Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
16
Reaction score
101
Локација
Novi Sad
После овога синоћ имам утисак да сваког можемо да "брејкнемо" у четвртфиналу. Не сећам се да сам гледао екипу Партизана којој оволико верујем, чак ни у оној Ф4 сезони. Субјективно је, али ја кад видим да је Нанели у "звер моду" толико мирније гледам утакмице и некако ниједног тренутка не сумњам у коначни исход. Свака част свим момцима на доприносу, Зекова мирноћа (наш тихи херој по ко зна који пут), Алексина муда, Смајлијева рампа и енергија, Трифина одбрана (видело се колико му значи тај потез и кош)...
Влажни сан о Каунасу више не могу ни да сакријем у свом окружењу... Да се разумемо, 0-5 да имамо до краја не бих никоме замерио ништа. Уживање је и привилегија ове сезоне гледати ове момке и највећег тренера у историји... У животу се отприлике једном у деценији у просеку, а можда и ређе (92, 98, 2010, сад), поклопи да имамо овакав тренутак и у њему треба знати уживати. Једва чекам ова три везана спектакла, срушиће се Арена.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Posle neprospavane noći i ko zna koliko tura Efesa, što onog Anadolu što onog Pilsena, red je da podelim utiske!
Odmah na početku, pozdrav za 2 random crno-bela burazera koji su zajedno sa mnom urlali celu utakmicu a pozorištance oko nàs nas posmatralo kao da smo upravo pušteni sa teške psihijatrije! :D i ekipa turaka u mojoj pratnji, navijača Fenera i poštovalaca lika i dela našeg velikog Željka Obradovića je davala svoj skroman doprinos duhovnom ambijentu obzirom da smo znali da se nećemo čuti na TV-u, ali nam je bilo dovoljno što smo nervirali pozorištance oko nas svojim performansom! :D Naravno morali smo i do hotela u kojem su igrači, da im poželimo sreću i stavimo do znanja da će ipak imati svoje u hali! Popričao sam minut-dva sa Lesorom, brat ne pridaje značaja ovim prigradskim smradovima ni 1%, a to koliko grobarštine ima u njemu znao sam i od ranije iz Kaunasa, ali njegova srdačnost i toplina je energy boost za svakog u njegovom okruženju!
Što se same utakmice tiče - rano su poveli velikom razlikom, i posle prvog Željkovog tajma tačno se uživo jasno videla ogromna energija koja se pojavila u odbrani a koja nam je otvorila tranziciju! Urlao sam "Partizan šampion" toliko glasno i iritantno da su me turci poklapali - kako šampion kada ste na -17! Auuu, pa tu sam ih čekao! Prorekao sam im bližu budućnost, najavio povratak Partizana i tehničku za Atamana u ključnoj fazi utakmice čim sam video da je onako rano iskoristio "čelendž"! Kako bi to Ameri rekli, lik je "the most self-destructive" trener na svetu! I neka je! Prepoznao je to kako bi naš AlaMunja rekao - GOSPODIN Džejms Naneli, koji je inače imao zanimljiv uvod u utakmicu još u hotelu jer je pola sata objašnjavao turčinu kakvu kafu želi da popije sve dok nije ispizdeo i kada već nije mogla kafa po željenom ukusu servirao je nešto kasnije hladan Efes! :D
Ipak, game-changer Željkova odluka da Smajli odigra na 4-ci, koliko sam video već ste ovde pominjali to, pa ne bih ja ovom prilikom mnogo o samoj igri, osim da sam stvarno uživao i kvalitetno proživeo tih 40 minuta igre našeg Partizana! Bio sam u Istanbulu i protiv Fenera, ova ekipa me je i naučila i ubedila da nikada nema odustajanja i da se sve može dobiti!
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
90
Reaction score
890
Локација
Beograd
Od 4-9 pre samo dva meseca, do 16-13. Od "domaćice" koja nikoga ne može da dobije na strani do najboljeg tima na gostovanjima u prethodnih mesec i kusur dana (5-1 u poslednjih 6). Od "otpisanih" smo postali "upisani" za plejof. A najveći spektakl je tek pred nama. Tolike priče o našem teškom rasporedu, a zapravo su oni koji igrali sa nama imali teži. Dolaze nam tri najbolje evropske ekipe, a nisam siguran da su favoriti protiv nas na našem terenu.
Ne smem ni da pomislim gde je plafon ove ekipe i da li uopšte postoji. Samo znam da štekam keš za jedno "neplanirano" putovanje u maju ako iskrsne. :)
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Volim kada je na poluvremenu egal, a mi dali samo jednu trojku. Volim, jer znam šta će da se desi u drugom poluvremenu.

Volim što Nanelija (napadački) nije bilo veći deo sezone, jer sam znao da kad se "pojavi", da će da pršte ove trojke u facu.

