Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Posto je za mnoge ovdje “objektivne” Grobare Lesor na nivou “EC” igraca, ocekujem od brata Slovaka da nastavi njegovim stopama.
Lesor iz prosle sezone i Lesor iz predsezone je definitivno igrac na nivou EC-a. Ali ovaj Lesor kojeg gledamo od Baskonije pa na ovamo je i te kako igrac za EL nivo, i to jedan od dominantnijih!
Kazem ovo jer sam ja jedan od tih "objektivnih" koji ga je klasifikovao sasvim opravdano na osnovu njegovog renkinga u Evropi i pruzenog kod nas do utakmice sa Baskonijom, i ne pada mi napamet da se krijem a vala ni da precutim na ove sada nadasve "strucne" postove mnogih "generala momentuma" koji se javljaju pomalo i podrugljivo. Ukoliko zelis dalju diskusiju na ovu temu, rado cu u privatnoj poruci obrazloziti sa svoje strucne strane svaku rec i svaki post napisan o Lesoru koji sam ostavio ovde na forumu. Ima tu ljudi na forumu koji i znaju koja mi je "objektivna" struka ;) ;-)
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Jeste da nije Slovačka baš neka košarkaška nacija ali ovaj dečko je njen najbolji igrač.Proglašen je i zvanično za najboljeg Slovačkog igrača 2020-te, ozbiljna leđna tehnika i namazanost u igri pod košem uz solidan šut spolja.Odbrambeno odlično pokriva 4 i 5 i sa dugim rukama lepi blokade čak i kada igrač misli da mu je za korak pobegao.Sušta suprotnost Lesoru po šutu,skočnosti, agresivnosti,ali to nam je i trebalo i pre povrede Balše,a sada itekako.
Mrzeo sam da ga gledam protiv nas u Eurokupu,narocito 2020-te.Punio nas je redovno.Pojačanje po meri.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gledam Vladimira, a zamišljam Birču. :)
Pa i jeste Birča za bogate.
Dodaće dodatnu dimenziju napadu, pogotovo za protok lopte i Exuma i Papapetrua i kasnije Avramovića kojima će olakšati prodore. Lično bih pre nekog Lazmolikog da iskontroliše obruč dok odmaraju Ledej i Lesor ali i ovo je realno pametna kupovina, pogotovo što je evropljanin.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
U zadnje 4 sezone u Spaniji ima oko 22 minuta u proseku igre , 58% za 2 poena 43% za 3 , 81 % slobodna , 3,8 skokova , 0.8 asistencija i 0, 7 blokada po utakmici . Znaci sjajan sut za centra i nesto slabiji skok , sto je i logicno u odnosu na konstituciju.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
I kako to obično biva ovde na forumu, "napenalih" pogrešnog :D

Nakon prepiske na privatnoj poruci ispostavilo se da @LAMPAŠ i ja delimo iste stavove i simpatije po pitanju Lesora, i iako nije neki "big deal" morao sam ovo da napišem jer krivo nagrdih čoveka...

Da vratim post na temu - dobrodošlica Brodziju, biće zanimljivo videti kako će odgovoriti ovom izazovu i snaći se u našem dresu!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Centar meke ruke :)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
SAZNAJEMO: Partizan rešio goruće pitanje, ali ostaje aktivan na tržištu – u igri i povratnik?!

Burno je u redovima crno – belih ovih dana. Veliki broj povreda naterao je sportski sektor Partizana da opet izađe na tržište. U skladu sa tim, danas je ozvaničena saradnja sa Vladimirom Brodzijanskim, koji će sigurno mnogo značiti Obradovićevoj ekipi.
Podsećamo, beogradski tim je lišen usluga Alekse Avramovića, Dantea Egzuma, Alena Smailagića i Balše Koprivice. Od pomenutog kvarteta, jedino je izvestan brz povratak Smailagića. Shodno tome, sportski sektor na čelu sa Željkom Obradovićem i Zoranom Savićem još uvek nije zatvorio opciju dolazaka. Kako saznaje naš portal, crno – beli su i dalje na tržištu za dve pozicije.
Ipak, eventualni dolasci uslovljeni su stanjem u ekipi. Naime, ukoliko se dolazak Brodzijanskog i povratak Smailagića pokažu kao dovoljno, Parni valjak najverovatnije neće dovoditi više visokih igrača. S druge strane, među crno – belima se razmišlja i o dovođenju igrača spolja, koji bi odmenio Egzuma i Avramovića. To najviše zavisi od predstojećih kontrola za oba igrača, kada će se i definitivno utvrditi vreme njihovog povratka. Prema ekskluzivnim saznanjima TeleSporta, Partizan je zainteresovan za jednog povratnika, ali celokupna realizacija čeka pomenute rasplete.
Takođe, tokom dana su se pojavile informacije da tim Željka Obradovića zainteresovan Di Džeja Kupera i Dragana Apića, ali kako saznajemo, pomenuti dvojac nije interesantan sportskom sektoru.
KK-Partizan-750x465.jpg
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Taj Di Dzej Kuper je jedno vrijeme bio "trudan":D ko prati kosarku zna o cemu se radi,pbg.news je na instagramu objavio da Kuper ne dolazi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top