Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..

Ovakav derbi ne treba nikome, oterajte debelog Vujosevica, serem vas u profesiju. Je l ne smete nista da kazete protiv Coravog?

Inace, na vesti stoji zastava Juzne tribine, a cigana nigde. Kod njih postoji jedno carstvo, gde caruje drugarstvo. Tamo idu vukovci i Drazini potomci, dok za Partizan navijaju Zoran Marjanovici i slicni.

Samo treba jos vise voleti Partizan, i jos strastvenije mrzeti govna.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Ne postoji nebitna utakmica protiv njih (kako god se oni zvali i koji god PIB nosili, to su oni, sa krizom identiteta, ali su ipak oni) i zato pustite te priče o bezveznom takmičenju. Jer ako nam nije bitno, onda smo trebali da počnemo sa Drezgićem na pleju i Mikićem pod košem.

Ako smo pristali (čitaj naterani), da igramo po njihovim pravilima, a videli smo prošle sezone da ne moramo i da nam ne mogu ništa, onda igramo do kraja.

Ne možeš sa svinjama da se valjaš po blatu u belom odelu i sa rukavicama, skineš sako i rukavice , skočiš u blato i zubima za grkljan, pa šta ti Bog da.

Jeste, svinjama je to prirodna sredina i naravno da će se bolje snaći, ali to nas vraća na početak, onda se ne valjaš sa svinjama.

Partizan i samo Partizan...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.129
Reaction score
15.420
Локација
Beograd

Ovakav derbi ne treba nikome, oterajte debelog Vujosevica, serem vas u profesiju. Je l ne smete nista da kazete protiv Coravog?

Inace, na vesti stoji zastava Juzne tribine, a cigana nigde. Kod njih postoji jedno carstvo, gde caruje drugarstvo. Tamo idu vukovci i Drazini potomci, dok za Partizan navijaju Zoran Marjanovici i slicni.

Samo treba jos vise voleti Partizan, i jos strastvenije mrzeti govna.
Još napisali "dva vrhunska trenera", po njima su isti Žoc i ćelavi sa dugom kosom, kakvi idioti. Nikada ta "novinarska" bagra neće napisati pravo stanje stvari, da ije ovaj klub u stvari efempe, da im je dug magično nestao, da je ćoravi govno, itd. Ja više mrzim novinare nego političare, da oni rade svoj posao i da govore istinu, stvari bi bile drugačije, međutim ovi jedni su robovi vlasti dok drugi nazivaju sebe nezavisnim i opozicionim, u praksi je drugačije, cenzurišu te ili ne objavljuju čim nešto nije u skladu sa njihovom uređivačkom politikom. Bitno je da smo mi zli Partizan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.075
Reaction score
36.068
Prvo i osnovno, prestanite da ih doživljavate kao večitog rivala, to ne postoji od 2011. gotovo, kraj, ende, kaput... Potpuno su mi nebitni, poraz protiv njih me boli isto kao i poraz od Reala ili Borca iz Čačka. Nije bitna veličina protivnika, već činjenica da ne volim da moj tim gubi.

Druga stvar je da ko god može da smanji broj cigana u svom okruženju taj će zdravije živeti. Sinoć pročitah negde glupost kako su oni nas pustili u nebitnoj utakmici u EL kako bi se mi uljuljkali pred bitniji kup. :buhaha Svaki put kad cigan zine da nešto kaže, sagovorniku umre nekoliko moždanih ćelija.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
229
Reaction score
1.580
Локација
Canada
Dan poslje poraza glava malo hladnija.
Sta je bilo bilo je,ne vrijedi vise razmisljati o tome.
Pojacati treninge i nadati se da cemo euro ligu igrati kompletni.Zadnje dve nedelje problemi sa prehladom pojedinih igraca se itekako vidio na jucerasnjoj utakmici.
Za ABA susrete sa ciganima nasi igraci trebaju odmah od pocetka da kad naprave faul da nema 2 + 1 nego kad napravis faul da cigana vode na hirurgiju da mu ruku stave u gips.Samo ostro i argenticima da se pokaze da ce poljubiti pod svaki put kad probaju uci pod kos.
Jebati im mater
Napred Partizan
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Prvo i osnovno, prestanite da ih doživljavate kao večitog rivala, to ne postoji od 2011. gotovo, kraj, ende, kaput... Potpuno su mi nebitni, poraz protiv njih me boli isto kao i poraz od Reala ili Borca iz Čačka. Nije bitna veličina protivnika, već činjenica da ne volim da moj tim gubi.

Druga stvar je da ko god može da smanji broj cigana u svom okruženju taj će zdravije živeti. Sinoć pročitah negde glupost kako su oni nas pustili u nebitnoj utakmici u EL kako bi se mi uljuljkali pred bitniji kup. :buhaha Svaki put kad cigan zine da nešto kaže, sagovorniku umre nekoliko moždanih ćelija.
U vezi prve stvari, poštujem tvoje mišljenje ali se apsolutno ne slažem.

To što se oni zovu ovako ili onako, ne može da poništi činjenicu da postoje i naše negiranje te činjenice neće učiniti da nestanu. Oni će uvek postojati, menjaće imena, grbove, adrese, ali će uvek biti oni, ljudi bez kluba, identiteta, kojima je Ćoki legenda, a Lazić najveći igrač u istoriji.