Volim što sam zakasnio na derbi, i ušao na oko +20 za njih i video obe nerealne trojke kepeca i onda ostatak najdražeg derbija u životu.

Volim što sam juče predveče u jednom momentu bio nervozan zbog posla, video da je 22:6, još više popizdeo, a nakon toga je sve osim Partizana bilo nebitno...

Volim što sam propustio odlazak u Španiju zbog svadbe i odlazak u Italiju zbog kvara na kolima. Volim, jer Kaunas živ neću propustiti.

Volim ovu ekipu kao nijednu do sad.

Volim i vas sve ovde, ali to je verovatno jer me je pukao kofein a možda i rakija na prazan stomak.

Volim Partizan!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Gde god da igraaa, Paartizan sve redom kiida!

I još jednom, ko bre domaćinska ekipa!? :D

 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Oci u oci da se prebrojimo i da vidimo ko smo i sta smo. Najvaznija utakmica u sezoni, ako dobijemo, svi na booking i u Vilinus.

Sampion Evrope oznacio kao utakmicu protiv nas za najbitniju u sezoni, gostujuc teren, pun roster, Ataman protiv Zeljka. Ajde da vidimo od cega smo skovani. Dobijte veceras i pokazite nam da mozete a mi cemo da uradimo ostalo

NAPADAJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Zakljucak? Mnogo smo jaki. Uzmi Zeljko Evro titulu. Tek cemo da gazimo. Volim te Partizane
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Posle neprospavane noći i ko zna koliko tura Efesa, što onog Anadolu što onog Pilsena, red je da podelim utiske!
Odmah na početku, pozdrav za 2 random crno-bela burazera koji su zajedno sa mnom urlali celu utakmicu a pozorištance oko nàs nas posmatralo kao da smo upravo pušteni sa teške psihijatrije! :D i ekipa turaka u mojoj pratnji, navijača Fenera i poštovalaca lika i dela našeg velikog Željka Obradovića je davala svoj skroman doprinos duhovnom ambijentu obzirom da smo znali da se nećemo čuti na TV-u, ali nam je bilo dovoljno što smo nervirali pozorištance oko nas svojim performansom! :D Naravno morali smo i do hotela u kojem su igrači, da im poželimo sreću i stavimo do znanja da će ipak imati svoje u hali! Popričao sam minut-dva sa Lesorom, brat ne pridaje značaja ovim prigradskim smradovima ni 1%, a to koliko grobarštine ima u njemu znao sam i od ranije iz Kaunasa, ali njegova srdačnost i toplina je energy boost za svakog u njegovom okruženju!
Što se same utakmice tiče - rano su poveli velikom razlikom, i posle prvog Željkovog tajma tačno se uživo jasno videla ogromna energija koja se pojavila u odbrani a koja nam je otvorila tranziciju! Urlao sam "Partizan šampion" toliko glasno i iritantno da su me turci poklapali - kako šampion kada ste na -17! Auuu, pa tu sam ih čekao! Prorekao sam im bližu budućnost, najavio povratak Partizana i tehničku za Atamana u ključnoj fazi utakmice čim sam video da je onako rano iskoristio "čelendž"! Kako bi to Ameri rekli, lik je "the most self-destructive" trener na svetu! I neka je! Prepoznao je to kako bi naš AlaMunja rekao - GOSPODIN Džejms Naneli, koji je inače imao zanimljiv uvod u utakmicu još u hotelu jer je pola sata objašnjavao turčinu kakvu kafu želi da popije sve dok nije ispizdeo i kada već nije mogla kafa po željenom ukusu servirao je nešto kasnije hladan Efes! :D
Ipak, game-changer Željkova odluka da Smajli odigra na 4-ci, koliko sam video već ste ovde pominjali to, pa ne bih ja ovom prilikom mnogo o samoj igri, osim da sam stvarno uživao i kvalitetno proživeo tih 40 minuta igre našeg Partizana! Bio sam u Istanbulu i protiv Fenera, ova ekipa me je i naučila i ubedila da nikada nema odustajanja i da se sve može dobiti!
Cast je bila prisustvovati onakvoj pobedi, lud si brate 100%, pozdrav do nekog sledeceg gostovanja
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Podseca me nekako ova sezona na 1998, gde smo imali cini mi se 7 uzastopnih poraza. Dolazi Kime umesto Mute, okrece sezonu. Pravimo brejk grckim ciganima, preuzimamo prednost domaceg terena, dobijamo Cska u borbi za F4. Slavlje i vozic navijaca sa igracima na parketu Pionira. Mladi tim Partizana bi sigurno do finala dosao, da nije bilo Danilovica i ludacke ekipe Kindera sa druge strane. Ovu sezonu je okrenula pobeda protiv drzavne kucke. Kada odemo na F4, ovo treba isticati svuda i ponavljati do besvesti.

