Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Lepo je to ali mora i jedan teški od 150kg?
Šalu na stranu, stvarno može da bude mnogo koristan npr kod širenja odbrane. Sa njim u igri će mnogo više moći i jedan Egzum ili Naneli. U nekim varijantama možemo da gledamo i njega i Lesora zajedno. Igrač kakve mnogo volim i kakvi su nas sahranili jedno hiljadu puta.
 
Последња измена:

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nek je sa srecom.
Dobijamo centra koji puca trojke. Sto nam daje dodatnu širinu u napadu.
Takodje Smajli će možda moći sa njim dobro da se uklopi, jer je očigledno da mi bas ne odgovara centar koji ne širi.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Lepo je to ali mora i jedan teški od 150kg?
Šalu na stranu, stvarno može da bude mnogo koristan npr kod širenja odbrane. Sa njim u igri će mnogo više moći i jedan Egzum ili Naneli. U nekim varijantama možemo da gledamo i njega i Lesora zajedno. Igrač kakve mnogo volim i kakvi su nas sahranili jedno hiljadu puta.
Moze on zajedno sa bilo kojim visokim sasvim sigurno, i vise je nego dovoljno pokretan za 4... Sto je neko napisao ovde, on je vrvrtn i vise 4 nego sto je 5. Ne znam kad se ocekuje da momci zaigraju, ali ako Smajli bude dovoljno dobar da pokrpi bar neki minut, i ako ovaj bude mogao da odradi neki minut, to je vec protiv Makabija dovoljno da Lesor malo dodje sebi. A posle, ako sve bude kako treba i poveca se minutaza gore navedenima, i vrati se Balsa barem u ABA da nabija minutazu i dovede igru u red, bice to jako dobro i na visokim pozicijama. Na pbg.news se medju komentarima javljaju poneki sa informacijama da nije kraj s pojacanjima, da se moze jos neki klasican centar ocekivati, ali iskreno ne verujem u to...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.637
Dobrodosao Vladimire. Ne znam mnogo o njemu i jedva cekam da ga vidim u nasem dresu.
Bice zanimljivo gledati Smajlija i njega u petorci. Oba centra, oba sutiraju za 3. Dobro je i sto ce Alen vise ici na 5 gdje se i bolje pokazao u prosloj sezoni.
Jos i Tristan na 3. Bice to bas visoka unutrasnja linija.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
E živote... Sa Balšom je kao bio višak a sad kao nije? Pa mogu oba komotno da budu zdrava i bez problema da igraju da i Lesor bude fit i odmoran. Ovo su trebali da urade još na početku sezone! DOBRODOŠAO! Mali je Jokić za siromašne.

Isto važi i za poziciju 1... Roster je bio kratak još pre početka sezone, ovo što imamo danas 5 zdravih je epilog te priče. Moguće da se nije imalo para, bez obzira što ih sad odjednom ima. Ispada da su nam ove povrede dobrodošle da konačno kompletiramo roster kako treba pa da budemo TOP kada se svi povređeni oporave.

Al eto... Neko je mislio da nam pojačanja nisu potrebna. Za ove na forumu nema veze, problem je sa onima u klubu koji su to mislili da će eto, moći da prođe. Valjda im je bilo mnogo da osvajamo EL jbg...
 
Последња измена:

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Dobrodošo Vladimir.
Ekipa je spakovana vrhunski.
Lesor 5
Brodzijanski 4-5
Smajli 4-5
Leday 4
Tristan 4-3
Pap 3-4 (brani bekove)
Naneli 2-3
Andjuša 2 pa i 3
Exum od 1 do 4
Panter 2
Avram 1-2
Madar 1
Preuzimanje konstantno praktično bez mismeča
Važno je samo da se uklopi što pre a da se Smajli i Exum vrate do derbija. Naravno i
Avram al ne znam dal je realno.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Koliko se ja razumem u kosarku, ovo je klasicna cetvorka, ali dobro.
Nije igrac bez znanja, ima mesta i da napreduje, a i mi nismo mogli mnogo da biramo. Pretpostavljam da ovaj sa obestecenjem nije preko 250-300 k. Vise volim atlete, ali mozda je ovako i bolje, cini mi se da ovaj nema sanse da kvari hemiju u ekipi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
Brzo ce se ovaj uklopiti kod nas. Da je potpisati nekog basketasa na pleju na 2 meseca, ne zbog rezultata nego da se jos neko spolja ne povredi, pa cemo onda morati da gunemo kes za " pravog " pleja.
Jedva cekam da Slovak sevne prvu trojku u Areni, mislim da od Ratka Varde nismo imali pouzdanog trojkasa na petici :) . Ne racunam Drobnjaka, on je sutirao iz auta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top