Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.585
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kad odigramo dobro onda je ok da se hvali, ali kad odigramo sramotno onda ne sme nista da se kaze?

Oducili su nas od fudbala, i sta kao ne pamti se utisak nego rezultat, pa rezultat je 1:1, sa 12. timom ceske lige, gde su promasili makar 2 ciste situacije da povedu.

Jeste veliki uspeh sto smo prosli, tu nema sta da se kaze, Petric je izvuko maximum, madjionicar bukvalno kako je ovo izvuko.

Ne znam samo dokle cemo da strepimo od raznih Anortozisa, Slovackih, u kljucnim utakmicama i da se grcevito branimo svaki put.
Šta ima da se kaže kad i sam izjaviš da je Petrić izvukao maksimum, znači to je to ne može da bude sramotno ako je to maksimum. To što ti (i još mnogo njih) razmišlja navijački i podcenjuje protivničke timove a nerealno uzdiže svoj tim je neka druga priča.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.413
Локација
.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.647
Stojković je bio knjiški primer linijaša, refleks fenomenalan, ali što ti kažeš. čim se mrdne par metara napred havarija. :D

U svakom slučaju, želim ekipi da iskida koliko može do pauze, a onda da vidimo šta Gordan može sa njima posle priprema i naravno ono najbitnije: Koliko nam nije u interesu da se pojačamo?

uprAVa napolje!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
To je osećaj kad tačno istrčati, kako se postaviti, pratiti putanju lopte, već sam nekad pisao o tome da je moje mišljenje da to ne može da se nauči.

E sad, možda jedino u najmlađim kategorijama raditi na tome, ali kao već formiran golman, nemoguće.

Stojković je odličan primer, kad krene centaršut, pola gola visi u vazduhu, a ja se već hvatam za glavu.

I još mnogo golmana ima s tim problem.

Nekad je bolje i ostati na liniji, nego leteti u prazno, zato ih ja nikad ne bih ohrabrivao da istrčavaju.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mislim da će pre Filipović na levog beka pošto ne može Urošević zbog kartona. Ne verujem da će Šehović igrati jer skoro nije ni igrao uopšte ako ne računam ako uđe na koji minut pred kraj. Filipović levi bek, Živković desni bek - verovatno tako.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.882
Reaction score
13.692
Ако до те мере не постоји поверење у Шеховића па је трећа опција онда не видим сврху његовог боравка овде. По мени треба да добије шансу и то већ сад у лиги, да не чекамо нокаут фазу да видимо да ли може да одмени Урошевића. Чакију ионако треба кратки предах, изнео је огроман терет, највећи од свих играча. Шеховић није добио поштену шансу на својој позицији од кад је дошао.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.432
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tako je, godine tu nemaju veze. Ex kapiten nam je u tridesetim godinama kad god izađe van peterca napravio sranje.
Samo za razliku od njega Popović za svoje godine solidno kontroliše peterac na centaršutevima. Na ovom nivou fudbala ne tražim recimo od Popovića da odbrani ono iz 50og minuta ono je čist refleks, ali je bitno da kontroliše centaršuteve, kornere, da tu ulije sigurnost, jer ionako su nam defanzivci tempirane bombe.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.413
Локација
.
Samo za razliku od njega Popović za svoje godine solidno kontroliše peterac na centaršutevima. Na ovom nivou fudbala ne tražim recimo od Popovića da odbrani ono iz 50og minuta ono je čist refleks, ali je bitno da kontroliše centaršuteve, kornere, da tu ulije sigurnost, jer ionako su nam defanzivci tempirane bombe.