Jako vazno, te godine smo prvi put pevali "jebi fmpe i jebi fmpe" jer smo u finalu lige dobili klub coravog kriminalca. Secam se navijanja kao juce da je bilo, tj dela "jebi fmp". Jos tada je coravi bio toksican i otrovan, mrzela je grobarija sve sto ima veze sa tom gnjidom i moralnim patuljkom (to samo slicni njemu mogu da prihvate-cigani).

Sledeci F4 je bio nakon 12 godina. Da nije cupava pickica promasila ceo obruc, tim je bio spreman za trofej. Proslo je od tada jos 12, dosta susnih "sns" godina. Ko zna, mozda je ovo ta sezona, jer najtamnije je pred svitanje. Simbolicno nakon 30 i nesto godina, Zeljkova jubilarna deseta. Ekipa nam izgleda bukvalno kao specijalna vojna jedinica.

Sto sve nema veze sa tim da cemo od 3 naredne utakmice kuci dobiti minimum 2.
Uzivajmo braco u ciganskoj patnji. Vrhunska igra KKP je samo bonus tome.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Posle neprospavane noći i ko zna koliko tura Efesa, što onog Anadolu što onog Pilsena, red je da podelim utiske!
Odmah na početku, pozdrav za 2 random crno-bela burazera koji su zajedno sa mnom urlali celu utakmicu a pozorištance oko nàs nas posmatralo kao da smo upravo pušteni sa teške psihijatrije! :D i ekipa turaka u mojoj pratnji, navijača Fenera i poštovalaca lika i dela našeg velikog Željka Obradovića je davala svoj skroman doprinos duhovnom ambijentu obzirom da smo znali da se nećemo čuti na TV-u, ali nam je bilo dovoljno što smo nervirali pozorištance oko nas svojim performansom! :D Naravno morali smo i do hotela u kojem su igrači, da im poželimo sreću i stavimo do znanja da će ipak imati svoje u hali! Popričao sam minut-dva sa Lesorom, brat ne pridaje značaja ovim prigradskim smradovima ni 1%, a to koliko grobarštine ima u njemu znao sam i od ranije iz Kaunasa, ali njegova srdačnost i toplina je energy boost za svakog u njegovom okruženju!
Što se same utakmice tiče - rano su poveli velikom razlikom, i posle prvog Željkovog tajma tačno se uživo jasno videla ogromna energija koja se pojavila u odbrani a koja nam je otvorila tranziciju! Urlao sam "Partizan šampion" toliko glasno i iritantno da su me turci poklapali - kako šampion kada ste na -17! Auuu, pa tu sam ih čekao! Prorekao sam im bližu budućnost, najavio povratak Partizana i tehničku za Atamana u ključnoj fazi utakmice čim sam video da je onako rano iskoristio "čelendž"! Kako bi to Ameri rekli, lik je "the most self-destructive" trener na svetu! I neka je! Prepoznao je to kako bi naš AlaMunja rekao - GOSPODIN Džejms Naneli, koji je inače imao zanimljiv uvod u utakmicu još u hotelu jer je pola sata objašnjavao turčinu kakvu kafu želi da popije sve dok nije ispizdeo i kada već nije mogla kafa po željenom ukusu servirao je nešto kasnije hladan Efes! :D
Ipak, game-changer Željkova odluka da Smajli odigra na 4-ci, koliko sam video već ste ovde pominjali to, pa ne bih ja ovom prilikom mnogo o samoj igri, osim da sam stvarno uživao i kvalitetno proživeo tih 40 minuta igre našeg Partizana! Bio sam u Istanbulu i protiv Fenera, ova ekipa me je i naučila i ubedila da nikada nema odustajanja i da se sve može dobiti!
fan fekt: Naneli pije chai tea latte sa ukusom karamele i dodatnim šotom kafe…
ne pitajte me kako znam :buhaha
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.039
Jako vazno, te godine smo prvi put pevali "jebi fmpe i jebi fmpe" jer smo u finalu lige dobili klub coravog kriminalca.
Na žalost te sezone smo od dotičnih izgubili u polufinalu majstoricu u Pioniru. Bio prisutan, kao juče da je bilo.

A što se Kindera tiče Savić nas je unakazio. Red je da ove godine "vrati" dug. ;) ;-)
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
I ja se secam kao juce da je bilo. Mi smo u tu F4 sezonu usli kao aktuelni prvaci, gde smo dobili fmp u finalu. Narednu smo izgubili u polufinalu od njih. Takodje bio na utakmici. Jedino ako nisam skroz odlepio i pomesao godine.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
U f4 sezoni su nas govna izbacila u polufinalu. Prvo su pretili da se neće pojaviti na utakmici, moguće da je čak i kasnio početak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top