Jer kad sa jedne strane imaš apsolutnu ljubav i svetlost, onda mora da postoji i mržnja i mrak.

Kako kenjam...

Boli me svaki primljeni koš ili gol ili izgubljeni poen Partizana, a tek poraz i sa godinama sve ih teže pro(e)življavam.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
181
Reaction score
1.241
Локација
Po
U duhu i smislu ove sveobuhvatne kampanje svim silama protiv nas, jos uvek mi u usima odzvanjaju dva komentara sinocnih komentatora. Prvi, kad su nakon nasih 18 razlike pa 10, poistovetili sa utakmicom fmp-Mega i na taj nacin ocito i pristrasno prizivali isti scenario (gde je pobedila ekipa koja je bila u ogromnom minusu). I drugi, kada praveci sve pored malih ekrana budalama da je vidljivost u hali sve manja zbog isparenja i guzve u hali a NIKAKO jer su baklje neprestano gorele na tribini sa nizim oblicima zivota (to ni jednom nisu spomenuli)!

Internet novine kao sto su one koje na ovom forumu i precesto navodimo (mislim na one gde se iz naslova-linka vidi da je tema usmerena protiv nas), zive od nasih ulazaka tamo i klikova koje tamo napravimo/ostvarimo. Prilicnu dobit imaju od toga. Sto znaci, da im fine pare i mi trpamo u dzep. Sta hocu reci-BOJKOT svih takvih. Ne ulaziti tamo kad god je to moguce. Prvenstveno tu mislim na one stranice kod kojih se po naslovnom linku vidi da je tekst negativan po nas!
Cuj urednistvo sajta B(neki broj) ne dozvoljava komentarisanje vesti o najvecem gmazu , gadu i necoveku koji je hodao ovim prostorima pa i sire?!
Eeeeej koji je to nivo bahatosti!! Ma nemoj. Gle ''k.... mu muka''!
A mi trcimo tamo kao blesavi!!!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Dan posle, stav isti. Nemojte o pricama bilo je 18 razlike. Kada je pocela 3/4 rekao sam drugovima da mi gubimo ovo lagano uz ovakvo sudjenje. U prvom minutu. Iz sudijskih kradja su topili razliku, nemoguce je bilo dobiti. Osam ili devet puta su sudije direktno uticale na igru. Drugo i igraci su zivi ljudi, na to sve je i dosla psihologija na red. Pseto Lazic recimo, samo njega gledati. Kako je cuvao i tukao Pantera, MJ mu kos ne bi dao.

Klub ako hoce titulu u aba ligi mora da odreaguje. Da se uradi strucna analiza 3/4 i da se otvoreno kaze da necemo igrati sa njima vise bez stranih sudija. Ne postoji nacin gde mi njih mozemo dobiti uz onakvo sudjenje. Svaka analiza nasih gresaka u igri je suvisna. Znamo da ta bulumenta sramotu nema, ne treba im biti ukras na torti jednostavno.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
391
Reaction score
704
sve stoji i da su sudije krale,ali ne menja cinjenicu da smo mislim na pocetku drugog poluvremena imali 4,5 napada bez ikakve akcije i resenja vec isforsiran sut za 3 i sve smo masili,tako se i prednost izgubila...da smo pametno odigrali taj deo,mozda spustali loptu ispod pa da se bar dobijaju bacanja mi smo nerezonski sutirali i promasivali,a to je cisto nasa krivica
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.075
Reaction score
36.068
To što se oni zovu ovako ili onako, ne može da poništi činjenicu da postoje i naše negiranje te činjenice neće učiniti da nestanu. Oni će uvek postojati, menjaće imena, grbove, adrese, ali će uvek biti oni, ljudi bez kluba, identiteta, kojima je Ćoki legenda, a Lazić najveći igrač u istoriji.
Upravo je to i bila poenta onoga što sam pokušao da kažem. Na moju (našu) žalost, oni postoje i postojaće kao sekta. Bog sveti ne može njima da zabrani da navijaju za raznorazne nakaradne tvorevine, ali to ne znači da ja taj sledeći i sledeći i sledeći... klub treba da posmatram kao originalnu počivšu kurvu. Bilo jednom, General ugasio i kraj priče. Da smo izgubili od Spartaka u 1/4 ja bih se potresao isto, ako ne i više nego sinoć.

Meni smeta to što su ljudi u stanju da seku vene i nariču zbog "istorijskog" poraza od njih u EL, a nešto nisam siguran da su sa podjednakim žarom proslavili isto tako istorijsku pobedu nad Žalgirisom u gostima na primer.

Na kraju krajeva, dovoljno je da se složimo da se ne slažemo, a cigani neka se jebu, kako god se zvali. ;) ;-)
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
181
Reaction score
511
U već postavljenom članku sa NovaSport stoji:
"Od trenutka kada je Duško Ivanović isključen na način na koji je isključen da bi se glumio autoritet, do toga da je posle isključeni Ivanović protivno svim pravilima iz tunela vodio utakmicu gde su se čak i igrači na nekoliko pauza konsultovali sa njim što je kršenje svih propozicija i registracija utakmice 20:0 za rivala bio je najobičniji cirkus."
Sve što se sinoć dešavalo treba zanemariti i držati se samo ovog materijalnog kršenja pravila.
Tu Excel tabele ne pomažu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top