Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
je nešto ne pratim redovno ovaj nalog el, osim kad mi iskoči nešto za nas (što je prilično često u poslednje vreme :buhaha ),pa ako bi neko ko ih prati mogao da kaže - jel ovo uobičajeno da trenerima čestitaju rođendan sa zvaničnog naloga?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
je nešto ne pratim redovno ovaj nalog el, osim kad mi iskoči nešto za nas (što je prilično često u poslednje vreme :buhaha ),pa ako bi neko ko ih prati mogao da kaže - jel ovo uobičajeno da trenerima čestitaju rođendan sa zvaničnog naloga?
Isto koliko i da jednog trenera predstave kao šefa svim ostalim u jednoj reklami i da niko nema problem sa tim
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Bogdan o Željku
Godine prolaze, popularni Žoc danas vodi Partizan Mozzart Bet ka četvrtfinalu Evrolige u prvom učešću posle skoro decenije čekanja, a odlazak u NBA ligu verovatno nije u mislima. Bogdan Bogdanović je u razgovoru za špansku agenciju Efe izdvojio vreme da, između ostalog, priča o uticaju koji je najtrofejniji evropski stručnjak imao na njegovu karijeru tokom zajedničkog rada u Fenerbahčeu, a kasnije se dotakao i priče o Željku i NBA...
“Najvažnija stvar sa Željkom je njegova mogućnost da se motiviše, da radi i napreduje dalje, da radi na pripremi svake utakmice i takmiči se za svaku pobedu. Kod njega ne dolaziš samo da bi trenirao i igrao. Ima mnogo, mnogo rada, baš su teški treninzi kod njega. Jako je uticao na moju karijeru U NBA ligi nemaš vremena za toliki rad, već napreduješ iz utakmice u utakmicu, analiziraš ih, u hodu možeš da radiš na svojim kretnjama i šutu. Ipak, nastavio sam da gajim Željkov duh rada u NBA“, kaže Bogdanović za agenciju Efe.
Željko je oduvek govorio da ne bi mogao da bude trener u NBA. Veruješ li da bi se dobro snašao?

“Sigurno bi. Zna mnogo košarke. Ali, moram da vam priznam nešto – rekao m je da ne bi mogao da izdrži tolike pauze zbog tajm-auta, šoua, zabavnog programa... On košarku shvata jako ozbiljno. Možda i previše ozbiljno. Takav je i poštujem ga jako zbog toga. Kada gledam sa strane, ne vidim nijedan razlog zašto ne bi došao. Njegovo shvatanje košarke i sporta je drugačije od onoga kako ljudi gledaju ovde“.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Zeljko, ti si nama ispunio davnu zelju samim svojim dolaskom u Partizan nakon toliko godina i u takvoj situaciji. Vidim da se i tebi ostvaruju mnoge zelje i da uzivas u tome, a nadam se da cemo zajedno da uzivamo jos dugi niz godina, sto kao trener, sto kao sta god budes htio da budes u nasem Partizanu.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Nikad nisam voleo onu recenicu "hvala ti sto postojis" ali evo sad je i ja kazem.
Hvala ti Zelimire sto postojis.

srecno veceras!
 
Top