Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Samo da ne izgubimo u cetvrtak remi i pobeda nas vodi dalje, ne bi bilo lepo u zadnje kolo da se prospe mleko. Ipak pobeda je pobeda i jare i pare na kraju a to Gordonov Partizan moze.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Keln dobio. Sad je sve jasno.

Ako pobedimo Slovacko a Nica ne dobije u Kelnu - prvi smo u grupi i idemo direktno u osminu finala.

Ako dobijemo Slovacko ali i Nica dobije tamo Keln - Nica je prva u grupi, mi kao drugi idemo u baraž sa nekim trećim iz grupa Lige Evrope.

Ako igramo nerešeno sa Slovackim a Keln dobije - opet smo drugi.

Ako igramo nerešeno i mi sa Slovackim a i Keln-Nica sve ostaje isto kao i posle ovog kola - Nica prva, mi drugi.

Ako izgubimo od Slovackog - idemo dalje ako: bude nerešeno u Kelnu (imali bi isti broj bodova kao Keln ali bolji međusobni duel) ili ako pobedi Nica.

Ispadamo jedino ako izgubimo od Slovackog a Keln pobedi Nicu jer... imali bi isti broj bodova kao Nica ali oni bolji međusobni duel imaju od nas.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da se ne ponove AZ ili još gore Augsburg gde su nam čak i porazi 0:1, 1:2 ili 0:2 bili dovoljni za prolaz a mi sjebali i to.

Slovacko nema više nikakvu šansu ali dolaze rasterećeni potpuno a nekad i to može biti zajebano. Pamet u glavu, psiha i glava igrača mora biti čista.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.744
Naravno da smo poznati po tome da umemo da useremo "neuserivo", da je drugačije ne bi bilo "zabavno". Ali ja se ne opterećujem time, kada sam video grupe iskreno sam se nadao da možemo da se borimo za treće mesto i da izbegnemo potpunu katastrofu u Francuskoj i Nemačkoj. Momci su izgarali lavovski i uradili mnogo preko toga.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Meni je najrealniji scenario da mi ipak zasednemo na celo tabele i kao prvi se plasiramo u narednu fazu. Dakle pobedu protiv Slovackog ne dovodim u pitanje ni najmanje,a isto tako ne verujem da ce Keln izgubiti na domacem terenu sto bi nam savrseno odgovaralo.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Finalna kalkulacija:

1. Ako pobedimo - prvi smo u grupi ako Nica ne pobedi u Kelnu. (Dobra stvar je što Keln pred svojima navijačima mora da pobedi da bi prošao!)

2. Ako bude nerešeno - prošli smo sigurno, ali kao drugoplasirani!

3. Ako izgubimo - prošli smo ako Nica pobedi ili izvuče nerešeno protiv Kelna

Dobro je da je Slovacko ispalo i da sem 500.000 novčanih motiva nema onih sportskih, dobro je da im je igrač sa brojem 10 Travnik suspendovan zbog tri žuta kartona, dobro je što će biti 15 hiljada klinaca u četvrtak i na kraju, dobro je da Keln mora da juri pobedu proitv Nice da bi prošao što nama otvara priliku za prvo mesto i nastavak evropske odiseje tek 9og marta u gostima a potom revanš na JNA 16og marta gde bismo jurili četvrtfinale pred svojim navijačima!
Zar nismo, po izvlačenju grupa i konstataciji da smo zajebano prošli, zaključili da bi povoljna okolnost moglo biti što Keln ne zanima LK, da im je to ispod renomea, već će sve snage usmjeriti na domaća takmičenja.
Čak su i naši rezultati s njima i njihov izbor igrača za te utakmice na to ukazivali.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kakva borba za prvo mjesto, sam Petric je rekao prije par dana da nam je primarni cilj bio prolaz grupe i proljece u Evropi. To sto smo mi prokleti, to je druga stvar. U sustini, sad je bar jasnija stvar. Ovakav danasnji rezultat me raduje iz dva razloga. Idemo dalje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Не верујем да Ница може да победи Келн у гостима тако да ако победимо Словацко први смо у групи.

