Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
416
Reaction score
2.733
Локација
Beograd
Pa ljudi zar vam ne govori sve ovo što rade iz Železnika da im je to dan D, najvažnija za njih utakmica sezone, oni ako izgube ćao prednost domaćeg terena. Već je krenula gebelsovska mašina iz predgrađa, a ako budu bolji i dobiju ili ih poguraju da dobiju njima svejedno, poenta svega ovoga što rade oko terena i počelo je 10 dana pre utakmice, je da pripreme teren za sve eventualnosti. Ako im bude sve potaman biće sve zaboravljeno i Ćorča ode u pećinu, budemo li mi dobili biće još veća histerija.
Iskreno ovo je prvi put od tamo 2014. da imam osećaj da stvarno postoji nekakva bojazan kod cigojnera od poraza od nas kad su domaćini. I to ovaj puta i opravdana.
Čudno mi je što kod naših navijača sa kojima pričam ne dobijam taj vajb da smatraju da je bitno tu dobiti, već se udara koncentracija na EL meč sa predgrađem... ne znam kako ljudi ne shvataju da se oni s razlogom plaše negativnog rezultata u tom meču, ne samo njihovi navijači, nego i Ćoravo zlo koje se toliko usralo da sere još od Makabija direktno ili posredno preko drugih kanala o nama. Od poklonjenih ulaznica ( napuniće prvi put halu protiv nas :D ), preko nezahvalnosti usniji do nameštenog rasporeda u EL...
Ja mislim da su oni zacrtali taj ponedeljak pod moranje i da ako Partizan dobije ima da slušamo kukumavke do EL meča, tim porazom oni gube trku za prednost domaćeg terena...
Mislim, brzo dođosmo od silnih cigojnerskih izgovora na početku sezone gde smo mi predstavljani kao milioneri a oni jadnici, do 10 miliona budžeta i toga da će Ivanović da školuje celu ABA ligu...gledajući ove venterenske radnje iz ciganmale, i našu nekakvu "opuštenost", bukvalno sam stekao utisak da naši u klubu gledaju na to kao na običan meč. Ne kažem da je tako... i nadam se da će se videti da nije tako u ponedeljak. ;)
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Predugo vec namamo materijala da im pretimo. Svake sezone odrade spin po kome nemaju za busplus za 88 - cu, a onda u senci nasih transfera naprave sasvim solidan roster koji se siigurni nece sam pobediti. Sad imaju i ok trenera, tako da cemo morati da damo 100 posto za pobedu. Ne ide nam u prilog lozenje pa pljuvanje posle utakmice.
Ono sto je sigurno, ako im spolja izmaltretiramo vildozu i nedovica na vreme,i to napadajuci direktno njih u napadu preko Exuma i Pape ( nisam pogresno napisao), a u odbrani da ih tuku Madar i Trifa, uradili smo pola posla.
Pantera ne bih ooterecivao uopste, ovaj susret sa fmp je nacrtan za Dantea i Nanelija, a Panter nek se prikljuci ako mu bude vece.
Ne bih da padamo na te njihove providne igrarije, izaci ce na teren svesni spoljnoh faktora koji je na njihovoj strani i pokusace od starta da nas natrpaju trojkama.
Rukometna odbrana njihiva se pidrazumeva.
Tako da da batalimo proslost daleku i da izrudarimo konacno pobedu u gostima protiv fmp, pa nek to bude prva u nizu..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Najgore sto klub moze da uradi jeste da ulazi u mulj sa covicem i neka saopstenja da pise i ostalo…

Samo na ignore i picimo svoje.. ako pobede posteno, cestitati i idemo dalje

Ako se uvucemo u blato sa njim unapred smo izgubili bez obzira na rezultat
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Čudno mi je što kod naših navijača sa kojima pričam ne dobijam taj vajb da smatraju da je bitno tu dobiti, već se udara koncentracija na EL meč sa predgrađem...
Pa ovo je samo dokaz da stvari dolaze na svoje mesto. Veruj mi, vrlo dobro znam da se NIŠTA ne podrazumeva. Oni su favoriti u lopovluku i svemu što je iza njih ALI: Upravo spadam u tu grupu koja se potpuno prešaltala na EL. Koliko god da grešimo svi mi takvi, jednostavno proradi onaj grobarski mod da je EL prirodno stanište a ovi neka se brinu da li će biti stoka razlike ili pak malo manje /zavisno od naših obaveza u EL/ :D

