Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.841
Mnogo volim ovu ekipu. Postaje mi polako jedna od najdrazih. Kao da mi se cini da ih je Zoc pustio da sami donose odluke na terenu od poluvremena prosle utakmice. Ovu je vodio potpuno netipicno za njega. Nemam reci za onu zavrsnicu i energiju generalno... Aleksu bih izdvojio jer je promenio ritam meca i zategao tamo gde je skripalo u odbrani.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Sunce ti, kakva utakmica u oba smera nakon sporog zagrevanja u prvoj četvrtini. Bez potcenjivanja aktuelnih šampiona, ali izgledalo je kao da igramo protiv Mornara ili slično. Nestvarna partija, a izgledalo je tako rutinski i jednostavno.

BRAVO CRNO BELI! VI STE NAŠ PONOS!
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Sve je ovo normalno :D

Kakav potop i onda zidaj malo po malo, bude se jedan po jedan i na kraju gazi samo pun gas :šal

Šta god da bude u narednim utakmicama stvarno mi nije bitno, znam da će ovim momci dati sve od sebe, pa neka bude što biti ne može...
Svakako u ovom paklenom periodu i jeste pravo merilo da li jesmo ili nismo.
Hoćemo Top 8, ok, blizu smo. Sanjamo F4, e za to sada u narednih par utakmica imamo pokaznu vežbu da li jesmo ili nismo.
Partizan je ponovo brend No1 u košarci, uživajmo u trenutku i pišimo neku novu istoriju!!!!
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Utisak večeri, poslednja četvrtina, Klajburn na 10-ak metara od koša predvodi napad, ne znam ko je na njemu, dolazi mu se u blok da ostane u "mis meču" da igra protiv Lesora 1 na 1. Pokušava nešto jedno 2, 3 sekunde, Lesor se spustio skroz u stav, fuck it, dolazi se u još jedan blok da se skloni ipak Lesor. :D

Uz Marsala Glika junackoga sina...
:buhaha:respect
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dok gledam tekme Partizana imam utisak kao da sam suvzač pijanom liku u kolima koji vozi punom brzinom u suprotnom smeru, pri čemu OBOŽAVAM VELIKU BRZINU al' mi jaja u procepu, knedla u grlu i govno u gaćama od straha. Nekada sam znao prozivati pojedince za nemanje muda a sada došlo vreme da ih ja nemam.

Kako se bliži mogućnost plasmana u TOP 8 mene je sve više strah i skačem na svaku loptu, svaki koš od prvog sekunda utakmice. Kao na iglama da sedim... :D

Ne mogu još uvek da shvatim da smo ovo dobili posle starta sa -17 i to druga takva uzastopna. Pri čemu je ovo branilac titule EL sa brutalnim rosterom, dobrim domaćim terenom... Ovo je kao kuća. Ako dobijemo OLY /a hoćemo/, biće jakoooo blizuuuu! - "Čekam tebe da ostvarim jedan davni san..." :ziveli:partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top