Уосталом, све те калкулације су узалудне чак и контрапродуктивне. У реду је да ми навијачи мало калкулишемо и бавимо се оваквим стварима али се надам да Петрић и екипа то не раде и да ће ићи по сва 3 бода против Словацког јер сваки другачији приступ ће нам се обити о главу.

Само победа долази у обзир. Не треба да срљамо и јурцамо али игра на победу мора да буде јасна и рекао сам још на старту групне фазе да је за мене Петрић бивши ако ове сезоне не прође групу и не добије цигане односно да су то циљеви које мора да оствари јер тражити од било кога титулу у оваквом првенству је непоштено. До тад максимална подршка и верујем да ће све испасти добро по нас.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Meni je najbitnije što smo se posle žreba opraštali i od LK i bilo priče samo da ne padne opet neka petarda, a sad nam nije dosta ni da kao drugi prođemo grupu.
Hvala na tome Gordanu i igračima.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Samo da podsetim Petrića da smo sva tri gola od Slovackog primili dok smo igrali sa tri pozadi, a sva tri im dali dok smo igrali sa četiri pozadi. Samo na pobedu!
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ne kalkulišemo mi iz razloga što mislimo da će Gordan i ekipa ići na bod, neće, ići će na sva tri. Ali može se desiti da pobjeda ne dođe, Bože moj, e zato kalkulišemo šta nam treba ako osvojimo bod itd.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Evo kvota koga zanima
 

Прилози

  • Screenshot_20221028-163306_Gallery.jpg
    Screenshot_20221028-163306_Gallery.jpg
    372,2 KB · Прегледа: 84

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ne kalkulišemo mi iz razloga što mislimo da će Gordan i ekipa ići na bod, neće, ići će na sva tri. Ali može se desiti da pobjeda ne dođe, Bože moj, e zato kalkulišemo šta nam treba ako osvojimo bod itd.
Ја то и кажем - надам се да Петрић и играчи неће да калкулишу, а ми навијачи можемо да се бавимо тиме, ми не играмо. Кад играш мораш да имаш јасан фокус на циљ, а не да ти у глави стоји нека резерва.

Око калкулација је све јасно и ево овако у кладионичарском стилу шта нам све доноси одређени резултат:

1. место освајамо само након овог сценарија:
Партизан - Словацко 1
Келн - Ница 1Х

За 2. место постоје три сценарија:
Партизан - Словацко 1
Келн - Ница 2

Партизан - Словацко Х
Келн - Ница 1Х2

Партизан - Словацко 2
Келн - Ница Х2

Испадамо само у овом случају
Партизан - Словацко 2
Келн - Ница 1

Имамо добре шансе за прво место али видећемо како ће мечеви да се одвијају и штета ја задовољити се другим местом унапред. Добили смо Келн два пута, Ница се извукла и у Београду и у Француској иако су нас у другом надиграли.....да се добро изротира тим за викенд па да узмемо оно што је наше - прво место у групи. Не верујем да Ница може да победи Келн мада нам Ницина победа или реми одговарају јер онда идемо даље шта год да урадимо...хахаха јебем ти калкулације, по 3 бода и све на курац.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Naravno da treba da idemo na pobedu. Pa samo tako i moramo da uđemo u meč, sa takvim stavom i razmišljanjem.

Osim toga, pobeda nam donosi potencijalno prvo mesto u grupi (Ako Nica ne pobedi u Kelnu) a to bi značilo da osim dva boda za pobedu idu i dva bonus boda za to potencijalno prvo mesto u grupi gde bi sa ta ukupno 4 boda popravili bar za 4-5 mesta poziciju na tabeli UEFA liste klubova.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
372
Reaction score
1.533
nismo mi uvek zasrali na kraju, vidi Anorthosis, kalkulisali, uzeli bod, prolaz
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top