ABA ligu svakako kradu i privatizuju i svakako će u perspektivi da izgubi EL. Po svemu sudeći ovaj region će dobiti jednu licencu a ko je dobija zavisi od toga da li Žoc produžava ugovor po isteku 3 godine, osvajamo li EL već ove ili tek sledeće itd...

Nemam nikakav pritisak moranja. Imamo pobedu više, koš razliku nedostižnu, dobijamo ih svakako - realno je! Tako da mogu samo da puše!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Pa ovo je samo dokaz da stvari dolaze na svoje mesto. Veruj mi, vrlo dobro znam da se NIŠTA ne podrazumeva. Oni su favoriti u lopovluku i svemu što je iza njih ALI: Upravo spadam u tu grupu koja se potpuno prešaltala na EL. Koliko god da grešimo svi mi takvi, jednostavno proradi onaj grobarski mod da je EL prirodno stanište a ovi neka se brinu da li će biti stoka razlike ili pak malo manje /zavisno od naših obaveza u EL/ :D

ABA ligu svakako kradu i privatizuju i svakako će u perspektivi da izgubi EL. Po svemu sudeći ovaj region će dobiti jednu licencu a ko je dobija zavisi od toga da li Žoc produžava ugovor po isteku 3 godine, osvajamo li EL već ove ili tek sledeće itd...

Nemam nikakav pritisak moranja. Imamo pobedu više, koš razliku nedostižnu, dobijamo ih svakako - realno je! Tako da mogu samo da puše!
Izvini brate al mala ispravka,Zoc je jednom rekao da nije potpisao ugovor sa Partizánom,neki je intervju bio koliko se ja sjećam,tako da me ne bi zacudilo kad bi bio jos dve tri godine ili vise
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dogovor je postignut na 3 godine. Kada kaže "Ja još nemam ugovor sa Partizanom, meni ne treba ugovor sa Partizanom..." mislio je da ga nije potpisao u tehničkom smislu /do trenutka kada daje ovaj intervju/, a "da li ću ga potpisati sutra, nije ni bitno otkud znam"... On zapravo to izgovara u želji da pokaže koliko je poverenje između njega i Ostoje - Kako smo se dogovorili, tako će da bude, da li će ugovor danas/sutra, jebeš ugovor /u prevodu.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Без Партизана (његових тренера, играча и навијача) историја европске кошарке била би скроз другачија, боље речено, знатно сиромашнија. Жељков повратак само је отворио очи управи ЕЛ и помогао им да то схвате.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Reče Željko sinoć, preko 100 njegovih košarkaša je prešlo u trenere na različitim nivoima. Neki su vrhunski, sa takođe velikim doprinosom košarkaškoj igri. Da ne govorimo o igračima od kojih je napravio one vrhunske. Tek na kraju da mu se pobroje sve osvojene titule /iako nije manje važno/. Živa košarkaška enciklopedija - Esencija košarke. Da ne bude grešno ako kažem ali mislim da je prevazišao profu. Kuća slavnih je previše mala za našeg Žoca.

Neke mane možemo pronaći samo mi ludaci što Partizan volimo nešto manje od njega ;) ;-)

Izvinjavam se za off ali ako postoji tehnička mogućnost treba negde pronaći mesto za njegovu sliku na forumu i napraviti neki "Žoc smajli" Makar umesto ovoga :ziveli da stoji neko "ŽOC PIVO"
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
336
Reaction score
2.294
Локација
Pozega
Kad je KK Partizan u pitanju mi trenutno imamo sve što nam treba. Samo da pojedinci konačno shvate da jedna pobeda ili poraz neznače ništa. Mi smo privilegovana grupa navijača Partizana koja ima tu sreću i čast da je savremenik jednog velikog čoveka i trenera. Živ nam i srećan bio Željko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top