Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.042
Reaction score
3.842
Локација
Beograd
Kaže Tegi da će se Partizan žaliti.
Mene zanima tumačenje da li se to odnosi i na odloženu utakmicu protiv Budućnosti ili ne? Formalno pravno, trebalo bi. Budućnost, Cedevita, FMP gamad.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Nije bit da li možemo bez Lesora te tri utakmice ili ne, jer sigurno je da možemo! Bit svega jeste da ne dozvolimo da ga kazne na osnovu pritisaka maloumnika, i zato naši ne smeju da ćute na ovu sramnu odluku.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Zamisli ides u policiju jer te neko napadao na derbiju. Pa sta bi onda trebalo da uradi Rikardo kad ga je udario onaj Borjan, ili Erakovic kada ga je zakacio Rikardo sada na derbiju, kakvu kaznu bi onda Srdja Knezevic trebao da dobije?

Smrdljiv klub, kao i drzava.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ono sto mene zanima je na osnovu cega su odredili takvu kaznu? Pretpostavljam da bi i za to morao da postoji neki pravilnik lige.
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.511
Reaction score
13.066
Локација
Yaoundé
Možemo se žaliti, ali izgleda da je minimalna kazna predviđena disciplinskim pravilnikom ABA suspenzija na tri utakmice, koliko je i izrečeno.

Tako da žalba, koliko god bila opravdana, teško da bi imala nekog efekta...

Znači li sve to da bi se Viktor Mikić kog smo gledali u Nišu mogao naći na spisku za te tri utakmice?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Možemo se žaliti, ali izgleda da je minimalna kazna predviđena disciplinskim pravilnikom ABA suspenzija na tri utakmice, koliko je i izrečeno.

Tako da žalba, koliko god bila opravdana, teško da bi imala nekog efekta...

Znači li sve to da bi se Viktor Mikić kog smo gledali u Nišu mogao naći na spisku za te tri utakmice?
Pa jedino eventualno na šta možemo da se žalimo je kvalifikacija dela tj po kom članu pravilnika su tumačili prekršaj (pretpostavljam da ih ima više), jer ako može da tumači po nekom drugom članu, možda taj član ima manju minimalnu kaznu.

Drugo, vidim da se Matijas nije žalio na zapisnik (verovatno je neko iz kluba tako odlučio), već je klub uložio neki prigovor, ali piše u ovoj odluci da je to odbijeno jer se nije žalio onaj koja ima ovlašćenje/pravo da uloži prigovor?!

E, sad, da li smo to namervno uradili (ne znam zašto bismo), ili se neko zajebao u ovoj borbi kroz institucije - to već ne znam.
Pitanje je ovde da li klub tj Želimir želi ovo da pusti tako. Ja ne bih - jer nije da smo baš sigurni na tom prvom mestu, posebno uz EL raspored koji imamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top