Ili recimo ono u Kelnu u nadoknadi, ja ne znam koji golman brani loptu koja je promenila pravac u petercu. Tad nam je on sačuvao tri boda. Po mom skromnom mišljenju, zaslužuje više kredita kod navijača Partizana jer da ima perfektnu kontrolu ubačenih lopti, tj da nije linijaš odavno bi bio nekoj ligi petice.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
340
Reaction score
838
Локација
Kraljevo
opet pisemo o reakciji Popovica ( individualna odluka ), koja je po meni jedna od posledica ( ne opravdavam ga ovom prilikom ), vec samo skrecem paznju da opet nismo uradili dovoljno da preveniramo onaj centarsut i dosta drugih stvari za koje se pokazalo da nam poprilicno skripe. Mi smo tim koji na postavljenu odbranu ima mnogo manje izgleda da ugrozi gol protivnika, nego nakon neke tranzicije ( oduzete lopte ) na nepostavljenu odbranu. Ali pre svega moramo da ponasanjem u odbrani isprovociramo gresku protivnika kako bi bili u situaciji da im oduzmemo posed.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Daj Lazio da se igramo, duzni su nam kroz istoriju, a realno njih ce boleti dupe za takmicenje ovo
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.251
Reaction score
2.917
Kakovo prolece
Prolece i Partizan opet,meni dosta.Partizanova mladez opasni huligani.Preko TV-a ja BOLJU dreku nisam cuo.Alal vera naslednici.

Ova zvezda mnogo jak klub.Ozbiljno.
kakvo prolece? Ovo je isto kao kad igras kvalifikacije za EP ili SP,i onda budes drugi u grupi,i igras baraz…
Kad budemo pobedili tog nekog u barazu,e onda je to prolece koje meni prija :)
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
768
Reaction score
1.883
Ne mogu da prezalim prvo mesto.
I ja isto, ali na osnovu izjava na konf. za stampu pre utaknice i načinom na koji smo usli u utakmicu, prvo mesto nam nije bio glavni cilj nego X i prolaz dalje, a prvo mesto ako bude biće.
Utisak je da smo usli u utakmicu sa strahom od poraza i ispadanje a ne sa velikom željom za prvim mestom.
Uz to ekipa je dosta istrosena i umorna a i posle povrede Belića nismo imali koga da uvedemo na sredimi, pa smo uveli Pavlovića i napravili par pomeranja, ubrzo je primljen gol.
Ovoliki pad i umor ekipe le posledica pripremljenosti a i broja dovedenih dobrih igrača kako bi se pojedini odmarali tokom takničenja i zadržala ukupna svežina ekipe tokom sezone.
Jednom reči, kratak kvalitetan roster tj nedovoljno dobro odradjen prelazni rok za ozbiljnije uspehe.
I zato sada kada krene prelazni rok, da se ljudi u klubu manu priče kako su igrači profesionalci i da mogu oni kao u Engleskoj bez problema da igraju nedela-četvrtak ili da netreba više igrača da se nebi stvorilo nezadovoljstvo kod onih koji neće igrati, jer igraće najbolji i najspremniji u tom trenutku ili ona demagoška priča da smo popunjeni na svim pozicijama i da nema igrača koje možemo tremutno dovestidovesti...
Ako se žele bolji rezultati Partizana, prelazni rok se mora ozbiljnije odraditi.
Eto na kraju letnjeg prelaznog roka Gojko Cimirot je najavljen za ovaj zimski (i ko se bavi time, trebao je u medjuvremenu sve da dogovori) i još par igrača ne zavisno od odlazaka.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Vraćam film svih utakmica u grupi. Koliko jedan detalj može da odluči konačnu tabelu. Vraćanje formacije sa 4-4-2 na 3-5-2 u Češkoj pri vođstvu od 3:2 i povlačenje ekipe Popoviću u krilo. Ili promašaj Rikarda sa desetak metara protiv Nice u Beogradu. Ili nedosuđen čist penal u 90. u Nici.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.882
Reaction score
13.692
Лично прижељкујем нови кондициони тим састављен од страних стручњака, шваба нпр. Чисто да видимо јел има нешто и до тога или ипак не јер ово на шта личимо у финишу сваке европске јесени је као кад се дављеник бори да остане на површини
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
970
Локација
Banja Luka
Čestitke za prolaz.
Ali...
najviše mi je krivo što se ovakvom igrom nisu osvojila srca one prisutne mladosti, posebno onih koji su, kako neko reče, neopredijeljeni ili navijaju za pogrešne.
A bila je sjajna prilika da se dobiju pristalice koji će čitav život voljeti naš klub.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top