to postovati na neki nacin, a ne omalovazavati i prozivati na svaki pomen njihovog imena, pogotovu Panticevog, jer kakav god da je, i za milion stvari koje lupa, covek iz srca voli Partizan, i zeli mu najbolje. I ocigledno jedini ima muda da to kaze u javnosti.

Bilo kako bilo, najtamnije je pred svitanje, a verujem da zabranjeni, partizanovci i ostalo sto vredi od ekipa uz grobare sa istoka i zapada mogu da se trgnu i konacno ustanu za spas Partizana. Nije to toliko daleko i tesko kao sto izgleda, dovoljno je da jedna kap prelije casu, pa da se skupi 2000-3000 ljudi ispred stadiona, a nakon toga ta brojka moze samo da raste... A cini mi se da je casa odavno puna, i preliva na sve strane.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Kakvi god da su ludi Zex, i debeli Vuletic, iako su u medjuvremenu uspeli i medjusobno da se prozivaju, treba postovati bar to sto su jedini u javnosti protiv ovog ludila, i svako na svoj nacin brani Partizan. Barem je to iskreno, i ne vidim da ima bilo kakvu pozadinsku pricu. Naravno, imaju milion mana i jedan i drugi, i bili su i oni sa ovima, al uzimali smo i duple krune tada.
Kapiram, da je neko trolovanje ovo. Ali.. Navijač Partizana koji poštuje Pantića i Vuletića, ne poštuje Partizan
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Nisam rekao da postujem njih kao licnosti, nego njihovu borbu za Partizan i to sto imaju muda da nesto kazu u javnosti. U svakom slucaju rade mnogo vise za Partizan od svih ovde na forumu. I to su cinjenice, pa vi shvatite to kao trolovanje ili ne, sta god. A svako ko cuti i ne radi nista dok mu gase klub i ono sto voli i iza cega stoji, ne postuje pre svega sebe, a ni Partizan.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Kakvi god da su ludi Zex, i debeli Vuletic, iako su u medjuvremenu uspeli i medjusobno da se prozivaju, treba postovati bar to sto su jedini u javnosti protiv ovog ludila, i svako na svoj nacin brani Partizan.

Ma jebem ja mater i ludom zexu i debelom pravniku. Da je bar malo kosmicke pravde skapavali bi zajedno sa aktuelnom upravom u neku septicku jamu. Jedan koji se javno hvalio kako je on to uspeo da ih ustolici tako da skoro niko da nemoze da ih skine, a drugi je imao gebelsovski zadatak da prikriva i marginalizuje njihove govnarije godinama.
Naneli su vecu stetu dok su bili slizani sa gmazurom i vucelom nego sto sada 'rade' i 'bore' se u interesu Partizana.
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Za pravdu se treba boriti, ne pada sa neba. Niti je sve samo crno ili belo, pa treba stavljati u isti kos i Ilieva, i ovu dvojicu sa vazurom i vucelicem. Ne ide, i ne moze da bude nikako. Iliev je doveo strance od kojih klub zivi sve ove godine pod okupacijom. Panticeve emisije za vreme duple krune u kojima je otvoreno prozivao cigane i vucica su u mnogome doprinele grobarskom inatu i onakvom prkosu u sezoni Marka Nikolica. Debeli Vuletic je dok je bio u klubu otvoreno pisao saopstenja kojima je unistavao Terzica i branio klub u javnosti. Dobijao je i sporove na sudu u korist Partizana. Bilo kako bilo, poenta je da treba razgraniciti ko je neprijatelj Partizana, i ko je na kojoj strani, a ova trojica to nisu sa svim svojim manama.

Bas zbog toga sto sve i gledamo ili crno ili belo, nikad i nije bilo sloge medju grobarima, dok ovi papci sa druge strane svi zajedno besramno lazu i prikrivaju sve svoje mane i drze se zajedno.

Glavni problem ovde je sto vise niko ne zeli da povede ni organizuje bilo kakav skup i protest. Naravno i sa razlogom.

Ali ne vidim problem u tome da poziv na skup ispred stadiona bude potpisan u ime navijaca sa foruma Partizan.net. I da onda svako to moze da deli na svojim drustvenim mrezama. Da svako kontaktira najvece grobarske grupe na istim drustvenim mrezama da podele tu objavu. Vidjeniji grobari imaju profile, verujem da bi i oni prihvatili akciju. Sve to moze da se organizuje delimicno spontano.

A na 2000-3000 besnih grobara ispred stadiona koji svi stoje na istoj strani, tesko da mogu bas tako lako da posalju batinase, kao sto to moze da se prikrije na stadionu.
 
Top