Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
416
Reaction score
2.733
Локација
Beograd
Ima li neko od naših ko ima ulaz u mordor, da bi spičio upaljačem u glavu petruševa u crvenim patikicama... Platio bih dobro.
Hehehe ne igra on valjda... zar nije rekao "nikad protiv Partizana"
Ima valjda klauzulu.
Sad ozbiljno, dečko je debil i sramota me je što je grobar... ništa, sam je birao put...sad mora iz petnih žila da im se dokazuje tamo, aj što se pere od svoje pripadnosti njima, nego kako da se opere sam pred sobom od svoje jadnosti, kao čovek, tu jednačinu neće da reši nikad. :D
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
kapiram da se salis za taj upaljac, ali sto bi rekao Dzile "mi to ne radimo". Takvim stvarima ne treba i ne sme da bude mesta u sportu.

Takve stvari ne zelis ni najgorem neprijatelju.

doticni je izabrao svoj put i ja sam daleko srecniji da je zavrsio tamo, a ne kod nas.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
kapiram da se salis za taj upaljac, ali sto bi rekao Dzile "mi to ne radimo". Takvim stvarima ne treba i ne sme da bude mesta u sportu.

Takve stvari ne zelis ni najgorem neprijatelju.

doticni je izabrao svoj put i ja sam daleko srecniji da je zavrsio tamo, a ne kod nas.
želim, pogotovo ako mu prezime počinje na Č a žena mu se zove vesna
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
dobro meni su ocigledno malo drugacije objasnili neke stvari i kapiram da vi malo karikirate sad.

kao sto sutra ne bi voleo da mom ili vasem klincu neko razbije glavu upaljacem ili pepeljarom ili da dozivi neku povredu tako ne zelis opet ponavljam ni najgorem neprijatelju.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Drago mi je da je Zeljko odigrao sa spancima uz kurac, stedeci najbolje i jos uspeo i da odradi suterski trening sa Realom u nedostatku vremena za pripremu sledece utakmice, samo je veliki peh to sto se desilo sa Smajlagicem.

Zna Zeljko dobro gde je i zasto dosao, baca svoj ego na stranu sto se tice Evrolige, i zna za koju utakmicu je taktizirao sa minutazom najboljih igraca.

Gazi govna!
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
teska prica.. verovatno ne za ovu temu. Necu se vise nastavljati nakon ovog upisa.

sportski teren je svetinja i tu pocinje i zavrsava se svaka prica, barem za mene.

znamo svi ko je ( su ) najodgovorniji za celu atmosferu koja se stvorila u poslednjih ko zna koliko godina, ali upravo zato su "oni" zlo koje treba istrebiti iz sporta zato sto sportisti kasnije na terenu ispastaju za njihova zlodela, a da pritom oni ostaju nedodirljivi.

u ovom zlom dobu jebene ciganske drzave treba sacuvati zdrav razum koliko god to bio veliki izazov.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Evo “proverenih” informacija da Tristan napusta ekipu…

Kako to svaki put dan dva pred utakmicu
Bila pre neki dan jedna jos "proverenija" da trazimo nacin da se resimo Alekse i njegovog ugovora .
Uskomesala se mocvara, bice tu do ponedeljka jos zvukova prirode, jutarnjih programa i slicnih bravura.
Tesko je to sve ignorisati, ali fakat je da nas strucni stab ima materijala ua ekstramotivaciju ekipe.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
Sve profesije su degradirale, ali sportsko novinarstvo ubedljivo prednjaci. Sta treba da pomisli igrac, ili saigraci mu kad procita ovakav naslov. Jel sad svaki igrac ako ima manje minuta na nekoj utakmici treba da se tripuje da ce Zeljko da ga odstrani???
Sto ne mozemo da se vratimo 50 godina unazad i da lepo jedina vest bude izvestaj sa utakmice. Jebem ti covecanstvo i njegov napredak.

Velika prilika se javlja u ponedeljak. Mutant em brani svoje domacinstvo, em je vec na - 1. Iz te nase rasterecenosti treba ih hladne glave bocnuti. Pa da mora i vrhovni predsednik malo da se angazuje i zasuce rukave..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top